GRAZIA
Home » Flash, Kuriozitete, Lajmi i Fundit, Politike » Berisha, për herë të parë te “Zonë e Lirë” e Arjan Çanit

Berisha, për herë të parë te “Zonë e Lirë” e Arjan Çanit

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Pas një mungese të gjatë në emisionet televizive, Kryeministri Sali Berisha rikthehet në debatet publike vetëm nëntë ditë nga zgjedhjet e 23 qershorit.

Kreu i qeverisë do të jetë sot rreth orës 21:30 në emisionin “Zonë e Lirë” të gazetarit Arjan Çani në TV Klan, duke regjistruar në këtë mënyrë pjesëmarrjen e parë në këtë format. Burimet bëjnë të ditur se së bashku me Kryeministrin do të jenë të pranishëm edhe këngëtarët që e kanë shoqëruar atë në këto 30 ditë fushate elektorale. Dalja publike në këtë emision nuk do të jetë e vetmja për këtë javë të parafundit përpara procesit elektoral.

Të dielën në mbrëmje kreu i qeverisë do të shënojë pjesëmarrjen e parë edhe në një tjetër format televiziv. Bëhet fjalë për shfaqjen që transmetohet në Vizion Plus, “Apartamenti 2XL”. Zanafilla e konfirmimit të ftesës për pjesëmarrjen në këtë format ishte pak ditë më parë gjatë përurimit të shëtitores së Shëngjinit, ku merrte pjesë edhe Kryeministri. Aktori Julian Deda, i cili prezantonte ceremoninë, i kërkoi kreut të qeverisë që të mbajë premtimin për të qenë i pranishëm në “Apartament”.

Ftesës Kryeministri iu përgjigj me pranim, dhe vetëm pak ditë më pas Berisha do të jetë banori i ri i kësaj shtëpie. Ndërsa për javën e fundit të fushatës është duke u përgatitur pjesëmarrja e Kryeministrit në disa emisione të tjera televizive, por sipas të gjitha gjasave, ato do të jenë në formën e bashkëbisedimeve (town-hall) me gazetarët, dhe jo në variantin klasik vetëm me një gazetar në studio. Pritet që Kryeministri të shfaqet në emisionin “360 gradë” të gazetarit Artur Zheji në News 24 dhe në “Top Story” të gazetarit Sokol Balla në Top Channel.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

26 Komente per “Berisha, për herë të parë te “Zonë e Lirë” e Arjan Çanit”

 1. Suksese Z.Berisha, me fitore 23-Qershorin…

  • pse nuk perballohet saliu me me analista sic ben gjthm rama po shkon neper studjo sa me bo humor??? eeee ; se ska ca ti thot popullit!! JA RRESPEKTI QE KA SALIU PER SHQIPTARET !! TUUUUUUUUUURP PER JU QE SHIHNI SHQIPERIN SE SI E SHKATERRON SALIU KA FILLU TE SHESI DHE PYJET DHE JU VAZHDONI TE THONI BRRAVO PER BERISHES!! NJE HER TE VETME NUK KA SHKU TE PERBALLET ME ANALISTAT CA JU DUKET KJO???

   MENEFREGIZEM TOTAL TI BESH SHQIPTARVE VETEM NGA KY PLER SALIU KAM PAR KY ESHT KULMIII

 2. Nje big-up per doktorrin.

 3. Fitore z Berisha suksese

 4. Pse nuk e fto dhe Dash Shehun me Berishen, ne tironsit e vjeter do votojme per Dashin se nuk dume me e pa me sy ate kollovarin e Lindes.

 5. Keni kujdes sapo te futet ne studio hiqjani antiplumbin se po na turperon fare,kontrodhojeni mire me qene para se te vije komunisti i fundit diktatori nga vicidolit.Eshte bere matufe plaku tani,ju te televizioneve e keni lene per ne funde qe te dalin plaku ne kanalet televizive tani para zgjedhjeve.Ja keni me hile qe popudhi te krijoje urrejtjen ndaje plakut tone komunistit te fundit,me kyte beni qe shqiptaret te mendohen mire per voten,te votojne pro shkatrrimit,korrupsionit e krimit,apo pro prgresite qe garantojne FRD,AK e socialistat.Mendoje te gjithe do votojne progresin,plaku ska te ardhme me,edhe prradhat,rrenat e mashtrimet i kane mbaruar e ka leshuar sheshit marrine e tije te neveritshme ka dalur jashte c/do kontrodhi.

