GRAZIA
Home » Flash, Horoskopi » Horoskopi ditor nga Panorama – 25 maj 2013

Horoskopi ditor nga Panorama – 25 maj 2013

  • Albanian
  • English
  • French
  • German
  • Italian
Dashi (21 Mars – 20 Prill) Dita e sotme do jetë e zymtë për gjithë të dashuruarit. Financat do fillojnë të përmirësohen falë disa kontratave të mira që do nënshkruani në punë.       Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Influenca e yjeve sot do jetë e dyzuar. Nga njëra anë do kërkoni t’ia mbathni dhe të provoni eksperienca të reja dhe nga ana tjetër do keni dëshirë ta stabilizoni lidhjen tuaj dhe të bëni plane mbi të ardhmen.       Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Në dashuri nuk do tregoheni aspak të matur dhe kritikat tuaja të athta do e mërzitin pa fund atë që keni në krah. Në punë ka ardhur koha ta riorganizoni situatën dhe të mendoni mbi të ardhmen.       Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Falë tolerancës dhe mirëkuptimit tuaj gjatë kësaj dite, marrëdhënia me partnerin do jetë shumë e mirë dhe emocionuese. Në planin financiar duhet ta shtrëngoni paksa rripin sepse më vonë do keni probleme.       Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Ditë shumë e qetë dhe e zakonshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do ketë të papritura, por as emocione të mëdha. Financat do mbrohen nga planetët dhe nuk do kenë asnjë problem.       Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Nëse merreni vesh mirë me atë që keni në krah, sot do diskutoni për projekte të rëndësishme që do bëni së bashku. Në sektorin financiar do keni fat me shumicë.       Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Ju që jeni në çift do ndiheni të lumtur gjatë kësaj dite. Financat nuk do jenë problematike, megjithatë duhet të vazhdoni të tregoheni sa më vigjilente.       Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Venusi do jetë i pozicionuar keq gjatë kësaj dite në planin tuaj sentimental dhe kjo mund të sjellë goxha probleme. Në planin financiar duhet të bëni shumë përpjekje që të ruani stabilitetin.       Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Së bashku me partnerin sot do bëni projekte afatgjata të cilat mund t’ua ndryshojnë për mirë rrjedhën e jetës. Edhe në planin financiar situata nuk do jetë aspak e mirë.       Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Qielli i dashurisë do jetë plot ngjyra sot dhe sigurisht që entuziazmi nuk do shterojë për asnjë çast. Financat do kenë disa tronditje të vogla, por pa pasoja.       Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Mos i anashkaloni as debatet e vogla që keni në çift sepse ato mund të zmadhohen aq shumë saqë mund të sjellin probleme të paimagjinueshme. Në planin financiar do keni disa vështirësi.       Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Ditë mjaft e animuar dhe e bukur kjo e sotmja për çiftet. Në planin financiar do jeni më optimistë dhe nuk do e lëshoni veten përpara vështirësive.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

Beni nje Koment

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy