policia-shqiptare

imazhi
Magnitude 8.9 Strong Earthquake Jolts Northern Japan
Magnitude 8.9 Strong Earthquake Jolts Northern Japan
838871 TSUNAMI IN GIAPPONE
JAPAN-QUAKE
Frame grab of a tsunami carrying boats across waters in Kamaishi city port
Magnitude 8.9 Strong Earthquake Jolts Northern Japan
Giappone, terremoto violentissimo: 8.9, allerta tsunami in tutto il Pacifico
Japan Earthquake
Japan Earthquake
Projekti Fitues i Parlamentit
shahin toci
lopa behet kale
lopa behet kale
prec-zogaj
certifikata e Obames
shpetim duro
diego milito
Princi Andrew dhe vajza e tij Princesha Eugenie
Mbreteresha e Danimarkes Margrethe
Luxembourg's Grand Duque Henri and wife Maria Teresa
Princi Philippe i belgjikes dhe Princesha Mathilde
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN ROYALS MARRIAGE
Kate Middleton
Kate Middleton
Sulltan i Brunei Hassanal Bolkiah
Princesha Victoria e Suedise dhe Princi Daniel, Dukë i Vastergotland
David e Victoria Beckham
ospi_05_672-458_resize
Britain Royal Wedding
David e Victoria Beckham
David e Victoria Beckham
David e Victoria Beckham
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
BRITAIN-ROYALS-MARRIAGE
Foto Ilustruese
kutite-e-votimittttt
Pema e Jetes Kane
besa
haradinaj
erjon bigdani
Nadien Zeneli, biznesmeni i vrarë te ish-Blloku
E.T
(Nga e majta) Relis Mullai, Sytki Mullai, Armand Cenolli, Artur Feto
vesa2
Rama-dhe-deputetet-Tom-Doshi-dhe-Fidel-Ylli
PASURITE
cili3
cili2
vesa
NY
11 sept 2
luarasi15.jpg
back7.jpg
Kristofer Sims dhe Tomas Sarxhent
tradhtia
dafi1
dafi2
ngjarja
dafina--vjedhje-b.h.11--1
dafina---vjedhje-b.h-10-
Kadare-dhe-gruaja-e-tij,-He
helena
ismail-&-helena-kadare
ISMAIL E HELENA KADARE
Edi Rama
kongresi i PS-së
Foto Ilustruese
Haxhinasto dhe Bursa
Komisioni-i-Ekonomise
digjet-makina-e
Rama Twitter
flyer-02
pastrimi
arian cani
Fotoja qe ilustron shkrimin e "The New York Times"
AK
nora1
aurela1
elvana1
bore europe
ftohte evrope
Romeo Shehu
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Flori Mumajesi
Kukesi 1
Kukesi 2
Kukesi 3
Kukesi 4
Kukesi 5
Kukesi 6
Kukesi 7
policia-shqiptare
zanfina
inis1
inis gjoni
thaci bajden
traduzione_laurea_bossi_672-458_resize
Umberto-Bossi-son-renzo
Diploma e Renzo Bossi-t e dhënë nga universiteti “Kristal”
renzo-bossi_650x447
Pierangelo Moscaguiro
Umberto Bossi, me te birin Renzo (majtas) faksimile e diplomes dhe listes se notave, dhene nga universiteti “Kristal”
rama-me-rencin
Umberto Bossi me djalin e tij, Renzo
blendi
jonida
dogana
Rama dje gjatë mbledhjes së Asamblesë së FRESSH
Kryetarja Elisa Spiropali jashte mbledhjes. Foto: Vlasov Sulaj
Rama dje gjatë mbledhjes së Asamblesë së FRESSH
elisa-spiropali
qeveri2
qeveri
Vassilis Rapanos
fleps
Arber Xhaferri
Sabina
Provat e bllokuara në vitin 2008
Hysen Hyka
zjarr-dajt_(1)
rompej
rama pr kroat
fanatics
Erjon Braçe
Imami dje në konferencë shtypi
BRACE-AKUZA-BERISHES-Deputeti-i-PS-Erion-Brace1
Avokatja Erinda Ballanca
IMG_2065faqe-e-pare
f2
f6
aurela
gjirokaster,-droga-e-kapur-ne-kakavije_2
Uragani Sandy, Nju Jorku në "black out"
Momenti para vdekjes
NY Jork
Kopertina e librit
Dje gjatë promovimit të librit të Amik Kasoruhos në UET
paxhinone-2-3
mesila
andis
Regjisori e kritiku irlandez, Marc Cousin
jozi5
jozi1
jozi3
jozi4
jozi6
Panariti gjate konferences per shtyp
jozefina_topalli_emrat
jozefina_topalli_13_11_2012v_12923_0
Altin Dardha
Punetore-te-bashkise-se-Tiranes,-duke-vendosur-flamuj-kombetare-dhe-dekore-te-tjera
Bashkim Gazidede
Cana-5
Cana-1
Cana-2
Cana-3
Cana-4
Duke and Duchess of Cambridge
1C5049933-121204-biz-obama-merkel-kb-1233p.streams_desktop_large
Tushe Osmani
Pamje nga Pallati i Kongreseve
Berisha dje ne Dajt
putin
Bugarach
Bunkeri në Rusi për festën e 21 dhjetorit
fshati-maja
hybrid-weapon
airline-tickets
Momentet e dhunës së policit ndaj adoleshentit
Kolë Kola
kosta
kosta-barjaba
Qendra tregtare e luksit ku ndodhi ngjarja 
“Stanford Shopping Center” është një qendër tregtare e hapur, me 140 dyqane, e vendosur në rrugën “Sand Hill” në Palo Alto, Kaliforni. Ajo ndodhet në kompleksin e universitetit “Stanford” megjithëse universiteti zotëron vetëm tokën, jo ndërtesat e qendrës. Ndërtesat e qendrës tregtare zotërohen nga “Simon Property Group”, i cili menaxhon pronën dhe i paguan qiranë e tokës universitetit. Qendra e hapur është 130 mijë metra katrorë dhe përfshin katër godina të mëdha me dyqane: “Bloomingdale’s”, “Macy’s”, “Neiman Marcus” dhe “Nordstrom”. Kjo qendër është shumë e frekuentuar dhe përfshin firma luksi, si “Louis Vuitton”, “Tiffany & Co”, “Burberry”, “Polo Ralph Lauren”, “Michael Kors”, “Wilkes Bashford”, “Ermenegildo Zegna” dhe “Juicy Couture”.
Faksimile e arrestimeve të policisë së Palo Altos më 27 dhjetor
Kosta Barjaba
blerim-destani
Në foto adresa e posaçme e përdorur nga grupi i punës për programin për çështjet sociale në Partinë Socialiste. Adresa administrohet nga Kosta Barjaba, në cilësinë e kryetarit të këtij grupi pune. Në foton kryesore të kësaj faqeje është vendosur aktiviteti i organizuar disa muaj më parë me personat me aftësi të kufizuara, ku ka marrë pjesë dhe kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama. Në fotografi, Kosta Barjaba është pas kryetarit të PS-së, Edi Rama. Më 1 janar të këtij viti, Barjaba ka uruar të gjithë përkrahësit e kësaj faqeje në rrjetin social, ku thuhet se: “Në emër të grupit të punës së programit për çështjet sociale, ju uroj të gjithëve: shëndet, suksese, fat, lumturi në familjet tuaja dhe fitore! 2013-ta është viti i fitores dhe i ndryshimit! Gëzuar! Kosta Barjaba”.
Akademia e Shkencave
akademia-e-shkencave-dhe-kosta-barjaba
Vorpsi-Laura
leo-messi
Natasha Tiko
Pamje nga Raporti
Ben Affleck duke tërhequr trofeun për filmin dhe regjinë më të mirë
Hyrja e pallatit te gjyqtares, ku u sulmua me acid
Robin Van Persie
kosta-barjaba
393049_492320927485760_1963424143_n
putin-kabaeva
Agim Llupo dje gjate gjyqit per “21janarin”
Klodi-Stojku-nuse-1
Klodi-Stojku-nuse-2
david2
cili11
cili12
horoskopi-i-plote-imazh
horoskopi-i-plote-imazh
Enver Qoku, pedagogu i Gjeologji-Minierave
Sali-Berisha_1
Nga Paradat e Majit në Tiranën e viteve ‘80
Elisabeth (qendër) dhe Jean Paul Chapseix (pas) me studentët shqiptarë
gjatë kohës kur jepnin mësim në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja në Tiranë, 1982-1988
Rovena Stefa
Rovena Stefa gjate xhirimeve te videos se fundit "Hajde ti"
redoni-dhe-evi
redon2
redon
missi
spahiu
Dje nga mbledhja e KQZ
Ministri i Jashtëm, Panariti me homologun gjerman, Vestervele
8
1
2
3
4
5
6
7
foto(1)
foto(2)
foto(4)
elbasan,-ardian-prrenjasi1
Mjekja psikiatre Ariana Reli
bebi
Ilaçet e bllokuara dje nga Policia gjatë operacioni “Rispedal”
Aktori Demir Hyskja
Kastrioti-Skenderbeu-Krye21
mentpri
mentpri1
flamuri
rike
besim hoti
EA467969-981B-48B8-986B-524970C8F6DD_cx2_cy8_cw97_w800_r1
floriana
adleian
adleian1
jaku
Brace dhe Spiropali
Gina
Amanda dhe vajza e saj
Amanda Berry, 26 vjeç
Ariel Castro
AAA
dubai-coastal-expansion
Berisha dje në Mat
l1
l2
l4
edber
anisa
cili1
cili
dafina-z
dafina-z1
Dali ndreu e Liri Gega me vajzën Lavdie dhe djalin Sokol pak ditë para arrestimit
Lavdie Ndreu duke rrëfyer për “Panorama”
Liri Gega në një mbledhje të partisë
selami xhepa
Shpëtim Gjika dje në konferencë për shtyp
Spahiu--Tahiri
INCIDENT3
INCIDENT2
Incidenti-17maj2
Liderët e koalicionit të majtë dje në Konventën e PS
per-njish2
RAMA-PER-PROGRAMIN-E-PS---Kryetari-i-PS-Edi-Rama,-duke-folur-gjate-nje-konference-shtypi-ne-Pallatin-e-Kongreseve
foto-16
Juristi i PBDNJ, Theodhor Kamberi, dje në KQZ
7
0
1
2
3
4
5
6
lotaria
albana
Noka
Hafizi
pjesmarrja
25qershor Rama- foto
Nishani dhe Wollfarth gjate takimit
Artina Xhediku
Foto Ilustruese
an22
an2
Policia në vendin e ngjarjes (trupi i Kolës, i sfumuar)
Posteri i ekspozitës “Tirana Akt” me vizatime dhe skica të realizuara gjatë kursit të vizatimit në Tirana Ekspres
tirana-ekspres4
Gjatë kursit të vizatimit të organizuar nga Maria dhe Lejla, dy vajzat e ardhura nga Berlini, për projektin “Tirana Akt”
Një nga vajzat gjermane duke pozuar nudo për të rinjtë shqiptarë në Tirana Ekspres
bushati
drilona
17-vjeçari i vrarë dje në Vlorë, Serdi Bajlozi
Babai i viktimës, Agron Bajlozi, mbrëmë në morgun e Vlorës
30SKENDERBEU
Brace
Brace2
Genta-dhe-Adelina
genta ismajli
Eliton Lafetaj
il1
mon
sali-berisha
Deputetet-e-parlamentit,-gjate-seances-se-pare-te-legjislatures-se-VIII-te-kuvendit-te-Shqiperise,-ku-u-ngrit-Komisioni-i-Perkohshem-per-Verifikimin-e-Mandateve-1
mbledhje-rama
ori3
oooo
ori1
kr
Deformimet e dukshme në hundën e Tila L. pas dy ndërhyrjeve kirurgjikale
Deformimet e dukshme në hundën e Tila L. pas dy ndërhyrjeve kirurgjikale
ilirjan-celibashi
bushati-ne-konference
gjirokaster,-droga-ne-lazarat,-pamje-dw
gjirokaster,-droga-dw
MILENA HARRITO
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Laura-dhe-Geri-222249736_4173648470915_1482930761_n
Laura-dhe-Geri320229_4173665391338_1616443923_n
Laura-dhe-Geri-3376217_3926080121861_1367136316_n
Laura-dhe-Geri-4562216_3838677216843_372193201_n
edi rama vlora citaku
Faqja e pare e gazetes "Panorama"
ta pastrojme
Ta pastrojmë Shqipërinë në një ditë
Spanja Pipa dhe Aleko Prodani në parodi, në rolin e një çifti të dashuruar
Në ditët e sotme në moshën 75-vjeçare
Spanja Pipa në rolin e vajzës gjeologe te drama "Era e lartësive" e Namik Dokles
ledina
Mirjan Hakani
Faksimile nga postimi origjinal ne blok
At Zef Pllumi
Kopertina e librit në italisht
Ilir-Shaqi-foto1484996_708693842476630_962069195_n
arvizu
kospiri-ne-konference
kospiri
Majko dje gjatë fjalës në Parlament
Mesazhi ne murin e Kryeministrisë
gjeli-i-detit
Shtëpia me qira e familjes Arapi ne zonën e ish-Kënetës në Durrës
17-vjeçari P.Arapi
Briseida Shehaj dhe Kryeminsitri, dje gjatë takimit me punonjësit e administratës tatimore
Veliaj dhe Mijatoviç
Mijatoviç kur luante per Real Madrid
Papa
schumi
a14
a1
a2
a3
a4
a5
a6
a7
a8
a9
a10
a11
a12
a13
algen2
algen1
Kreu i PD-se Lulzim Basha
angela
Ledri-dhe-Anxhelaaaa1014077_647239251989685_1984789895_n
[utin4
putin2
putin3
putin5
putin6
Alina Kabayeva in Nizhnekamsk, Tatarstan -2-BusinessOnlineeast2west news, queries Will Stewart 007 985 998 94 00.jpg
putin8
putin
www. cacciainalbania.it
1
Julia Timoshenko
Pamje nga koleksioni i saj 2014 dhe Katerina Bocci
katerina8
katerin5
katerina1
katerina2
katerina3
katerina4
katerina6
katerina7
eraldi
komisioni per policine
Rose Monday Parade in Cologne
Rose Monday Parade in Duesseldorf
Rose Monday Parade in Duesseldorf
Rose Monday Parade in Duesseldorf
Rose Monday Parade in Cologne
Carnival in Cologne
Carnival in Cologne
Carnival in Cologne
Rose Monday Parade in Cologne
Kreu i Komunës Salvador Kaçaj, duke i dorëzuar Berluskonit Çmimin “At Zef Pllumi”
Berluskoni dje gjatë promovimit të librit në Senatin Italian
Il-sangue-di-abele-front
bellissima_manuela_arcuri_posa_col_pancione_in_bella_vista_6a22
f11
f1
f2
f3
f4
f5
f6
f7
f8
f9
f10
ferrari
2
3
4
16
17
18
19
itali,-falja-per-vajzat
Pamje nga protesta e djeshme në Tiranë
sALI bERISHA
salsana
pas-mberritjes-se-16-vjecarit
23
21
22
vesa1
vesa2
Alesia-motra-e-Xhulit1538667_1408526232753429_3695803014257813428_n
jul1
koka-kola-20-vjet
basha-415x260
006
001
002
003
004
005
elisa2
Mimoza Boçari në çadrën e grevës
siguria
I afërmi i familjes, Ylmi Berexha
bleona-qereti
edi444
edi4
zjarri
Fotot: Rally Albania
divjaka1
divjaka2
divjaka3
Kujtim Çela dje në Gjykatën e Krimeve të Rënda
topi
xh3
xh1
Veliaj në Gjermani me homologen, Nahles
Rama sot ne mbledhjen e grupit parlamentarë
Gjate punimeve te konferences se sotme
valbona-2
Valbona-1
valbona-4
valbona-3
Shkodra
lake1
1280px-Shkodra_castle
Mehmet Shehu dhe Kadri Hazbiu
pollo
meta iftari
valbonahalili-dhe-bashkeshorti-turi111
valbonahalili-dhe-bashkeshorti-turi
aferidta
brace-ekonomia
jackpot9
Qyteti i Beratit
Thesari ne Linze
Mozaiku ne Durres
Amfiatri ne Durres
Durresi 2
Durresi 2
Plazhi ne Durres
Presidenti Obama
JOSCHKA FISCHER
anjeza
Jozefina4
jozefina1
jozefina2
jozefina3
berishahahha
Foto ilustruese
a1
a2
a3
a4
a5
a6
a7
a8
a9
bushati-ministri-kanadez
iva1
arrestimi
Papa1
Shehu, Berisha e Selami
Meta dhe
strehimi, gjermeni
Basha e Fyle dje gjatë takimit
punimet
Nuredin Skrapari në gjyq, viti 1975, i dënuar politikisht tre herë në total me 48 vite burg
fotot e Rames
INDEKS
1
Ashensori në seline e PD-se
Kati i trete, ku do jene zyrat e ish-kryetareve
Korridori kryesor ne katin e pare te selise
Salla e mbledhjeve te grupit parlamentar
Salla e mbledhjeve te grupit parlamentar
klop-1
shqiperi_2579
kurir
Rektori i “Universitetit Metropolitan Tirana”, Prof. Dr. Gëzim Karapici
Faqja e pare e gazetes serbe "Kurir" sot
metropolitian
Stadiumi "Partizani" ne Beograd
stresi1
stresi2
uefa proteste
image
Sali Berisha (foto e postuar prej tij ne "Facebook")
Hashim Thaci e Isa Mustafa
fevzo-fullani1
imazh-inxhiner-ndertimi
imazh-staf-restorant
Intervista e Kadarese ne 'La Repubblica'
Nga protesta e sotme
tifozet e Tiranes
Megi Yzeri
Megi Yzeiri, balerina e vetevrarë
panoramamob
Salianji me banoret
Vrasesit e bankierit Santo me motor
Presidenti Bujar Nishani
Kreu i PD-se dhe kreret e shtetit
Tryeza për të drejtat e minoriteteve
Pylli i Divjakës
Rama sot ne Kuvend
Blushi sot ne Kuvend
blushi
rama-kuvend
atifete
blushi
atifete
basha1
Edmir Alija, Edmond Batri
Drejtoresha e ISSH, Vjollca Braho dhe kreu i Postës, Majlind Lazimi
Vendi ku ndodhi aksidenti
linda-halimi-venera-lumani-elhaida-dani
makina-339x200
tr5
Tr1
tr3
tr4
Fishekjarre në Tiranë
tr7
Tr1
tr3
tr4
tr5
tr6
Ilustruese
vrasje
fshati
Statusi i Julian Dedes ne Facebook
Pergjigjja e drejtoreshes Spiropali
webway
Fotot e publikuara nga Majko
men-doctor-nurse-shy-modest-medical_exam-jgrn1359_low
nurse-3d-poster-us-300
Foto ilustruese, PD ne mbledhje grupi
Marre nga profili i Anika Doke ne "Facebook"
Foto ilustruese, PD ne mbledhje grupi
Valbona Selimllari. Majtas, faqja e parë e suplementit “Panorama Plus”
Në foto: Armina Mevlani duke hipur në makinën e re
Ministri i Brendshem, Sajmir Tahiri
Në foto: Deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj dhe i dashuri i saj në ish-Bllok
Haxhinasto në analizen vjetore përr shërbimin e transportit
Spiropali gjatë aktivitetit të djeshëm
Gjatë punimeve për ndërtimin e Lungomares
Marre nga "Kompany.com"
Piloti Sokol Feta
Ministrat Naco e Haxhinasto
gashi
daff1
daffy
SMS-të në telefonin e mësuesit Kristaq Viso
angela-martini11
1
1
1
2
3
0arep
1E700D0A00000578-2940230-image-m-17_1423087137699
24C206AE00000578-2940230-image-a-2_1423087029049
88
092D4ED100000514-2940230-image-a-18_1423087177460
ramadan-troci
gjika
basha-permbytjet1
facebook_2704219c
bora-catria
Burri britanik mund të lindë fëmijë
Në foto: Sali Berisha para Kuvendit
Capture1
Capture
2565CA0B00000578-2942663-image-a-3_1423231260470
88
"50 Hijet e Greit"
Shpërndarja e ndihmave në Fier
Shpërndarja e ndihmave në Fier
Selim Belortaja
Pamjet nga kamerat e sigurisë
femijaposte1
Kryesia e PD-se
llallatahiriajazi
llallatahiriajazi
Tahiri takon Llallën dhe Visho Ajazin
Kryetari i Bashkise se Vlores Shpetim Gjika interviste per mediat nga spitali
Ministri Naco dhe kryeprokurori Llalla
Cinderella-Prince-Charming
Jasmin-Aladdin
Mulan-LiShang
Pocahontas-John-Smith
Tiana-Naveen
Anna-Christof
ariel-eric
Foto nga vendi ku u gjet biçikleta me eksploziv prane shkolles se mesme
Sulme ndaj ISIS-it
isis1
isis2
isis4
sherri
Strauss-Kahn
Meta-Veseli
Pensionisti përplas 10 makina në tentativë për të parkuar
Pjesë nga raporti "Vlerësimi Kombëtar për lëndët: Gjuhë shqipe, Matematikë, Dituri natyre, klasa 3 dhe 5"
2
1
00
ww
ww1
1
2
3
Fleura Kola
barbara
Fotoja e Stresit e postuar në profilin e tij në Instagram
Burri tenton të therë gruan
Vesh pantallonat pa duar e duke mbajtur fëmijën në krah
Tsipras dhe Merkel
GRETA KOÇI ME TE DASHURIN ARSEN ZENELAJ
g1
grida
Në foto: Greta Koçi dhe i dashuri i saj
g2
Në foto: Petri Bozo dhe miset
bogdo
Plaurent Dervishaj
Sonte ndahen çmimet Oscar
Masa të rrepta sigurie në ceremoni
Gazetarin e përplasin dallgët
2603A19400000578-2965945-image-m-68_1424730671492
2604E65D00000578-2965945-image-a-72_1424731108563
2604E66C00000578-2965945-image-a-70_1424731102371
2604E65300000578-2965945-image-a-69_1424731099347
2604E66300000578-2965945-image-a-73_1424731114331
2604E67300000578-2965945-image-a-71_1424731105646
Fatos Lubonja dhe Dashamir Shehi
Artan Shkëmbi
Foto e siguruar nga Gazeta Panorama, të cilën "Shqiptarja.com" e publikon me logon e saj
Foto e siguruar nga Gazeta Panorama, të cilën "Shqiptarja.com" e publikon me logon e saj
Foto e siguruar nga Gazeta Panorama
qkr1
qkr2
qkr3
qkr4
qkr5
qkr6
qkr7
qkr8
qkr9
qkr10
qkr11
qkr12
qkr13
qkr15
qkr16
qkr17
qkr18
qkr19
qkr20
qkr21
qkr22
qkr23
qkr24
Sulmi në Kabul
Capture
hhh
Deputetja e PD-se, Liljana Elmazi
Elmazi 3
elmazi 2
Elmazi 1
1
2
261CDB5900000578-0-image-a-10_1424948262041
261CDBA900000578-0-image-a-12_1424948598294
261CDED200000578-0-image-a-9_1424948250606
1
PAY-Zephany-Nurse
PAY-Zephany-Nurse (1)
Aktorja Yllka Mujo dhe ministrja Kumbaro në ceremoninë e çmimeve në Monte Karlo
nasho noli
Andi Halluni
10346369_10203217747354500_5281904136796691797_n
10410458_10205968992494586_337093688382805195_n
1234003929-Olsi-Nocja
1318250317-olsi_najada_tentojne_ribashkim
10926362_10203425454467048_733055151298296246_n
10928867_10203536120793637_7635821243914006339_n
PicMonkey Collage
Studentet greviste ne cadra
Dritan Prifti
dance
Haki Çako
Haki Çako
Makina me te cilen u largua Çako
ledion
Pika e grumbullimit
gjikaa
vlora
Paradise-island-on-sale-429197
Fiji-island-for-sale-205032
Paradise-island-penis-shaped-205030
Tropical-island-for-sale-205031
Basha në takimin me delegacionin e qeverisë së Kosovës
Ndertimi prane Diges se Liqenit
zaida,-fatjon-bashke
Derbi i kryeqytetit
Propozimi në ditën e 268
bebi-adorable
Mbeshtetes te LSI, para selise
lsi
lsi2
vasili
Petrit Vasili
268886DC00000578-2989463-image-a-12_1426071384813
Anger at Chinese Tourist Caught Half Naked on Camera in Bangkok
268887A200000578-2989463-image-m-19_1426072413869
268887C400000578-2989463-image-a-18_1426072284564
268887D400000578-2989463-image-a-6_1426070624107
268887EE00000578-2989463-image-a-17_1426072253753
2688870E00000578-2989463-image-a-14_1426071679375
2688861800000578-2989463-image-a-1_1426069450773
2688865000000578-2989463-image-a-20_1426072561441
2688881400000578-2989463-image-a-9_1426070841889
2688882600000578-2989463-image-a-8_1426070838321
a1
a2
a3
Në foto: Laura Vorpsi duke u fotografuar me një fans të saj
Në foto: Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, me veshjen e saj super shik, e cila para protestës shkoi për një kafe ose takim të rëndësishëm në Hotel Rogner, ku u fotografua në dalje të tij me deputetin e Partisë Socialiste, Ben Blushi. Natyrisht që Bregu iu bashkua protestës, ndërsa Blushi shkoi në punën e tij.
Në foto: Lulzim Basha duke u këshilluar me Sali Berishën para fjalimit në protestë
m5
Në foto: Grida Duma duke shkuar në protestë
Në foto: Klodiana Shala duke shkuar në protestë
Në foto: Ritvan Bode duke u takuar me protestues
Ndertimet ne pronen e Familjes Mbreterore
letra 1
letra 2
letra 3
letra 4
letra 5
letra 6
letra 7
letra 8
letra 9
Fotografitë e drekës të publikuara nga Ndocaj
Fotografitë e drekës të publikuara nga Ndocaj
Fotografitë e drekës të publikuara nga Ndocaj
Fotografitë e drekës të publikuara nga Ndocaj
Fotografitë e drekës të publikuara nga Ndocaj
Fotografitë e drekës të publikuara nga Ndocaj
Postimi i xhihadistëvë në Twitter
Ministri grek i Financave
Çanta e gjetur në trotuar në Fushë-Krujë
the-bachelor-431736
Çim Peka dhe vellai i tij, Avenir Peka
Në foto: Spartak Braho te dera e Parlamentit të enjten
Në foto: Sali Berisha para Parlamentit të enjten dhe Genc Strazimiri pak më larg
Momenti i hyrjes ne Kryesine e Kuvendit te Tom Doshit
Kopertina shokuese e "Der Spiegel"
1
2
22584
18258
alberia
alberie
largea_alberie-hadergjonaj-280x4201398959891
PicMonkey Collage
Momenti kur Papa merr picen
Blerta Kraja
Blertë Kraja
fillon-plazhi
Alban Hoxha me djalin e tij
PicMonkey Collage
GTY_fall_back_time_change_clock_sk_131101_16x9_608
tea-fisniku
Diedoni-OK
p82
Deputeti Mhill Fufi
Klajda Gjosha duke u takuar me deputetet e LSI
Deputeti Erjon Brace
p7
p4
rezi
rezi11
Në foto: Rama dhe Nishliu tek oborri prapa Kryeministrisë
Akrepat lëvizin 1 orë para
1
2
271EF9C400000578-0-image-a-1_1427669553310
Vangjush Dako
Subashi në prononcim për mediat
Partia Socialiste
Mercedes F015
Mercedes F015
Mercedes F015
Kate-Middleton-ha-partorito-e-nata-Diana_hg_temp2_s_full_l
E-nato-il-secondo-Royal-Baby-l-annuncio-ufficiale_hg_temp2_s_full_l
Il-secondo-Royal-Baby-e-la-linea-di-successione-al-trono_hg_temp2_s_full_l
Kate-Middleton-508308
loroborici
gruaja
gruaja1
Rita-Ora
11
Stadiumi_Loro_Boriçi-300x225
xhenenenen
Në foto: Diedoni dhe Alba kur u futën në “Big Brother”
die1
lubonja
Rober Bosch
Funerali i Kiraz, foto Reuters
Kristaq Gerveni gjatë bisedimeve me Komandën e Forcave Detare të Greqisë, admiral Karamanlis
11074322_674380019356998_6373969841319128415_n
2
3
4
5
11
Kryetari i Komunës Shënkoll, Fran Frrokaj
Koçi Petriti
adelina--foto-ditelindje
vil1
vil11
Vildane Zeneli dhe 50 Cent
Një polic në Kinë kapet duke parë filma porno
lepen
Avioni pas aksidentit
Aksidenti
Morati
Gjyshja kthen shtëpinë në restorant
Gjyshja kthen shtëpinë në restorant
Gjyshja kthen shtëpinë në restorant
Stampa
Tea dhe Fisniku në dush
Granatë
Anija e mbytur
Portieri
Elseidi dhe Fiorenza, buzë detit
Fiorenza me vëllain e vogël Lorenzo, mbesen Rebeka dhe Elseidin
elsidi-me-fiorenzen
Fiorenza Lekstakaj, Miss Shqipëria 2013
vota2015
Faqja e brendshme e Panorama Online ku tregohet se 2 IP kane votuar ne mase per kandidatin Gjergj Bojaxhiu
Halim Kosova pas takimit me aktoret
Aktorja Ema Andrea
Untitled-9
Untitled-9
klinton
Klinton 2
klinton 3
Klinton 4
Bill dhe Hilari Klinton
Klinton 1
Klinton 2
klinton 3
Klinton 4
27CB019A00000578-3047416-image-a-110_1429549522958
Djali që prezantohet me emrin Armando Velaj
Gazeta e cila ka publikuar lajmin
lajmi5
Lajmi në mediat greke
661
Dje gjatë ekspozitës në Berlin
gj
gjysh
gjys
2807AE7700000578-3056439-Seven_women_who_were_all_believed_to_be_in_an_online_relationshi-m-83_1430072991100
2807AE8C00000578-0-image-a-53_1430071279482
2807AE9C00000578-0-image-a-52_1430071271473
2807AE7700000578-3056439-Seven_women_who_were_all_believed_to_be_in_an_online_relationshi-m-83_1430072991100
Mësuesi puth nxënësen 16-vjeçare
k
Mësuesi puth nxënësen 16-vjeçare
Mësuesi puth nxënësen 16-vjeçare
Mësuesi puth nxënësen 16-vjeçare
Mësuesi puth nxënësen 16-vjeçare
661
Foto nga aksioni ne Lazarat, vitin e kaluar
klea
foto e publikuar nga Big Mama ne Facebook
Big Mama
derbi-300x163
Foshnja e Kate dhe William
Droga hascisc panetti carabinieri-2
Shtëpia e Bardhë
Presidenti Bujar Nishani
284C45BF00000578-3067320-Wild_night_out_Jess_Impiazzi_ripped_open_her_playsuit_after_a_me-m-11_1430747190911
284C44C100000578-3067320-image-a-103_1430745813429
284C457B00000578-3067320-image-a-1_1430745846499
PicMonkey Collage
Racy
Racy
Paloka duke i treguar fotografine Majkos
elbasan
Ministri i Financave Shkelqim Cani
Rama në koncertin në Butrint
princilkea
Deklarata e Princit Leka
Foto e publikuar ne proflin e Elda Koçit "Facebook"
Ben Blushi
Formacionet e ndeshjes Bajern-Barcelona
shba
Halim Kosova
3-(1)
Veliaj gjate takimeve ne Tirane
21856442dfaebfc96ed99aba58f887e4
Portieri i Juventusit, Bufon pas kualifikimit me Realin e Madritit (Foto nga ANSA)
11267311_447063052138483_1364164651_n
00
Fëmija varroset i gjallë
morsi
nora-istrefi-foto-ok
fjolla-morina-foto-2
Plazhi i Budves, ne Mal te Zi
Femër në timon
Femër në timon
Sot takimi i dytë i liderëve, në pritje të ndonjë vendimi
Lavrov dhe Daçiç
gruevski
klinika
kadare
te burgosurit
foto ilustruese
Foto Ilustruese
11350440_899456560113156_7121494068030364957_n
Capture
Foto nga ceremonia mortore sot ne Decan
varrimi2
varrimi3
Foto e postuar nga Rama ne Facebook
ERANDO QATIPI (MAJTAS) XHOANA HILA TE AKUZUAR PER
VRASJEN E GJYSHES
burgu
Ngjelaaaa
Spartak Ngjela
Kreu i PDSH-së, Thaçi dhe ai i BDI-së, Ahmeti
10406583-878471672219710-3869595962338198058-n
1517411-878197155580495-4253899037800879343-n
11151004-877097012357176-897947380934884569-n
Presidenti Bujar Nishani
661
Zisi Lushi
20150602_axxa
Forca te policise, duke kqyrur vendin e ngjarjes prane bulevardit Zogu i Pare, ku mbeten te vrare 3 persona, Mentor Lufi, Gerti Goxha dhe Besnik Sulku
Halim Kosova sot ne Petrele
raporti-ODIHR
rrahmani
661
Veliaj në Njësinë nr. 10 në Tiranë
tea-veseli
lalieri
elhaida
Erion Veliaj në Krrabë
_83466708_barcelona_celebrate_afp_getty
_83467461_barca_win_afp_getty
_83467536_enrique
_83467540_trophy
_83467774_barca
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.22.54
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.23.06
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.23.15
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.23.22
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.23.30
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.23.37
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.23.47
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.24.00
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.24.08
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.24.29
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.24.37
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.24.47
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.24.56
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.25.40
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.25.46
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.26.00
Screen-Shot-2015-06-06-at-23.26.14
policia
11.0.131230249-U43030410509211sMD-U43090380988935r5D-1224x916@Corriere-Web-Nazionale-593x443
1
Dje gjate sherrit ne Kuvend
Gjate arrestimit
Vigani-me-Tean-Ok-11391467_1621112341436169_8251614921002192344_n
big2
big3
arif tafani
Kryeministri Edi Rama ne interviste me gazetaren Eni Vasili
661
Dropull
Kostaq Ziso
paloka2
Capture0

Panorama Plus
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSSAMC

Më të lexuarat


© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy