GRAZIA   UNION Bank
Lotaria Kombetare  
Home » Flash, Lajmi i Fundit » Dogana Vorë-Rinas, Berisha: Biznesi, promotor për zhvillimin. Alternativa tjetër, kaos e rrezik

Dogana Vorë-Rinas, Berisha: Biznesi, promotor për zhvillimin. Alternativa tjetër, kaos e rrezik

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
TIRANE- Kryeministri Sali Berisha, teksa ka inaguruar terminalin e ri të doganës Vorë-Rinas ka garantuar mbeshtetje te plote per biznesin, lehtesi dhe klime gjithnje e me miqesore ndaj tij. E kunderta e kesaj, sipas tij eshte alternativa tjeter, e cila ka deshmuar se eshte armike e biznesit, eshte nje alternative e kaosit dhe qe sjell rrezik per biznesin. Berisha ka vleresuar partneritetin me sektorin privat, duke e cilesuar ate nje gjenerator per ekonomine e vendit. “Ne besojmë në filozofinë tonë. Liria e tregut, iniciativa e lirë e individit është themeli i mirëqënies. Ne kemi ndërmarrë reforma të thella fiskale, ka qënë një guxim i madh nga ana e punonjësve të sistemit doganor. Po një fakt është i pamohueshëm që pothuasje është se çdo hap që kemi bërë drejt lirisë suaj në pamje të parë do të sillte ulje por ka sjellë rritje sepse liria juaj ekonomike ka krijuar të ardhura më të mëdha” tha Berisha.

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

9 Komente per “Dogana Vorë-Rinas, Berisha: Biznesi, promotor për zhvillimin. Alternativa tjetër, kaos e rrezik”

 1. Ky terminal a është investuar me para të PD-së apo me para të qeveris(taksave të qytetarve), në foto shihet vetëm sllogani dhe sigla e PD-së, hapni syt o njerz ky ç’do ditë është duke e shkelur ligjin që aq shumë thirret në të.

 2. po clidhje ka moj teuta fotoja me investimin, pse i hyni kaq thelle disa detajeve qe jane jo te rendesishme? Berisha ka qene ne inagurimin e terminalit te doganes ne Vlore dhe ketu nuk ka asnje gje per tu komentuar ne te tille menyre sic e shef ti.

 3. beni venezia

  Kot nje pyetje me ta be Z.Teuta.A VETEM KETE MUAJ PERFUNDONKEN KREJT NDERTIMET QE KA BE QEVERIA DHE DUHEN INAGURU,se po e di dhe ti dhe te gjithe se PO BERTET QYTET ME QYTET SA PER TE MAR VOTAT E PASTAJ z.kryeminister I TREGO POPULLIT ATE SHREHJEN E KALIT KUR KALON LUMIN. Me pak fjale ai ka gjet SHESH KU ME GRI PERSHESH.

 4. beni venezia

  ME FAL z.TEUTA,KOMENTI DHE PYETJA I PERKISTE z.KLODIANA,ishte nje keqshkrim i emrit.

 5. Beni ik meso nje here shqipen dhe qartesohu nje heredhe formuloje tamam mendimin para se te shkruash fjaline se nuk merret vesh se cke dashur te thuash. kur nuk keni se cfare shkruani mos i harxhoni kot mega bite te internetit, sepse ne kete menyre as ate qe doni te mbroni nuk dini ta beni ashtu sic duhet.

 6. beni venezia

  A e ben ti manjola per mesuese,te vij e ta mesoj shqipen ke ti,UNE KAQ E DI SHQIPEN,KAQ E SHKRUAJ,TI E DI MA SHUME SE TA PASKA MESU SALA ME JOZEFINEN

 7. o ju qe e mbroni zotin sali sa ju paguan ai sepse inagurimet ai i ka lene vetem tani ne periudhen e votimeve qe te lavderohet

 8. urime PD . urime dhe fitore

 9. DHE KOMENTET JANE PER PIKE TE HALLIT NEFAL NJERI ME FAL TJETERIT ….. HAPNI SYTEMIRE DHE LEXONI QARTE PERPARA SE TE KOMENTONI O MILET!

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

AMC

abissnet

Hotel Prestige

Gazeta Panorama Alexa toolbar
Njoftime pune nga gazeta Panorama

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2014 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy