“97 vjeç dhe ende e fortë”, surpriza që i bënë Nexhmije Hoxhës për ditëlindje (Fotot)

SHPËRNDAJE

Në ditëlindjen e saj të 97-te, Nexhmije Hoxha ka pritur ne shtepine e saj shume vizitore qe kane dashur te urojne.

Kete 8 shkurt e veja e ish-diktatorit u befasua edhe nga nje vizite nga jashte vendit. Ka qene Isa Jasiqi, qe banon me familjen ne Zvicer qe i ka bere nje vizite ne shtepi, madje kane shkrepur edhe disa foto se bashku.

Me pas, ai ka zgjedhur t’i ndaje me miqte e tij ne rrjetin social, pa ngurruar t’i uroje Nexhmijes, edhe shume vite te tjera.

Ja fotot 

 

jasiqi

nexhi3 nexhi2 nexhi1 nexhi

Te lidhura

 

4 KOMENTET

Comments are closed.