7 vjet pas vdekjes së djalit të tij, John Travolta publikon një mesazh prekës

| 17:29
SHPËRNDAJE

Nuk ka dhimbje më të madhe, nuk ka asgjë që lëndon më shumë sesa të humbasësh një të dashur. Dhe nëse është një fëmijë? Është e pamundur ta shpjegosh me fjalë atë që ndjen… është diçka e pazëvendësueshme dhe e parikuperueshme…

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.