GRAZIA
Home » Flash, Lajmi i Fundit » Rama, banorëve në Lezhë: S’premtoj mrekullira, por zotohem se hallet tuaja do jenë edhe të miat

Rama, banorëve në Lezhë: S’premtoj mrekullira, por zotohem se hallet tuaja do jenë edhe të miat

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian

Edi Rama gjate fushates

LEZHE- Kryetari i PS-se, Edi Rama eshte ndalur paraditen e sotme ne Lezhe, ku ka zhvilluar ‘Kendin e Fjalës’ me banore te zones. Ai ka akuzuar qeverine dhe kreun e saj per mashtrim te shqiptareve, duke bere vetem propagande dhe asgje konkrete per shqiptaret. “Nuk premtoj mrekullira, por ju zotohem burrerisht dhe qyyetarisht per nje gje, nee ju do te besoni PS dhe une do jem kryeministri juaj, hallet tuaja do jene te miat, problemet e njerezve te zakonshem do te jene te miat dhe perpjekja e cdo familjeje per te jetuar me pune te ndershme do te jete edhe perpjekja ime”- tha Rama. Sipas tij, ne kater vite PS do te beje per Shqiperine ate qe nuk eshte bere ne 20 vite. “Ai flet per spitale, ku i ka, flet per qendra shendetesore, ku i ka, per sherbim shendetesor cilesor, ku e ka?”thote Rama. Duke iu pergjigjur pyetjes se nje banori per situaten e plazhit, Rama theksoi se PS ka në program ngritjen e një Agjencie Kombetare të Detit, institucion që sipas Ramës do zgjidhë jo vetëm shfrytëzimin e detit, por edhe cështjen e pronës. “Është e vërtetë, këtu nuk sheh asgjë mbi det ndërkohë që të kalosh kufirin sheh sesi deti shfrytëzohet maksimalisht.  Në Shqipëri, vija bregdetare është dëmtuar, coptim që u bë me pronat. Ne kemi në program ngritjen e një agjencie që do quhet Agjencia Kombetare e Detit, e cila do ketë të gjithë fuqinë institucionale për të trajtuar gjithë vijën bregdetare që nga planifikimi deri tek mbrojtja e zhvillimi i kësaj vije bregdetare”- tha Rama.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

48 Komente per “Rama, banorëve në Lezhë: S’premtoj mrekullira, por zotohem se hallet tuaja do jenë edhe të miat”

 1. ku i gjen gjithe keto budallalleqe ky edi.fjale injorantesh dhe mashtrime te papara.i mjeri ky.nuk e perballon dot fushaten.

  • @nik me cmend i shkruani keto komente apo me mendte e berishes.se nese eshte keshtu qenkeni te gjithe per te ardhur keq jo vetem kryeministri ne ikje
   edi rama e vetmja shprese per shqiperine

   • o njeri po eshte RAMA KRYEMINISTER APO BERISHA PREJ 16 VITESH?!!! KETE SPO KUPTOJ UNE?!!! ESHTE BERISHA FAJTOR O NJERI PER TE GJITHA TE KEQIJAT SE E KA PASUR PUSHTETIN 16 VITE NE DORE E KA RRENUAR EKONOMINE E VENDIT TONE..SHKO NE QYTETET VERDALL E SHIHE CA SKAMJE I KA KAPLUAR!

   • Absurdi vs Absurditetit

    Replike shoqes Ana.

    Sh.Ana sipas teje Niku anoka nga zoti Zali Berisha.Po ti nga anon kur thua se Edi Rama e vetmja shprese per Shqiperine?!!!Te pranosh idene tende do te thote qe populli duhet ti jete mirenjohes ne personi dhe ta vleresoje si nje shenjt per gjithe jeten.Do te lutem mos me klasifiko edhe mua si Nikun.

  • o nik jane fjale te kryeministrit te ardhshem qe i NDJEN fjalet e popullit..jo si puna e ketij tonit qe fantazon sikur hallet e tyre jane mrekullira ekonomike..

  • Po behen 8 vjet dhe me nje kryeminister si Berisha nuk kemi ecur nuk kemi perparuar nuk eshte bere asnje gje ne dobi per ne por cdo gje ka qene shkaterrimtare , ka sjelle varferin e gjithe shqipetareve. Rilindje per te gjithe suksese ne rrugen e zhvillimit te shqiperise .

  • ne 8 vjet qeverisje particka juaj mashtroj shqiptaret ulje taksash edhe ua dyfishonte atyre u premtonte uljen e ushqipmeve jetike te shportes edhe u trefsihonte kto jane mashtrimet qe ne 8 vjet kane bere …. ky eshte ndryshimi perPara qe keni arritur ju ???

  • nuk e di se si mundet qe ne kemi akoma nje kryeminister qe vetem tregon perrallla ….. si mundet qe ne kemi akoma nje kryeminister qe i ka marre koka ere edhe sdi ca thote….edhe ju o @nik flisni qe rama eshte mashtrus kur ne cdo premtim qe ai ka bere sa ka qene kryetar bashkie i ka mbajtur edhe i ka kthyer bukurin tr edhe jo si ky humba meno qe ne kemi kryemminister..

 2. Si ka mundesi qe nuk ndjen te lodhur ky vemje qe derdellit gjat gjith kohes e sillet si shenjtor.Kur e di qe eshte i pari qe po jeeton ndryshimin edhe zhvillimin si ne Lezhe ashtu edhe ne mbare Shqiperine.Fitorja do te mbetet vetem ne enderrat e tij.

  • Duhet te jemi realiste kur te flasim dhe jo te na marre koka ere sic i ka marre Berishes dhe nuk di se cfare flet.

  • esht me mir kur Nuk jep premtime se sa te japesh e mos te mbash sic ka be sali berisha esht koha ti besojm zoti Edi rama

   Boll me me kete plaku Qe na ka merzit jeta…..
   FORCA RILINJDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  • @Linda

   Nuk duhet te jemi kaq te ngushte ne mendime sepse keshtu nuk mund te bejme dallimin midis ketyre dy partive.

   Megjithese nuk eshte e veshtire qe te dallohet ndryshimi midis tyre sepse PS ofron zgjidhje per problemet me te meprehta ndersa Berisha ofron vetem sharje dhe akuza ndaj Rames.

 3. ja dhe z. rama paska filluar te beje zhurmuesin tani dhe e di pse pikerisht me malsoret e lezhes sepse pikerisht aty monika ndihet e forte duhen shoket te tille si rama me i be fushate gruas se shokut te tij
  kur ne nje kohe ky i fundit kur ishte ne kualicion me pd ska lene gjo pa then per rama ja kush eshte edi rama

  • Nuk ben fushat per askend pervecse per deputetet e ardshem te PS. kte hiqeni nga mendja ju e ndjeksit e gjysh saliut. fitoria ne lezh do jet spektakel 4-3 per te majten,ktu do jemi

  • do jemi me ty sot,me 23 qershor e ne ditet ne vazhdim.do jemi aty kur te kesh nevoje per ne e ti do jesh me ne kur te kemi nevoje per ty.ti do ta ndricosh kete vend te zymte.

   kryeministrin do ta zgjedhi populli.nqs berisha dhe hajvanet e tij nuk e dine akoma kushtetuten populli do tjua tregoje kete 23 qershor

  • Koalicioni i majte eshte nje trup i vetem dhe atje Rama shkon per te prezantuar nje grua shume te respektuar sepse ajo do ti jape nje tjeter fytyre lezhes.

   Ne Lezhe qe vetem rruga eshte bere dhe asgje tjeter. Akoma lezha vuan nga permbytjet qe ndodhin en dimer.

 4. cdo gjo po na del ne skene e fresket dhe populli po ju kupton se sa medioker dhe pamoral je besoj se dt 24 qershor te jet data qe ty mos te gjendesh ne shqiperi sepse je bo turp i zotit

 5. Te kerkosh te te votojne se je me i ri ne moshe se kundershtari eshte sa patetike aq edhe e mjere.
  Nuk ke gje ne terezi o kryetar, nuk prodhon dot ide dhe entusiazem dhe i kompenson keto me batuta qe harrohen sa mbaron kendi i fjales.
  Nese nuk ke gje per te thene me mire rri ne zyre se po j’u prish pune kantidateve tane. Leri ata te flasin se ndoshta kane c’tju thone njerezve.

 6. rilindja purple ha ha ha

  kush vjen dhe na ngre zerin te malsoret ky njeri i ulet ky njeri racist i cili i ka akuzuar ne lloj lloj menyra malsoret duke shajte por jo te gjithe jane niveli jote dhe te merren me ty rendesi ka qe ty sdo jesh kurr preferenca jone edhe nese ka te majte malsore deri sa ty te jesh ne ate kryesi sdo kesh ndonjehere mbeshtetjen tone

 7. ndryshe nga sala te pakten ky njeri mendo per populllin mendon ti rregullloj rruget tu ndertoj shkollla ti rrise mirqenienn edhe mos ta leje ne kete mneyre sic e ka len ky ne kete menyre…

 8. Me ne fund nje politikan qe po i afrohet popullit dhe halleve tona, se ne keto 23 vjet kemi pasur politikane si Sala qe vetem na perdor sa per te marre votat tona.

 9. po si kryeminister qe mund te jesh nuk mund qe halllet e shqipese te jene me te rendesishme se ato te populllit …. ky qe eshte tani kryeminister po ben te kunderten ka 8 vjet qe i rrjep shqiptaret edhe pasuron familjen e tije…

 10. Faleminderit Z. Rama, do jua dime per nder nese pas fitores se 23 qeshorit do kini parasysh hallet dhe vuajtjet tona. Ju uroj fitore ne 23 qeshor dhe shpresoj qe ta Rilindni Shqiperine sa me shpejt se skemi me as buke per te ngrene.

 11. primtet tua boshe dhe pa vlere i pame aty ne tr rama dhe mos na bej sikur qa je se vetem benotizove tr asgje me shume keshtuqe ty don te vish ne pushtet per te rilind per bizneset tua qe don ty besh te pashtershme por jo rama jo ta harrosh

 12. Premtime qe sipas mendimit time eshte shume interesant dhe i vertet dhe i thene ne kohen e duhur dhe nga njeriu duhur . I cili e merito mese miri te jete kryeminister i Shqiperise !! Bravo Edi Rama te lumte per kete fushate qe po ben shume e bukur dhe do me pelqete te isha dhe un protagonist i fushates suaj , po shpresoj qe te kontruiboj me voten time

 13. Edi Rama, politikani qe ndodhet me afer popullit do e RILINDI SHQIPERINE. Jo vetem sepse e ka nje program politik dhe ka nje skuader te skelqyer. Por nese nuk besoni te Edi Rama ju kerkoj qe te shikoni foto dhe vidjo nga Tirana para 2000. Qe pas ardhjes se Edit gjithcka ndryshoi dhe po ashtu gjithcka do ndryshoi ne Shqiperi, nuk do jene me xhepat e qeveritareve ne fokus, por dokusi do kaloje ne xhepat e popullit te thjeshte.

 14. sapo e ndoqa kete takim,eshte nje nga bashkbisedimet me te mira ,hallall z Rama ti e meriton te ullheqesh ket vend dhe cdo Shqiptar se di cflet dhe cthua,jo si gjyshi qe leviz me antiplumb se ka frik nga populli i tij,20 qershor Rilindje SHqiptare.

 15. fillove ta dredhesh apo si???!!!

 16. Te gjithe do te votojn sepse njerzit u lodhen me Berishen dhe premtimet e tij qe thjeshte jan sikur ai ka ndezur kaseten e rregjistruar vite me pare dhe rri e i thote perseri sepse asgje ska bere ne keto vite . sikur 1% te kishte bere do ishte gje e mire dhe arritje per ate . kshtu qe skan pse njerzit ta durojn me ate njeri palaco ne pushtet . Ti je e ardhmja dhe duam te shofim ty ne kryeministri

 17. Te lumte goja Z. Rama, je i vetmi politikan qe nuk premton gjera te pa arritshme por thua te verteten, Te lumte.

 18. Po te pakten thot dicka konkrete, nuk rri te merret me salen nga mengjesi ne dark. ore e pat 8 vjet salen, boll i degjut premtime, kishjte kohe per ti bere gjerat 8 vjet.tani te hapi krahun.

 19. Eshte ne te drejten e tija.Duhet ti jepet mundesia ne 23 qershor nga shqiptaret.
  Mbas kater vjeteve sigurisht dote behet bilanci e te themi cfare the e cfare nuk bere.Demokracia te bukur ka rotacionin.

 20. Ky po qe duhet te jete kryeministri i Shqiperise, eshte i vetmi person qe ka thene se sdo beje mrekullira. Ne 8 vitet e fundit kemi pare qe Berisha ka premtuar se do beje mberkullira duke e kthyer Shqiperine ne nje superfuqi energjitike, nderkohe qe ne skemi as buke per te ushqyer kalamajte.

 21. o nik pse i quan budalliqe ore jane te verteta , apo je mesuar me salin dhe perralat e ti qe ben medemek mrekullira hahahaha

 22. T’i jepet mundesia e fundit Rames dhe te lere Shqiperine se sikurse Tirana, do ta betonizoje gjithe Shqiperine dhe kush nuk do ti degjoje fjalen sidomos verioret, ne beton do ta kene vendin. Mos e harroni kurre kete, ai eshte nje antiverior i thekur, me thoni cili nga veriu eshte prane tij? Ah po Toma me Paulinin. Mos u beni te verber, shqiptaret jane 7 milion dhe po te jete kryeminster Rama, nuk ka kurre me, bashkim te trojeve shqiptare. Cfar beri Hoxha ne 50 vjet, a kishte ndonje nga veriu ne Qeveri, Komitetin Qendror apo ne Byrone Politike? Jo, e pra kurre nuk do te kete verior nqs rama behet kryeminister, mos e harroni kete.

 23. Berisha thote se eshte zhvilluar turizmi ku e vetmja gje qe ka bere me Shengjinin eshte pallate dhe palllate pa fund dhe toka per miqte e pushtetit…ashtu si per cdo qytet tjeter bregdetar…e shnderroi Shqiperine ne biznes privat ne interes te tij dhe familjes se tij!!

 24. bravo ky eshte kryeminsitri idel per shqiperi sepse nuk premton genjeshtra e brockulla por eshte me kembe ne toke me premtimet dhe thejsht u thote lezhaineve e shqiptareve qe jetesa do jete me e mire

 25. edi rama ka marre sensin e nje lideri te verte sepse po sillet si i tille si ne premtime si ne t egjitha aspektet e fushates ndryshe nga plaku me antiplumb qe vetem genjen

 26. edi rama meriton te jete kryeminister sepse te gjitha premtimet i ka mbi baze premtimesh e jo fantazish e endrash sic thote kryeminsitri palk me antiplumb qe ka frike dhe nga populli i tij

 27. lezhiane e shqiptar merni pjese ne votime e mos beni gabim te votoni sali berishen por mbeshtetni edi ramen dhe laternativen e tij per nje rilidnej shqipatre sepse vedni do zhvillohet

 28. Une i mirkuptoj militantet por shumica e shqiptarve duhet ti shtrojne vetes dy pyetje:-A jane me mire sot se 8 vjet me pare dhe kur te kene pergjigjen e pyetjes se pare te shtrojne pyetjen e dyte- A duhet vazhduar keshtu apo te ndryshojme rruge?Secili te bej hesapin e shtepise se tij,fshatit apo lagjes ku banon,te qytetit te tij,qarkut dhe pastaj te mbare Shqiperise.Te vendose ne balance interesat e tij me ato te te tjerve dhe te shikoj se ne cilin program qeverises e gjen veten.Une si i krishtere dhe me nje bisnes te vogel ketu ne Tirane qe kam votuar 3 here per Ramen tani ndjehem i pavendosur por kur shikoj se Basha me uli taksat qe Edi mi ngrinte cdo vit,kur me rregulloj rrugen para dyqanit,kur me jep mundesine qe ti them femijve se te behesh dikush ka rendesi qe te kesh nje familje te rregullt,kur iki tek djali ne Itali kur te me teket,kur derdh lot krenarie per nipin qe sherben ne Afganistan dhe kur njerzit e gruas nga Kosova vijne ne Tirane per 3 ore ndjehem i obliguar te votoj per vazhdimin ne kete rruge.

 29. more ju qe shani qeverine. doni ndryshim , eshte e drejta juaj ta kerkoni. thoni qe mbas 8vjetesh duam te shikojme nje rruge tjeter. por ama mos shkruani genjeshtra dhe citoni fjalet e Edit. te thuash qe per 8vjet shqiperia u rrenua vetem nje 8vjecari mund ta besoj. Se ata te lindur para 2005 e dine si ishte vendi 2005 e si eshte sot. Te mohosh arritjet e Shqiperise eshte mediokritet.
  prandaj ju lutem keni plotesish te drejten tuaj te beheni opozitar, por ama nuk ju lejojet te beheni antishqiptar.

 30. Ky drogaxhiu flet si enveri kur mori pushretin por megjithëatë nipi I spiros është dhe Djali I kristaqit ka pasur ku të mësoj ka shikuar pak diskettes e tyre për të marrë shëmbull dhe mësuar nga vetë ata diktatorët që slanë gja pa bërë në popull dukë I pushkatuar ,futur nëpër burge interrnuar etj po e njejta gjë mund ti gjëj përseri , ska gjë se populli shqipëtar është mësuar dhe ashtu e do për arsye se harruan shumë shpejtë nga e shkura e tyre Jo e largët

 31. hahhahahahahhahhah me shkrive o edvin. nuk te shkon ky rol jo. ti je shum me lart se banoret e lezhes mer burr. pse e ul veten deri aty. ti e ben gjithe kete per vote. se duhet tu kujtoje para shum kohesh. jo 2 jav para zgjedhjeve.

 32. Ka te drejte Rama.Mrekullira nga ana ekonomike nuk bene dot.Ky eshte keq ekonomikisht per vete 3000 euro qe kishte kursyer i prishi ne dasem dhe biles kush e di sa borxh u fut per dasmen.Ndofta borxhdhensi nuk e merr peng per borxhin se e hengri dreqi Rilindjen. .Ky vete i pa strehe tek shoket flinte.Shyqyr qe mori kete nusen e 6te te kamur e ndofta ecen i cike.Edhe ne duhet te gjejme nuse te kamura

 33. Z Rama!

  Rendesi ka qe hallet e gabimet e tua mos na i hedhesh ne kuriz ne te tjereve.

  Pasi akuzoni padrejteshit se me taksen e SHESHTE-se paguaka me pak takse kryeministri se pastruesja apo punetori.

  Psh K/Ministri mer 1000 euro
  Pastruesja mer 400 euro

  Taksa e sheshte 10% per te dy.

  Kryeminsitri paguan 10%=100 euro takse
  Pastruesja paguan 10%= 40 euro takse.

  Pra k/ministri pagoi 250% takse me shume se pastruesja me taksen e SHESHTE.

  Pra me TAKSEN E SHESHTE,k/ministri mori me shume dhe pagoi me shume takse
  Duke paguar 2 here e gjysme taksa me shume.

  Ku ju me TAKSAENPROGRESIVE,do beni nje lemsh te cilin nuk do e zgjidhin dot as djajte.

  E nderkohe ka ne programin tuaj do na shtoni hallet ne:

  Biznesi vogel pa taksa=zero leke ne arken e shtetit
  Biznesi mesem e madh me taksa progresive=2 leke ose zero lek ne arken e shtetit(pasi ata marin aratine,duke humbur dhe mijra vende pune)
  Autostrada e kalter,qe lidh Maline Zi me Greqine,e do e bejne shqiptaret duke hyre ne borxh astronomik
  Do i jape token atij qe nuk e ka punuar kurre 20 vjet
  Do fuse serat me ngrohje me avull,kur te tjeret i prodhojne me diellore,me kosto me te ulet
  Do heqe TVSH-ne per ca produkte qe ti falimentoi importi
  Gabime trashanike ne seri,per ekonomine e nje vendi te perzier me tepaverteta, e gjera kurre te realizueshme.

  Duke na lene:

  Me arken e shtetit bosh

  Me borxhe astronomike

  Me ndermarje private drejt falimentimit te pakthyeshem

 34. rruga sami frasheri

  Jepi o Ramovic se te jep eksperience edhe shoku jot Meta se si mund te vish ne pushtet!Te dogji malli per popullin o biri i shqiperise! as gjumi i nates nuk te ze as ty as Ilirin tend qe te fillosh “punen”,Sa te kesh kete popull te pjekur politikisht do ekzistosh ti dhe shoket e tu!

 35. Ti ke hallet e tua njehere se ti e ke korruptuar bashkinë e tiranës prej 11 vjetësh. S’besoj se do ti zgjidhësh hallet e popullit kur ti ke një mal me halle për vete.

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy