‘5 kryebashkiakët, vetëm maja e ajsbergut’, PD publikon videon: Ja pse Rama është përgjegjës kryesor për krimin në politikë

| 10:12
SHPËRNDAJE

Pas denoncimit te fundit te bere nga PD-ja, per kryebashkiakun e peste te Rames me te shkuar kriminale, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi perserit sot akuzen per kryeministrin e vendit, si pergjegjes kryesor per perfshirjen e krimit ne politike. 

bardhi

 

Ne faqen e tij ne Facebook, Bardhi publikon nje video, me deklaraten e Rames per ligjin e dekriminalizimit, cfare thoshte i pari i qeverise dhe padurimi i tij per hyrjen ne fuqi te ligjit, per te pare, sikunder theksonte ‘se kush jane keta kriminele qe perfliten’.

Postimi i Bardhit 

Edi Rama 👺 është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë. 🏴‍☠
5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës 👺 me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin. 👎
Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës. ❌

#KushEshteiRadhes #RamaIk #MjaftMeMashtrime #KrimiRama #LigjiAntiRama

Te lidhura

Subscribe


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.