 6. Di si ben doktori. Eshte I paarritshem. Fitore!

 7. Shpresoj qe gazetaret te tregojne etiken e duhur ne bisedat dhe pyetjet ndaj Berishes. Kushdoqofte, kryeministri duhet respektuar ne ate qe eshte edhe pse mund ti behen pa ndrojtje pyetje qe edhe mund te mos i pelqejne fort. Por jo tendencioze dhe shtytese per pergjigje te shpejta dhe duke pasur parasysh temperamentin e doktorit, mund te realizojne shown ( qellimin) e tyre, per ta ekspozuar keq ndaj opinionit publik. Tani doktori ka fituar goxha eksperience ne maredhenie me publikun dhe median, shpresojme tia dale mbane mire duke vene ne evidence punen e qeverise. Ajo qeveri qe nuk di te shese bemat e saja edhe pse mund te jene te njohura, ajo rrezikon ripertritjen ne qeverisjen e gjerave ne kete vend. Duhen edhe 8 vjet qe ekonomia te forcohet por qe edhe komunizmi te marre dermen ne grahmen e fundit.Kurajo doktor

 8. do kenaqemi duke degjuar budallalliqet e genjeshtrat e tij

 9. Perpara me PD drejt zhvillimit.
  FORCA SALO je i modh!

 10. Big up per Doktorin e madh! Vetem ate piktorin e deshtuar, analfabetin funksional te taksave qe dje s’dinte te shpjegonte asgje mos e ler te hipi ne pushtet!

 11. Mos e degjo moj Leonora sta imponon njeri shko fli gjume.

 12. Ej nje big up per Doktorin “we found love”.
  Audienca e Canit sot 10 milion shqiptaret e kudo ndodhur.
  Ej miq eshte i papare Doktori.

 13. paneli nuk duhet të ndryshohet

 14. sali berisha mer pjes ene zone e lire te qarian canit qe shume thjesht mudn te thuhet se esht ezyra e shtypit e partise demokratike dhe sja vlen t edegjoeht asnje sekond

 15. sali berisha tani u ka ikur debateve televizive sepse nuk ka cfar thote dhe nuk ka cfar ofron por fakti qe ai mer pjese ne spektakle vetem tregon se ai eshte totalisht i deshtuar dh eeshte pa alternative

 16. fitore doktorit sepse e meriton e ka ndryshuar Tiranen dhe Shqiperine

 17. ishalla te kete ze se do te na lodhi me ate zerin e cjerre .te shikojme idjotizmat e radhes, per kete do te tregohen barsaleta kur te kete ikur nga pushteti .jane treguar qe tani ne fakt .te shikojme do ta vere cani ne pozite te veshtire apo jo ,se kur i do qejfi canit te ben lolo .me kete nuk besoj qe tja mbaje xhanem se ka frike se mos fiton prape dhe i ben gjemen pastaj

 18. dashkemi sonte te shohim theatro…….

 19. Fitore doctor. Fitore PD. Fitore Shqiperia. Me doctor Berishen edhe 4 vjet te tjera drejt zhvillimit. Perpara.

 20. Pse nuk del ne debat me Ramen?Ta ka bere ftesen 20here.Vetem ne emisione karagjoze vete tani se nuk ke cfare u thua me shqipetareve.

 21. persh zoti sali te uroje fitore te thell ne zonen e tiranes si dhe ne zonen e fierit se ti je per pushtet na fute ne nato na bere qe te ikim me ll viza po tani presim qe te na futesh ne europ fitore partija demokratike. PD PDfitore fitore

 22. Doktor je nje intelektual i kohes moderne , fitoreeeeeeee

 23. Ju uroj nje fitore te thelle ne 23 qershor ! Tani shpejt po behet tuneli Elbasan-Tirane nje zgjidhje teper e mire per te gjithe ne . Pastaj jane asfaltua e jane bere rruget xham , jane inaguruar shkolla e institucione teper te rendesishme , jemi futur ne nto dhe te gjitha keto prej kryeministrit tone te vetem Zotit Berisha .
  Fitooree PD sepse e meritoni . Ne jemi ndryshimi i vertete i shqiptareve se bashku me kryeministrin tone Zotin Berisha !

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy