GRAZIA
Home » Flash, Lajmi i Fundit » Rama prezanton kandidatët në Shkodër: Votoni Rilindjen dhe jo Jozefinën që ju ka turpëruar

Rama prezanton kandidatët në Shkodër: Votoni Rilindjen dhe jo Jozefinën që ju ka turpëruar

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
SHKODER- Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama prezantoi sot kandidatët e PS-së në qarkun  Shkodrës. Ai i kërkoi shkodranëve që të votojnë Rilindjen dhe jo Jozefinën me shpurën e saj, që e ka turpëruar Shkodrën. “23 qershori është dita që Shkodra të bëjë atë që ka bërë gjithmonë, kur Shqipërisë i ka ardhur në majë të hundës, të japë një votë për PS-në, dhe jo për PD-në, të votojnë për Rilindje dhe jo për Jozefinën dhe shpurën e saj që e ka turpëruar Shkodrën.”- tha Rama. Edi Rama dërgoi falënderime të veçanta për Paulina Hoxhën dhe Astrit Becin, për gjithçka bënë në këto katër vite, duke  e përfaqësuar Shkodrën me integritet dhe krenari qytetare. Rama po ashtu vlerësoi edhe pozicionin dhe qëndrimin që ka mbajtur, Keti Bazhdari. Lista e kandidateve per deputet ne Qarkun Shkodër 1. Mimoza Hafizi 2. Tom Doshi 3. Paulin Sterkaj 4. Namik Kopliku 5. Sait Fishta 6. Gentian Palaj 7. Nikoll Deda 8. Rozafa Zmijanej 9. Megi Ajtyresa 10. Djana Bejko 11. Zef Çuni 12. Pal Lera 13. Janko Shelçaj

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

47 Komente per “Rama prezanton kandidatët në Shkodër: Votoni Rilindjen dhe jo Jozefinën që ju ka turpëruar”

 1. Luiz Shkodrani

  O SHKODREN SHIFE ME DYLBI O EDVIN RAMA, SE ASHT NE LIG TJETER!

  ASHT NE LIGEN E PA KAPSHME PREJ PS!

  Zoja e Nderueme Jozefina Topalli, ju vetem qi na ban krenar qi asht Shkodrane, por edhe na lumnon me at qi ka ba ne Shkoder tash 8 vjet!

  + MOS HARRO SE QYTETI MA I PERSEKUTUEM NE SHQIPNI PREJ BLLOKUT DHE KOLONVE TE BLLOKUT BASHK ME MINORITART E SAJ, E KA TE PAMUEJTUN ME MBYLL SYT E ME FIK ARSYETIMIN, PER ME I DHAN BESIMIN FMIVE E PJELLS TE PPSH-se!

 2. Absurdi vs Absurditetit

  Replike shokut Edi Rama.

  Ashtu sic di ti te llapesh kundra znj.Josefina Topalli,bijen e Shkodres loce ashtu dine edhe Shkodranet te ” llapin ” me anen e votes kundra nipit te gjyshes nga Shkodra dhe djalit apo nipit te saj ( per kete s’ka njohurite e duhura) shokun Kristaq Rama.

 3. z.Rama, e keqja asht se ne shkodranet skena me e harru asnjihere 2prillin dhe gramoz rucin. kur ta hekesh Rucin ateher hajde fol prap.

 4. Ti o fyell i bariut, cfare kupton me fjaline , Jozefina na turperoi, cfare turpi te ka bere ose na ka bere , pervecse ajo, Jozefina na ka nderuar ne te gjitheve. I peshon fjalet qe thua , apo vetem shpif e gjenje . A te ka hije ty , qe te shprehesh ne kete menyre. Rama , me fjalorin dhe veprat qe ben humbjen e ke te sigurte.Lamtumire Egersire. Dhori.

 5. kamuflimet e prof mimozes nuk mund te mbulojne dot gjithe fiset e tom doshit qe ka zaptuar gjithe velipojen,qarkun e shkodres dhe bejne presione psikologjike ndaj votuesve

 6. cfar liste paska ps per shkodren. Tom Doshi, bleresi me i madh i votave ne te gjith Shqiperine.

 7. prandaj Rama ben mitingje ne shkoder se ka Tom Doshin qe e perdor si makineri gjigante te prodhimit te votave duke i blere ato me cdo cmim. per ndryshe ku do ja mbante Rames te shkonte ne shkoder.

 8. mirela shkoder

  Tan shkodra voton Jozefina Topallin. Nje nder njerezit me dinjitoze per perfaqesimin e popullit shkodran ne kuvend dhe nuk do te lejojme as tom doshin dhe as hafizin te tallet me ne ashtu si beni edhe ju,kryetari i tyre me te gjithe popullin

  • teluka shkoder

   as 40 perqind nuk votojne pd ne shkoder e vec se vjell jozefina me malsorhanet qe ka ulur ne shkoder ,e ti i futke tan ne nje thes maj mirel,e sa per deputet shih ka pd ne shkoder e pastaj krahasoj me mimoza hafizin

 9. Z.Rama do doja te te thoja kete liste ta nisesh nga NR . 2 nga Tom Doshi , ta ngrish pak me shume zerin kur therret per kete emer pasi dhe ty vete te FRIKSON ekzistence e nje individi te tille , plotesoi cdo kusht te vene pasi e di mire cte pret.

 10. vetem kunder te nderuares zonjes Topalli dhe figures se saj te nderuar nuk mund te hidhni “xixa” z.Rama..Qendrojini larg Shkodres se do e merrni dhe kete here pergjigjen qe e keni marre per vite me rradhe

 11. Rama po tregon se ai te gjitha shpresat e tije i ka tek bisnesmenet dhe njerzit qe zoterojne kapitale monetare,dhe shikohet mjaft qarte si PSH.me Tom Doshin ne shkoder. Nje njeri i pa arsimuar qe disponon shuma te medha parash te siguruara ne menyra te kundraligjshme te cilat i ve ne funksion te Rames per blerjen e votave.

 12. Nese guxon dhe flet kaq ashper per nje grua shteti , per nje femer ne te cilen gjejn vetveten qindra femra shqiptare nga shkodra deri ne vlore , te trasmetosh urrejtje per Jozefinen , nje si ju qe nuk di ceshte respekti dhe dashuria ndaj gruas eshte e papranueshme .Mund te flasesh per gjithcka per programin tend politik , per ate qe mund te besh per shkodren por te flase per turpe nje deshtak imoral si ju Edi Rama nuk mund ta pranoj.

 13. me ate emrin e dyte do me fitu ne Shkoder, i nderuar??? Ai duhet te ishte ne listen e zeze te policise dhe jo ne listen e ps tende. Po na fol ndonje gje per Tom Doshin se Mimozen e dime mire se kush eshte… eshte nje pedagoge mjaft e korruptuar ke Shkencat. Harroje se mund te fitosh me kete liste ne Shkoder. Shkrodren ka kush e nderon eshte JOZEFINA TOPALLI qe do te nisi rrugen e fitore te PD NE GJITHE SHQIPERINE….

 14. Ne keto 8 vite qe ka deputet Tom Doshi,e keni pare ndonje here te mbaje fjalim ne parlament apo te beje ndonje deklarate publike? Asnjehere. Sepse ai eshte nje njeri i pa arsimuar dhe pa intelektin e duhur per te qene deputet.

 15. HAHAHAHA TOM DOSHI NE LISTEN TENDE???? KRIMINELI ME I MADH I TE GJITHA KOHERAVE, HAJDUTI ME I MADH, DHE TI E PREZANTON SI DEPUTET NE SHKODER????? SI KE GUXIM DHE DEL E FLETE ATY PA PIKE TURPI DUKE GENJYER DHE MASHTRUAR GJITHE POPULLIN. HAJT SE TA KADIT JOZEFINA TY DHE TOM DOSHIT TEND…. TURP TURP TURP

 16. po mir mer Rame kaq injorant e di popullin e Shkodres mor i mjere???? Populli shkodran ka ke voton: ka Jozefinen qe e perfaqesuar me vite te tera denjesisht dhe nuk ka nevoj per te korruptuarit e tu… Nuk ban me genjy kaq keq se genjeshtna i ka kembet e shkurtna thote populli. me 23 qershor ke me marr pergjigjen e gjithe Shkodraneve ti dhe hajdutet e tu…

 17. Shkodra e ka treguar me vite te tera bindjen e saj politike. dhe nuk kane per te qene hajdutet dhe mafiozet e tu qe te ndryshojne Shkodren. Ne shkodranen mer i nderuar kemi nje fjale te urte dhe kur mallkojme nje njeri themi: TE HYPTE VETJA NE QEJF…. Ashtu ndodhte edhe me ty se rrugen e ke nisur.

 18. NUK me lejohet te shkruaj ne emerin ete gjithe atyre bashkeqytetarve qe kane qene te permbytur nga ujrat per te gjithe keto vite me rradhe me keq se ne kohen kur sali berisha ishte sekretari i partise punes ne spitalit onkologjik te Tiranes, atehere banoret e permbutur nuk kishin asgje per te shpetuar nga permbytja pervec vehtes, ndersa tani te gjith mundi i familjes i shkon i humbur bashke me ujrat ne detin e saliut.

  • shqiptar tirone

   O alfons,
   A e ke harru Bim Aline (n/kryetarin e Kom.Ekz.) qe u mbyt kur u hapen portat e Vaut te Dejes ne kohen e PPSH. Porse atehere nuk u a mbante te flisnit! Kurse tashti e ka fajin Saliu. Po pse, si mendon ti se me Ramen çdo gje ka per t’u rregullu?

 19. duhet te dish se socialistet qe sot jane kelysh te enverit skan vend ne gjithe shqiperin por sidoms ne shkoder, qe ka qene epiqendra kuder enver vampirit.

 20. Po si e gjete guximin me ardh ne Shkoder mer se shokut tend Gramoz Rucit nuk i vjen me ndermend me ardh me ketu. Arsyen e di vet ai. Tani gjete dhe fute Tom Doshin akoma dhe me keq. Nje nga emrat me te nxire te listet sende. Ne te pranojne ne Shkoder por voten nuk ta japim kurrsesi sepse nuk eshte tomi mimoza apo paulini qe mund te na perfaqesoje perkundrazi vetem na turperojne…. me keta emra harroje se mund me fitu mer vetem ke me humb. per sa kohe ke me qene ti ne krye nuk ke per te fitu KUREEEEEEE

 21. duhet te dish edi rama se socialistet qe sot jane kelysh te enverit skan vend ne gjithe shqiperin por sidoms ne shkoder, qe ka qene epiqendra kuder enver vampirit.

 22. Kujdes me keto deklarata mbi qytetin e shkodres dhe bijen e ketij qyteti Edvin Rama se do 2fishohet diferenca e votave nqs vazhdoni keshtu

 23. Ekip fitues ky i PS se shkodres eshte hera e pare qe munde te fitoje brenda ne qytet Shkoder,kunder nje kundershtari te vjeter dhe te konsumuar totalisht

 24. nuk i besojne shkodranet genjeshtrat e tua Z.Rama,as kandidatet e tu super te pasur ne menyra kriminale.

 25. O edvin kristaq rama harroje shkodren se nuk do marrish as dhe nje deputet se shkodra nuk i ka dash asnjehere bllokmenet jo ma njeri te pabese si puna jote.

 26. Cilet kandidat po prezantoni Z.Rama? Ata qe nuk marrin asnje vote pa e blere me parate e pista te tyre? Tom Doshin,njerin nga deputetet me te pasur te shqiperise? Ajo liste nuk eshte e denjte per te perfaqesuar popudhin shkodrane.

 27. Ai... Vlorë

  Ha ha ha po si nuk ka turp ky njeri qe flet keshtu per Josefinen… ajo ka ato te sajat, po ne fund te fundit eshte zonje grua, pak jane si ajo, do ta kishte per nder cdo qytet te perfaqesohej nga ajo, po nuk eshte cudi se Rama i urren grate, edhe gruan e vet, Matilden, yll femer e dergoi ne cmendine… OOOOOOOOOO Shkodrane mos u genjeni te votoni kete njeri, Gramozin dhe Tomen se keta nuk ka per ti votuar as Vlora jo me Shkodra, flm…

 28. po ti je turp jo znj.Topalli turp te kesh qe vjen ne zemer te shkodres dh ben ofendime per nje zon te nderuar.

 29. po ku ke ftyr ti tna vish ne shkoder e tna flasesh per ps.autobuaz i kishe marr plot nga rrethet e tjera asnje shkodran nuk kishte shku ne ate qe u dukte si mbledhje lagje.ste do shkodra.

 30. edvin kristaq rama , me duket se e ke kuptuar dhe vet qe je humbes

 31. Dicka nuk kuptoj …. Ju Z.R qe trumpetoni prej kohesh risin ne politik dhe administrim , pse vazhdoni te bieni pre e te njejtes gjuhe ?!?!?!?!?!?

 32. Besoj tani e ka te qarte cdo shqiptar se kush eshte E.Rama, ka kapur PS per fyti me parate e lejeve te ndertimit te Tiranes, duke e shkakterruar Tiranen, per hir te parave me Kocon, Leskaj, e ndertuesave te tjere sipas te nje liste te njohur.
  Pasi bleu PS, e perzune nga Tirana, kerkon te marre Parlamentin, Qeverine me grupin e tij qe e terhoqi per hunde ne PS. Per kete ka planifikuar copetimin e Shqiperise ne llokma si te Shkodres, Durresit, Vlores, Beratit, Tirane, duke i lene LSI Lezhen. Kjo lexohet shume lehte, vetem me bosa ndertuesa, konkretisht ne Shkoder: Hafizi-Albavia, Toma, Sterkaj, Fishta etj, ne Durres: Dako, Vlore-bregdeti Himare, Sarande: Gjika, mjafton Koco, ne Berat: Fideli, Tirane: S.Abazi
  Lezhe:Monika-Meta
  Ne kete ndarje territori e fushe veprimi mbeten te kenaqur miqte e ngushte te E.Rames dhe krushqia e fundit.
  Mjer ky popull po nuk ndaloi kete grabitje te planifikuar nga keta kusare, te luftoje te parandaloje kete gjeme e marrezi qe i kanoset.

  Shikoni listen e PS, konkurence pasanikesh.

 33. nacionalisti

  ahahahah shkodren e beri venezia topallja ktu llamitin kot o servila pushteti shikoni cA ka bo per ju e jo per vete se per vete ajo ka siguri fimijt e femijve po ctu thuash ju u ka mbulu pushteti syt shikoj.po me vjne per te qeshur me zonjen patrizia qe ka shkruar qe josefina perfaqson gjithe grat shqiptare me qen gjitha grat shqipare si josefina me mire me mos u martu ne shqiperi nje grua qe thpt kapnja per zheles ja keni ik per lesh ncncnnc

  • tironsi-detroit

   Dakort jam me ty,,,,,,shko jepja tom doshit,se e ke te sigurte,qe per ty do munohet ne parlament. Akoma ka te kuq ne shqipni mer jahu ????
   Jozefina eshte ZEMRA e Shkodres, Tirones,dhe gjithe njerezve me shkolle.,,
   Analfabetet, te votojne qorrazi tek te kuqte vampire

 34. Cfare flet mor Edi, na turperove fare. Nuk fyhet keshtu nje grua si Jozefina , para qytetareve te Shkodres,se ciles i kane dhene voten. Mundohu te besh nje fushate dinjitoze tamam sic i takon nje ekipi kombetar ose rilindjes se Shqiperise tuaj.A nuk mund te rrish pa fyer njeri, kaq e veshtire eshte per ty mor rilindas??

 35. Se po ju nderon Rama sidomos kur tallet me dialektin geg.

 36. kostika robaqepesi

  Si guxon ky njeri te ofendoje dhe tu shkule veshin te gjithe atyre qe ka kundra.Si pretendon te behet kryeminister nje i pa edukuar, arogant , inatci , hakmares, bllokuesi integrimit te vendit dhe humbes i madh.Perse nuk kanditon ne Shkoder , Rama, ose ne Tirane.Edhe ne Vlore , humbjen e ke te sigurte, sepse, po kanditon dhe bashkepunon me bisnesmenet e akuzuar per vjedhje e korupsion.Mjere Shqiperia po ra ne doren tate o filiz i ri diktatori.Kostika.

