Union Bank
Birra Korca    
Eagle  
Aktualitet

HISTORIA/ Shëngjin, 11-vjeçari që shet misra: Mbaj familjen me gjashtë anëtarë

E.M nga Mirdita, duke shitur miser

08:42 | Stina e verës pasqyron edhe një tjetër realitet të trishtë në zonat bregdetare të Lezhës, realitet shumë i ndryshëm nga kronikat e pushuesve e turistëve nëpër shezlonge.Janë fëmijët punëtorë, që, të detyruar nga varfëria deri në skamje e... me shume »

4 Gus 2015/18 Komente
Argument

“Si ia mori Bleona, 2 metra femër, këngën mikes së saj në festivalin e RTSH”

Bleona Qereti

08:17 | Mimoza Reka është dëshmitare edhe e një skene, që do t’i ndryshonte jetën Bleona Qeretit dhe do ta bënte një herë e mirë personazh publik. Ajo ka bërë prova për të marrë një këngë në garë me një...

me shume »

4 Gus 2015/6 Komente
Panorama Plus
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
    Avon    
Njoftime Punesimi    
Politike
email

Zbulohet e-maili drejtuar shkollave: Shënoni me cilën parti janë mësuesit, na sillni listën

Shefat e arsimit u kërkojnë drejtuesve të shkollave të përpilojnë raport për bindjet politike të mësuesve. E-maili është...me shume »

4 Gus 2015 / 54 Komente
berisha

Reforma në drejtësi, Berisha sulmon sërish ambasadoren e BE: E di veten guvernatore

Ish kryeministri Berisha shprehet se Partia Demokratike duhet të bëjë një analizë për humbjen e zgjedhjeve të 21...me shume »

4 Gus 2015 / 29 Komente
Ekonomi
qeveria

Të ardhurat, 134 milionë USD minus

Dështimi i mbledhjes së të ardhurave në buxhet është thelluar edhe në qershor, duke e çuar shifrën e...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
Tatimet

Gjashtëmujori, Tatimet dhe Doganat me minus 134 milionë dollarë

Të ardhurat në buxhet të mbledhura nga Doganat dhe Tatimet kanë qenë shumë larg parashikimit, me plot 134...me shume »

3 Gus 2015 / 2 Komente
Bota&Rajoni
Martin Patzelt

Gjermani, deputeti i Merkel i hap derën e shtëpisë dy emigrantëve nga Eritrea

Një deputet gjerman, konservator, Martin Patzelt, ka marrë dy refugjatë...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
shperthimi

Shpërthim në një ish-bunker të Luftës së Dytë Botërore në Hamburg, 27 të plagosur

Së paku 27 persona janë plagosur pas shpërthimit në një...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
Kosova
ministri

Ministri gjerman: Si prind në Kosovë, edhe unë do ta kisha provuar të vija në Gjermani

Ministri i brendshëm i landit, Ralf Jäger nga SPD duke folur për gazetën “Die Welt” ka...me shume »

4 Gus 2015 / Nuk ka Komente
auto_dr111438609541

FOTO-VIDEO/ Prishtina nën ujë, stuhia shkul çatitë

Teksa ne Tirane temperaturat vijojne te jene perveluese, kryeqytetin e Kosovës e ka mbuluar një shi...me shume »

3 Gus 2015 / Nuk ka Komente
Une Gruaja
Oriana Fallaci dhe Alfredo Pieroni

Zbardhen letrat e pabotuara të dashurisë së Oriana Fallacit me gazetarin

Alfredo Pieroni, dashuria e parë e gazetares dhe e shkrimtares...me shume »

4 Gus 2015 / 1 Koment
Parashqevi Simaku/ Mimoza Reka

Ekskluzive/ Mimoza Reka: Ju tregoj xhelozitë dhe prapaskenat mes këngëtareve në festivalin e vitit 1990

UPDATE/ Dikur, një festival nuk konceptohej pa trion shoqëruese. Ato,...me shume »

3 Gus 2015 / 7 Komente

Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy