GRAZIA
Home » Kuriozitete, Panorama Plus » Ndahet çifti i Big Brother Neda e Ogreni

Ndahet çifti i Big Brother Neda e Ogreni

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Koha e ka vërtetuar që çiftet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother”, për shkak të ekspozimit dhe intimiteteve të shfaqura në publik, nuk zgjasin shumë. E gjithashtu e njëjta gjë ndodh me konkurrentët që hyjnë në lojë, ndërsa kanë një lidhje serioze jashtë shtëpisë. Pas dy vitesh lidhje intensive mësojmë se ka marrë fund lidhja e Neda Karafilit me Ogren Ballukun e “BB4”, ndërkohë që këto ditë flitet për një krisje mes modelit kosovar Edber Laho dhe të dashurës së tij Arbenita, e cila hyri në shtëpinë e “Big Brother 6” për të bërë të njohur lidhjen e saj me Edberin.

Pas 2 vitesh lidhje intensive, merr fund lidhja e Ogrenit me Nedën
Historia e tyre ishte ndër më të diskutuarat dy vite më parë në lojën e “Big Brother 4”, edhe për faktin se kundër tyre u vunë gjithë banorët e tjerë. Përveç përputhjes, i ndihmoi të lidheshin më shumë me njëri-tjetrin kundërvënia e konkurrentëve, të cilët e shprehën hapur antipatinë dhe skepticizmin për një dashuri të sinqertë mes tyre. Por Neda Karafili dhe Ogren Balluku vërtetuan të kundërtën pas daljes nga shtëpia, duke u afruar edhe më shumë, në një lidhje intensive në çdo moment së bashku. U duk se aq shumë qëndruan pranë njëri-tjetrit, sa u bënë shumë shpejt si burrë e grua në publik, duke e konsumuar shumë shpejt lidhjen. Tashmë ata shikohen pa praninë e njëri-tjetrit në ambiente publike, duke frekuentuar secili shoqërinë e vet. Nuk dihen arsyet e vërteta të ndarjes, po thjesht është komentuar si një fund që ka ardhur natyrshëm mes tyre. Momentalisht Ogreni menaxhon një supermarket në Tiranë, ndërsa Neda ndjek studimet për Gazetari. Menjëherë pas daljes nga loja si çift, ata vendosën të qëndrojnë disi të tërhequr nga jeta publike, duke e frekuentuar gjithmonë e me rrallë club-et e natës. Ata pohuan në media se kjo ishte një zgjedhje e tyre pasi u pëlqente të qëndronin më shumë në shoqërinë e njëri-tjetrit, pa e pasur të nevojshme praninë e personave të tjerë. Muajt e parë lidhja e tyre po shkonte mirë. Në katërmujorin e njohjes së tyre, Neda i bëri një surprizë të veçantë Ogrenit, duke shkruar te muri përballë apartamentit të tij parullën: “Gjithmonë bashkë”, një zakon që ajo e shfaqi dhe brenda shtëpisë së vëzhguar. Por në një lidhje asgjë nuk mund të parashikohet. Tashmë ata kanë fshirë çdo kujtim së bashku, pasi në profilin e Nedës në facebook nuk gjendet më asnjë foto me Ogrenin. Ajo ka postuar këto ditë foto ndërsa argëtohet me mikeshat e saj në club.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

5 Komente per “Ndahet çifti i Big Brother Neda e Ogreni”

 1. MODELI ME I DEGJENERUAR QE SHKATRRON FAMILJET SHQIPTARE,ASNJE LIDHJE SKA ME MBET NGAQE HARAMI ESHT I MADH..TURP I MADH PER FAMILJET QE I LEJN FEMIJT E TYRE TE LUAJN ME JETEN E TYRE.?.?.

 2. me then te drejten fare , Neda nuk ishte per Ogrenin i fliste goja shume dhe i pelqente vetja ,,ne cift duhet te tregosh dhe te respektosh veten si femer ajo ishte si burre dinte te vendoste vtem ajo,,,eee

 3. Nuk kishte si te ndodhte ndryshe ne rastin e ketyre te dyve, kjo ishte shume egoiste, i mungonte edukata ne rradhe te pare, nuk e njihte fare turpin, hiqej si intelektuale, por ne thelb, duke u bazuar ne veprimet qe bente, ishte shume ordinere, ndryshe nga ky, qe edhe pse mund te kishte difektet e veta, si cdo njeri, kishte edukate, ishte i formuar dhe i pjekur, po ashtu edhe shume i zgjuar.

 4. E PASKA NDA OGRENI RADIO ILIRIAN ..AJO MER LLA KUR FLISTE SMERRET FARE FRYME.////

 5. sa mire ahhahahahahhaahh

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy