GRAZIA
Home » Panorama Plus » Iliri i “BB6”, pushime erotike në Borsh me Anisën

Iliri i “BB6”, pushime erotike në Borsh me Anisën

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Eksperienca e parë si moderator i “Miss Bikini”

Kjo është vera e parë që ata kalojnë pranë njëri-tjetrit, ndaj dhe kanë menduar ta shijojnë në maksimum. Finalisti i “Big Brother 6”, Ilir Beqiri, dhe e dashura e tij, Anisa, pas disa pushimeve pa plazh në disa vende të Europës, kanë menduar të marrin rreze në jug të Shqipërisë. Kemi mundur të gjejmë këto foto të bëra në Borsh, ku ata pushuan për disa ditë dhe ku kanë çuditur plazhistët me sjelljet e tyre të dashurisë, pa e vrarë mendjen se po vëzhgoheshin nga të tjerët. Duket se në këtë pikë janë të dy njësoj, pasi kudo ku janë, ata ia shprehin dashurinë njëri-tjetrit pa asnjë problem, duke shkëmbyer puthje e përkëdhelje në çdo moment, qoftë edhe në publik. Ata do t’u rikthehen pushimeve edhe për disa ditë të tjera në Sarandë, ndërkohë që këto ditë po shqyrtojnë propozimet për punë, pas jetës së re që kanë nisur në Tiranë. Është hera e parë që, pas një viti lidhjeje në distancë, Iliri dhe Anisa po provojnë bashkëjetesën dhe përshtatjen me jetën në Shqipëri pas shumë vitesh jetesë jashtë vendit. Për sa u përket ofertave për punë, Iliri thotë se ka marrë një propozim konkret nga një kompani e madhe celulare, por që nuk e pranoi pasi, përveç pozicionit të punës që i ka pëlqyer, ishte i disfavorshëm pozicioni gjeografik, pra duhet të jetonte larg Tiranës. Ndërkohë që tani për tani ka marrë një ofertë që i pëlqen edhe më shumë, përderisa është i interesuar për botën e spektaklit. E kishte shprehur dhe më parë, që e shihte veten si prezantues të një spektakli bukurie, dhe i është ofruar pikërisht një gjë e tillë, për të moderuar spektaklin “Miss Bikini” , që do të organizohet së shpejti në Vlorë. Iliri pohon se: “’Miss Bikini’ është një event i vogël bukurie, që më është kërkuar ta moderoj unë. Është ende një spektakël në organizim e sipër, që mund ta organizojmë si tur të veçantë edhe në disa plazhe të Jugut”, tha Iliri.    


AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

4 Komente per “Iliri i “BB6”, pushime erotike në Borsh me Anisën”

 1. Ky Iliri o eshte budalla o ben vet. Me gjith ato genjeshtra bajate qe bente me ato veset e pisllekut qe ishte e me ato pislliqe qe bente si me olen dhe me riken ..

 2. E dashur Aurela nuk shikoj arsye pse duhet te ofendoni Ilirin pasi besoj se nuk e njihni aspak… pastaj ai ‘budallai’ qu ju quani arriti ne finale te bb6 dhe me sa duket nga publiku ishte ai fituesi.. pastaj perderisa ju nuk jeni e dashuara e tij (per fat te ilirit) nuk mund as ta gjykoni sepse ai thjesht beri lojen qe bb6 i kerkoi te bente… per ta bere spektalin me te bukur…

  ps : nje person qe e njeh Ilirin

 3. bravo Besi !!!
  te pakten na sqarove per realzimin e ketij programi ….
  … “ai thjesht beri lojen qe bb6 i kerkoi te bente”…

 4. meqe dole tek bigu Iliri vdiq per Riken po si heci i nderuar mik i tij …kte gocen e kishte gure rezerve ai i duhej per santazh…sa per finalen ishte kush ishte fituesja por diehn dallaveret tona

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy