GRAZIA
Home » Flash, Kronike, Lajmi i Fundit » Seks me 13-vjeçaren, arrestohet 33 vjeçari i martuar

Seks me 13-vjeçaren, arrestohet 33 vjeçari i martuar

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian

Emiljan Dine

KORÇË/ Denoncohet nga familja. Emiljan Dine, vëllai i kryeplakut të fshatit Dërsnik. Arrestohet 33-vjeçari, mbajti një natë vajzën e mitur. Arrestohet vëllai i kryeplakut të fshatit Dërsnik, pasi kreu marrëdhënie seksuale me një të mitur. Gjatë kontrollit në banesë, policia i gjen armë dhe drogë. Burime të Policisë së Korçës thanë se 33-vjeçari Emiljan Dine është prangosur pas denoncimit të kryer nga ana e prindërve të një 13-vjeçareje nga fshati Libonik. Sipas tyre, vajza e mitur nuk kishte kthyer në banesë gjatë gjithë natës, por është shfaqur vetëm në mëngjes. Pas presionit të prindërve u ka treguar se kishte qenë me të dashurin e saj, i cili quhej Emiljan Dine. Pas interesimit të prindërve ata kanë arritur të mësojnë se 33 –vjeçari ishte i martuar dhe ka kaluar natën me vajzën e tyre në një banesë që ai e kishte me qira në qytetin e Korçës. Menjëherë prindërit e kanë denoncuar në Polici për veprën penale që ai ka kryer, duke pasur dijeni se vajza ishte e mitur, ndërsa kanë kërkuar që ai të mos e ngacmojë dhe shqetësojë më. E marrë në pyetje, vajza minorene ka deklaruar në Polici se kishte kryer marrëdhënie seksuale me Dinen me dëshirën e saj. Ajo ka thënë se kishte kohë që ishte e lidhur dhe e donte 33-vjeçarin, pavarësisht diferencës së madhe të moshës mes tyre, plot 20 vite. Ndërsa më tej ajo ka pohuar se nuk kishte dijeni se ai ishte i martuar dhe që kishte familje. Pas denoncimit ka rezultuar se shtetasi Emiljano Dine është vëllai i kryeplakut të fshatit Dërsnik, në komunën Voskop, Iljaz Dines, i cili është shpallur në kërkim pak muaj më parë për veprën penale të “vrasjes së mbetur në tentativë”. Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit Emiljano Dine, në lagjen 10 të Korçës, u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale 60 copë fishekë, kalibri 9 mm, 1 armë zjarri me silenciator, 1 krehër pistolete, 2 thika, 6 copë pasqyra automjeti, ndërsa në lokalin në lagjen 9 u gjet dhe sekuestrua një sasi prej 15.4 gramësh lënde narkotike, e dyshuar si kanabis sativa. Arrestimi i këtij shtetasi u bë për veprat penale “marrëdhënie seksuale me të mitura”, “prodhimi dhe shitja e narkotikeve”, “prodhimi dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit” dhe “prodhimi dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta”. Policia po verifikon në lidhje me burimin e këtyre armëve dhe lëndës narkotike, të cilat rëndojnë akoma më tepër situatën e 33-vjeçarit para drejtësisë pas denoncimit të parë për kryerje të marrëdhënieve seksuale me të miturën. Dhorjela Demkolli/PANORAMA

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

2 Komente per “Seks me 13-vjeçaren, arrestohet 33 vjeçari i martuar”

 1. kto gjera ne qofte se jan te verteta,ket kafshe o ket pedofil,duhet len ne burge,kushtu te ket kohe te mesoj,qe nuk luhen femite e vegjel,se jane foshje te pa fajshme,Keto gjera duhen te kene,parasysh kush merret me ligjet,para se te japin nje mendim,duhet te mendojne qe edhe ata jan prinder,sot i ndodhi nje tjetri neser i ndodhe atyre,Pedofilat duhen te rrin ne burge!!

 2. Burg shpellarit se pasojat jan te medha kur pedofilat jan te lir e bejn femiun e vogel grua e kercnojn mos tregoj dhe te thot se e don ftyrziun,me qindra raste fajsohet femra.Njerzit qe s frigohen Allahut ju prishet mendja u vdes zemra nga mekatet dhe zdin cka bejn …

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy