Union Bank   Harry Fultz  
Birra Korca
Panorama Sport

Partia Socialiste ka nisur riorganizimin e saj pas zgjedhjeve lokale të 23 qershorit. Mësohet se në një mbledhje të mbajtur në Vlorë, mes kryeministrit Rama,...

Skënderbeu shkëlqen në ndeshjen e parë te sezonit ndaj Kukësit. Korçarët kanë fituar minimalisht 1-0 ndaj një rivali direkt si Kukësi. Goli i Hristov në minutën...

“Nuk e mora seriozisht. E bëra për shaka. Mendova se mund të siguroja ndonjë gjë, ndonjë para”. Me këtë pretendim 22-vjeçari elbasanas, Mario Bici, i akuzuar...

UPDATE/ “U largova me dëshirë, nuk kam patur asnjë problem tjetër. Nuk doja të martohesha me fqinjin”, kështu është shprehur në polici, vajza 18-vjeçare nga Këlcyra,...

Një efektiv policia është arrestuar ditën e sotme pasi akuzohet për dhunë në familje. Ai është Ergys Hoxha, me detyrë Patrullë e Përgjithshme në Postën...

Dalin fotografitë nga dasma e ish-kryeministrit Fatos Nano me bashkëshorten e tij Xhoana, pas divorcit nga martesa e parë me Rexhina Nanon. Ka qenë ish-fotografi...

VLORE/ Prokuroria e Përgjithshme, AKKP, Policia e Shtetit dhe Avokatura e Shtetit kanë firmosur në Vlorë një marrëveshje të përbashkët për bashkëpunim ndërinstitucional kundër abuzimit me...
  Eagle  

Aktualitet

10:20 Zbardhen përgjimet e dy bashkëshortëve që i zhvatën 8.7 milionë lekë të rinj një biznesmeni nga Tirana, të cilin e joshën me seks dhe...

Argument

09:30 Gjithmonë është shquar për elegancën dhe vazhdon të jetë po njësoj. Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, na prezanton linjat nga plazhi i Dhërmiut....

Panorama Plus

Mbrëmja e së enjtes ishte një datë e shënuar në kalendarin e eventeve VIP të Tiranës. Sinan Hoxha, një prej emrave më të lakuar të...

Gjithmonë është shquar për elegancën dhe vazhdon të jetë po njësoj. Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, na prezanton linjat nga plazhi i Dhërmiut. "Panorama...

Lidhja e tyre zgjati më pak se çfarë kishin menduar fansat e tyre, të cilët i imagjinonin të martuar dhe madje me fëmijë. Këtë pritshmëri...

Gjatë gjithë kësaj vere kemi parë foto të nxehta dhe Anjezën në bikini, por këtë herë e sjellim në një version tjetër.Këngëtarja ka vendosur që...

Bashkëpunimi me këngëtarin libanes Saad Ramadan në këngën ‘’Tulipani i bardhë’’, i realizuar edhe në versionin arab, i titulluar ‘’Habibi’’, por që Soni këndon në...

Politike

13:50 Partia Demokratike ka akuzuar ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri për trafikun e drogës me avion nga Vlora drejt Italisë, kurse kreun e qeverisë për...

Ne Fokus

12:49 Pas tragjedisë në Austri evropianët duan të përqendrohen në luftimin e bandave të trafikantëve. Pse e kanë kaq të vështirë, këtë e shpjegon Andrea...

Ekonomi

12:24 Kriza dhe bllokimi i lejeve të ndërtimit në Sarandë ulin importin e mallrave në Portin e Sarandës. Që nga fillimi i vitit, të dhënat tregojnë...

Sport

22:56 Milani ka arritur më në fund fitoren e parë për këtë sezon. Skuadra kuqezi ka mposhtur 2-1 Empolin në “San Siro”.Kanë qenë dy blerjet...

Kronike

10:20 Zbardhen përgjimet e dy bashkëshortëve që i zhvatën 8.7 milionë lekë të rinj një biznesmeni nga Tirana, të cilin e joshën me seks dhe...

Kulture

00:15 Kur i përmend emrin e Vaçes, ai reagon si për këdo pjesëtar tjetër të familjes, madje me më shumë adhurim. Gëzim Çela është shok fëmijërie...

Kosova

11:29 Besnik Mustafa, që drejton kompaninë MAKCAR, e që kishte fituar tenderin prej rreth 3 mijë eurosh për servisin e një BMW-je në kabinetin i...

Sociale

13:02 Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi paraditen e sotme rikonstruksionin e çerdhes nr. 30 në Laprakë, ku deklaroi se në të 31...

Bota & Rajoni

20:00 Më shumë se 30 automjete dhe motorë luksozë të kreut të kartelit më famëkeq të drogës në Meksisë, El Chapo-s janë sekuestruar nga policia.Mjetet...

Speciale

17:04 FUSHË­KRUJË­ Skënder Birja është njeriu më i lashtë në burgun e Fushë­Krujës dhe sipas drejtorisë së burgut, ka mundësi të jetë më “jetëgjati”, në...