50 operacione që të dukej si Angelina Jolie, arrestohet e reja

| 17:33
SHPËRNDAJE

 

Një vajzë iraniane, e famshme në Instagram, e cila tha se kishte bërë ndërhyre ekstreme kirurgjikale që të dukej si aktorja e famshme Angelina Jolie, është arrestuar nga autoritete e vendit të saj.

Sahar Tabar u arrestua pasi akuzohet për blasfemi dhe nxitje të dhunës. Fotot e saj u bënë virale një vit më parë, ndërsa tha se kishte bërë 50 operacione për t’i ngjarë yllit të filmave amerikanë.

_109122095_mediaitem109122094

Gjithsesi fotot që nxori ishin në fakt me pamjen e një kufome, dhe një pjesë e mirë e komentuesve thonë që vajza nuk është transformuar vërtet në atë mënyrë, por se transformimi ishte meritë e makijazhit.

_109122091_mediaitem109122090

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.