71 raste të reja me koronavirus në Greqi ditën e sotme, shkon në 26 numri i viktimave

| 17:45
SHPËRNDAJE
 

Ka shkuar në 892 numri i personave të prekur me koronavirus në Greqi, ku 71 raste të reja janë konfirmuar ditën e sotme.

Ndërkohë numri i viktimave ka shkuar 26 persona, ku mes tyre 21 meshkuj dhe 5 janë femra.

greqi

57 persona janë shtruar në spital dhe 54 janë intubuar, ndërkohë autoritet i bëjnë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi, pas rritjes së rasteve të reja.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.