5 gënjeshtra që mund të nënkuptojnë fundin e marrëdhënies tuaj

SHPËRNDAJE

Për të siguruar që ju të mos bini në kurthin e të vërtetave, ne kemi pesë gënjeshtrat që ju duhet të shmangni nëse doni që lidhja juaj të zgjasë.

cift-2

  1. Nevojat

Kur duket sikur jeni më të relaksuar ose thjesht nuk e konsideroni partnerin tuaj, shumë njerëz përfundojnë duke gënjyer për nevojat dhe dëshirat e tyre themelore. Kur gratë pretendojnë se orekset e tyre ose burrat pretendojnë interes në biseda vetëm për të kënaqur dikë si ata, ne tashmë e dimë se marrëdhënia është e rrezikuar.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/5-genjeshtra-qe-mund-te-nenkuptojne-fundin-e-marredhenies-tuaj/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.