6 gjërat për të cilat duhet të flisni çdo ditë me partnerin tuaj

| 18:56
SHPËRNDAJE

“Si ishte dita juaj?” Shumë shpesh, çiftet mbështeten në këtë pyetje standard për të filluar bisedën midis tyre.

Që të ndiheni më intime, të komunikoni më mirë, dhe të lidheni në një nivel emocional me partnerin tuaj, bisedoni për:

1

1.Qëllimet

2.Vështirësitë

3.Shëndetin

4.Kohën e gëzuar

5.Të ardhmen

6.Për çfarë ju jeni mirënjohës /Revista Psikologjia

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.