28-vjeçarja: Nuk mund ta refuzoj s*ksin me ish-të dashurin, por kam shumë frikë…

SHPËRNDAJE

Një 28-vjeçare i ka shkruar psikologes të “The Sun” për të marrë një këshillë se çfarë duhet të bëjë, pasi ka ende kontakte me ish-të dashurin e saj.

cift-11

Letra e 28-vjeçares:

Kemi katër vite që njihemi, dhe së fundmi jemi ndarë. Ai është 29 vjeç dhe seksi me të është i mrekullueshëm. Edhe pse më ka lënduar, unë nuk e refuzoj dot pasi jam ende e dashuruar me të.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/28-vjecarja-nuk-mund-ta-refuzoj-sksin-me-ish-te-dashurin-por-kam-shume-frike/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.