 37. Mobilizohuni njerez kudo qe jeni ta pengojme faren e keqe qe e la Shkodren deri para disa vjetesh me rruge me gropa.Shikojeni Shkodren sot si ka ndryshuar.PD eshte ajo parti qe punon.Do kishim pasur edhe me suksese po te mos ishte kjo partia gjarper PS.Sic e thoshte dhe nje komentues SEMI kjo parti ka zaptuar bisnesin shqiptar dhe ka shume te ngjare ta marre pushtetin po te mos veprojme me energji ta pengojme kete mortaje!Pse a i din shkodranet budallenj?Kete popull nuk e nenshtroj Enveri dhe tani perpiqet Rama me Meten ta genjej!

 38. Ne 2005 rruget e Shkodres ishin si ne B Agdat. Po te shkosh sot ne Shkoder te ben rehat shpirti, me rruge te shtruara, me nje pedonale nga Parruca e deri tek rruga e spitalit qe te duket vetja si ne nje vend perendimor te zhvilluar, me lokale lluksoze, et etj etj etj. Per te gjitha sa thashe ka meriten e vet edhe z. Topallit. PRandaj shiko ne vend tjeter z. RAma se ne Shkoder nuk je i mirpritur. Shkodra voton djathtas.

 39. Rama dhe plani i bashkimit Europian do fitoje, doni o nuk doni ju admiruesit e korrupsionit e mashtrimit ,jemi ngopur me premtime.

 40. Gjithnje Demokrat

  Jam nga Maqedonia,por Shkodra eshte qyteti me i dashur i imi.Kam respekt te vecante per Josefinen, ju lus te dashur Shkodrane,mos lejoni qe nje psikopat te nbehet Kryeminister i Shqiperise,vota juaj le te jete e tera per Josefinen dhe PD.Edhe kete rradhe,njerezit e bllokut le ta marrin nje JO te Shkodraneve.
  Pershendetje te gjithe Shkodraneve,… PERPARA,…

 41. Kaci Ziiiiiii

  Po ju paska vu Jozi ne rresht per te shkruar e gjith administrata pasi qenka trembur shume nga masiviteti ne miting.Edhe Shkodra eshte pjese e gjith Shqiprise dhe shume shpejt do i bashkohet asaj ne rrezimin e Saliut

 42. Skender lluka

  Ore shkodrane ju flas nga gjakova, lereni ma te llap sociopunisti se e ka me dite dhe per pak dite nuk do te degjojme ma emrin dhe sdo ja shofim surratin. Shkodra nuk vehet ne gjume me kriminele me servile dhe me batak te tipit sociopuniste si puna e Rauçit. Doshet e kodoshet e kan vendin e tyre aty ku servohen plehrat. Lereni ma mos e merrni me siklet tellallin e rames dhe kompanise sociopuniste se PD ja eshte epiqendra e shkodraneve dhe emblemes se veriut SHKODRES se madhe.

 43. Cdo dite ben nga 1-3 fiasko

  I thote shkodrabneve,Jozefina ju ka turperuar

  E Nanon qe i e kooptoi,duke mare ebere minister pasi kish shkuar nga Kreta ne Paris

  Dhe e beri 3 here Kryetar Bashkie e quan m u m j e?

  Kreshnikun e quan xhxhmaxhuxh
  Nanon mumje
  Maten mu.t kepuce
  Malajn antikombetar
  Shqionjen sorre
  Simpatizantet e PD,qorra e te votojne PS-ne qe te rilindin PD-ne!?
  Do krijoi vende pune me TAKSEN PROGRESIVE ndaj biznesit madh,qe te ben te humbesh 50-100.000 vende puen!?
  Do bej autostrade te kalter,ta çoi borxhin publik ne startosfere,qe te mos e kape me vehten Shqieria per njemijevjecar.

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy