GRAZIA
Home » Lajmi i Fundit » Incidenti në Vjenë, Berisha përplaset me Ruçin: Rama nën efektin e overdozës, hetim parlamentar

Incidenti në Vjenë, Berisha përplaset me Ruçin: Rama nën efektin e overdozës, hetim parlamentar

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian

Berisha dhe Ruçi në Kuvend, dhe Rama në gjate takimit ne Aakademine Diplomatike te Vjenes

TIRANE- Kreu i qeverise, Sali Berisha ka reaguar nga salla e Kuvendit per incidentin e Vjenes, duke akuzuar Ramen per nje akt brutal dhe shtazor. Berisha ka njoftuar ngritjen e komisionit hetimor per te hetuar aktin. “Denoncoj në mënyrën më të ashpër këtë akt të turpshëm, violent, brutal, amoral të një njeriu që ose humbi çdo kontroll të psikikës, ose ishte ashtu si e akuzojnë rëndom nën efektin e dozave të mëdha. Akt të tillë nuk kanë ushtruar në ambasada as etërit e zotit Rama”- tha Berisha. Me tej, Berisha ka vijuar akuzat ndaj Rames per dhunues te gruas, nenes dhe bashkepunetoreve. “Për cilin prej jush thuhet se ka rrafur gruan shtazërisht, nënën si kafshë, se ka goditur bashkëpunëtorët e tij në zyrë, për asnjërin prej jush nuk thuhet, thuhen njëmijë e një, por këtë nuk e thotë kush, për të faktuar të gjitha këto, se ai humbet çdo kontroll, se ai ka probleme të rënda psikike, ose probleme overdozash, ai e faktoi në akademinë politike të Vjenës. Nëse doni sjellim 30 dëshmitarë, udhëroni komision hetimor për të parë, është prekur diplomacia me dhunë”- tha Berisha. Sipas tij, të hënën do te kerkohet ngritja e komisionit parlamentar për aktin e turpshëm që s’ka ndodhur në historinë e këtij shteti, të një diplomati të ri nga kreu i opozitës në një moment shfarimi total, bipolarizmi ose overdoze. Reagimi i Ruçit Kreu i Grupit Parlamentar, Gramoz Ruçi reagoi pas akuzave të kreu të qeverisë, Sali Berisha lidhur me incidentin mes kreut te PS-se, Edi Rama dhe Egin Cekes, diplomat në misionin tonë në OSBE, gjate takimit te zhvilluar ne Vjene. Ruçi tha se qeveria duhet ta kishte shkarkuar dhe të kishte marrë masa ndaj këtij diplomati, dhe jo të merrej në mbrojtje. Ruçi akuzoi kren e qeverisë, Sali Berisha se e ka përdorur diplomatin Ceka, për të prishur takimin e liderit të opozitës në Vjenë. Ruçi e cilësoi këtë një akt të paprecedentë. “Askush nuk mund ta imagjinojë, që një diplomat karriere, siç thatë ju, të shkojë në takim dhe ta prishë takimin, dhe të provokojë përfaqësuesin politik të opozitës.”- tha kreu i grupit te PS-së.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

38 Komente per “Incidenti në Vjenë, Berisha përplaset me Ruçin: Rama nën efektin e overdozës, hetim parlamentar”

 1. ka nevoje per haloperidol se keshtu i shkon per mire dhe heroina

 2. Rama rrihet me diplomatin në Vjenë

  a ka dikush qe guxon te reagoje pervec brishes… per te njejten situate nese do kishte ndodhur nga berisha, cdo ishte bere??? pyeteni pak veten, kush eshte realiteti…

 3. turp i madh … e majta duhet te nderroje lider … si i majte mendoj se meritojme nje lider me te mire

 4. Egini eshte nje nga diplomatet me te mire e me te pergatitur. Une jam vete socialist dhe po aq mire njoh edhe Ramen i cili ka probleme serioze te sjelljes. Ndihem i turperuar per kete qe Rama ka bere dhe kam frike po ashtu per pushtetin qe ai kerkon te marre.

  • Turpi eshte per ju qe merrni ne mbrojtje dike qe vetem diplomat nuk mund te jete. Egin Ceka ndodhet ne Vjene vetem e vetem se eshte i biri i Neritan Cekes. Te gjithe shqiptaret e qyteteruar duhet te ndihen te turperuar qe sherbimi diplomatik eshte katandisur ne agjenci punesimi per familjaret e pushtetareve.

   • C’lidhje ka cilesia profesionale e diplomatit me faktin qe eshte goditur fizikisht nga nje politikan qe pretendon te behet kryeminister? Po nese ka Z. Rama probleme me te majten Ballkanike ose Nderkombetare kur te jete kryeminister si do rreagoje? Do bojkotoje apo do i kapi ne grushta? Psikopat me devijime shtazore. Qeni i keq te sjell ujkun te dera thote populli. Tadici dhe ai siriani Grek qe erdhen ne Shkoder jane ujqerit. Gjejeni vete se kush eshte qeni i keq.

  • o shoku socialist
   jane shume si puna e ketyre diplomatve te berishes qe duan dru
   i lumshin duart ati rames

 5. atdhetari.usa.

  Ean piken e sht farkeqesi e madhe qe shqiperia ka nje kryeminister te te dale nga mend e kokes. Ne vend qe te kerkoj falje publike qe ne perfaqesit tona diplomatike ka nepotizem, dhe njerez qe skane piken e kultures dhe eduketes qytetare, deri sa harin te shajne e fyejn kruetarin e opozites i cili i ben autopsin reale qeveris te berishes qe e ka cuar vendin ne vendet me demokraci hibride, me nje korupsjon galopand, me varferi ku dyzet perqind e shqiptareve marin ushqimet dhe ilacet me lek boxh dhe me liste, ku vjeddhjet, vrasjet dhe pasiguria per jeten jan prezente ne jeten e perditesshme etj. Kryeministri pa piken e turpit ne vend te kerkoj ndjekje penale per nje provkator qe sillet si rrugac e fyen kryetarin e opozites, ben te kunderten. Turp i madh per nje kryeminister kur ne ter boten kryetari i opozites vjen ne planin politik edhe pse opozitar mbas kryeministrit te vendit dhe mbrohet njelloj si ai nga shteti, saliu inkurajon pinjollin ceka dhe diplomacin shqiptare qe te sillen si ai rugac, qe edhe pse esht lajmeruar te ler ambasaden ne vjen ai jo vetem qe refuzon te kethehet por ben provokime dhe incidente publike duke shar e fyre kryetarin e PS ZOTI EDI RAMA se kriitikoj qeverin berisha per gjendjen aktuale te shqiperis. Keshtu e ka katandisur diplomacin shqiptare sali berisha.

  • shqiptar tirone

   ti atdhetari qe je ne USA. Lexoje kete pasazh.
   “Kreu i PS u përgjigjet deklaratave të Spahiut, Rama: Kreshniku xhuxhmaxhuxh, na kërkoi 5 deputetë diversantë”. N.q.s, nuk e beson atehere shife se e ke te shkruar me germa te zeza pak faqe me poshte. Nuk dua te mbroj Berishen, as problemin e nepotizmit, porse mos i mbyll syte para atyre qe ben ai defiçienti, Rama.
   Persa u perket vjedhjeve e vrasjeve, nuk besoj qe ti nuk i sheh keto lloj ngjarjesh 2-3 here ne dite aty ku je. E pra, asnjeri nuk shan Obamen.

 6. Kastrioti-Prizren

  Ti behet urgjentisht z.Rama testi per pranine e substancave narkotike ne trupin e tij.Mjafton vetem nje fije floku.

  • Jam dakort me kastriotin e Prizrenit por krahas Rames ti bahet edhe dhandrrit te Serbise nje analize se perse krijon incidente si mafjozet. Cdonte ky kelysh sternip e serbit te futej ne mbledhjen e Rames. Nese se dini, merreni vesh, Neritan Ceka ishte nje nder kordinatoret e embargos se Naftes ne Jugosllavi. Takimet me gjeneralet Serb i banin ne Tivare ne shtepin e nje kosovari nga Vitije, ( me emrin Ismet)pensionist, ish oficer i larte i Kosit. ( sigurimi i ushtris Jugosllave)

 7. Or Sal, po te vjen fundi dhe nuk di ca ben.. Fute pak trunin ne pune ne ikje e siper. Se do ikesh me turp do te qelloje populle me veze & domate..

 8. Hiqe pseudonimin tironci,Se ofendon gjith tironcat.

 9. o shqiptare deri sa te jete berisha ne krye keto gjera do ndollin, ai shan dhe ofendon pa gje te keqe ne parlamet dhe i quan gjera normale kurse kur i bejne te tjeret jane ofenduese

 10. Eshte e pa tolerushme qe kryetari i nje partie te perdore dhune ne sallen e njembledhje jasht Shqiperise ashtu sic shohim vazhdimisht skena te tilla ne parlamentin qesharak te vendit.Etja per pushtet per perfitime personale i ka zberthyer keto “diplomate”sikur te ishin bisha qe kerkojne te shqyejne njeri tjetrin,cdo dite e me shume po na turperojne ne sy te botes faqezijte !

 11. filloi sala sulmet direkte
  priten sulme edhe me te egra se kjo ne vjene
  saliu do te perdore edhe pushken vetem e vetem qe te rrije ne pushtet.
  sala nuk zbret nga kali , sala ka qene eshte dhe do zoti srron shume se vetem ne shqiperi thone hapi rrugen budallait, vetem ne shqiperi eshte kjo shprehje, dhe sales ne ikami hapur rruge gjithmone.vrau ne 97, vrau ne gerdec, vrau ne 21 janar, ky eshte nje monster malesie i pabese dhe i pangopur.

 12. Ka edhe ketu komentues klient te tangaxhiut per pordorim te millit te bardh

 13. Per ata qe mbrojne veprimin rrugaceror te Rames – Ndoshta ashtu si idhulli juaj jeni nen effectin e droges prandaj nuk dini te veni llogjiken ne perdorim te denoni veprimin pervers te Rames. Kur kryetari juaj nuk di te kontrolloje anen emocionale te tij kur te tjeret e kundershtojne mendoni se cfare mund te bej ai nese neser behet kryeminister; ka per tj’u shkuar ne hell dhe tju pjeke te gjalle – Po zaten bisha eshte mesuar me dhune dhe bishat qe i mbajne krahun gjithmone mbrojne dhunen. Asnjehere nuk keni per tu civilizuar me keto mend qe keni.

  • o xhaxhi ANG habitem me ty dhe ca te tjer qe broqklliteni kot..sa ta marrin vesh bota qe jan shqiptar do e harrojn ate muhabet, sikur nuk e din ata qe ne parlamentin shqiptar nuk rrifen e ofendojen dhe deri ne plagosje 5 pluma i futi mazreku azem hajdarit..mbi te gjith ne shqipri nuk ka dit qe nuk vriten shqiptaret me njeri tjetrin, nga 3\\\4 veta cdo dit ekzekutohen brenda territorit shqiptar..pastaj shqiptaret kan lan nam nga kan shku dhe i njeh bota mbar..vetem brevik ka folur realitetin per shqiptaret, mbase eshte i qmendur por dhe i qmenduri e din se kush jan shqiptaret…kam shum per te then por u lodha…

 14. Ore, po na e beni Saliun te pikuar ai nuk shan e bertet. Salen, 20 vjet ” na thon kalamajt pse bertet si Saliu”" po ikni qerroheni ate gjarper se vetem po na degjeneron vendin. Doni ti gjeni fijen e flokut Rames, kur gomarin e keni perpara syve 20 vjet dy dekada qe po na ben lemsh..

 15. Do ju kujtohen keto dite o njerez, kur ta keni ne shpine psikopatin, do ju marre malli per kete “malokun” si i mori malli dikur baballaret e gjysherit per ate “malokun” tjeter, kur te valoje huri ne nivel republike, po sdo ju degjoje kush, ashtu si nuk deshi me dite njeri per 40 e ca vjet.

 16. Mir lale ta gezosh Salen,, i pafsh hajrin dhe per 20 vjet..

 17. Nuk eshte ashtu siç e interpreton ky Nastradini i qeverise,se shpifjeve intrigave dhe shantazheve,çdo gje eshte ashtu siç thote z Ruçi.Ky nastadini qeveritar,ka filluar te perdore dhe diplomacine Shqipetare,si militantizem,diplomati ne fjale qe na qenka dhe djali i z Ceka,ku i jati diplomat ne Rome,dhe i biri ne Vjene,eshte futur me qellim nga Nastradini,per te bere terror dhe per te prishur takimin e planifikuar te z Rama,pas asaj pritjeje malleshtore qe ju be liderit te opozites z Rama,nga presidenti,dhe kancelari Austriak,dhe gjeti menyren per te erresuar kte sukses,duke perdorur diplomatin,per te prishur takimet ,ashtu siç eshte mesuar te beje shume here ne shqiperi,deri ktu ka arritur ky njeri i pandreqeshem,ku sot beri dhe kryeparlamentarin duke llene urdher per ngritjen e nje komisioni politik kundra figures se z Rama,ku ai nuk eshte dhe deputet,por nen sundimin e Berishes gjithcka munde te ndolle.Ne qofte se eshte e vertete te merret gjykata,dhe jo parlamenti,qe dhe 10 dite shperndahet.E thene troc kjo eshte mostra qe qeveris vendin prej 23 vjet demokracie,eshte shume vone 23 qershori per te mos e pare me kte njeri ne maje te shtetit Shqipetar,per te mos patur mundesi me te bej ato gjera te turpeshme,skandale te ideuara nga ky regjizor i çmendur,dhe aktor te papergjegjeshem te diplomacise Shqiptare

 18. Absurdi vs Absurditetit.

  Replike atyre qe u shkon per shtat.

  Po citoj ate c’fare Kreu i Grupit Parlamentar,shoku Gramoz Ruçi tha pas akuzave të kreu të qeverisë,zotit Sali Berisha lidhur me incidentin mes kreut te PS-se, Edi Rama dhe Egin Cekes, diplomat në misionin tonë në OSBE, gjate takimit te zhvilluar ne Vjene.
  …” Ruçi tha se qeveria duhet ta kishte shkarkuar dhe të kishte marrë masa ndaj këtij diplomati dhe jo të merrej në mbrojtje.Ai gjithashtu akuzoi kren e qeverisë,zotin Sali Berisha se e ka përdorur diplomatin zotin E.Ceka, për të prishur takimin e liderit të opozitës në Vjenë. Ruçi e cilësoi këtë një akt të paprecedentë.“Askush nuk mund ta imagjinojë,që një diplomat karriere, siç thatë ju, të shkojë në takim dhe ta prishë takimin, dhe të provokojë përfaqësuesin politik të opozitës.”- tha kreu i grupit te PS-së “…?!!! Konteksti i kesaj ligjerate te shokut Gramoz Ruci eshte Ai qe tenton apo do te tentoje t’i ” prishe ” mbledhjen shokut Edvin Rama do te masakrohet ne kuadrin e Rilindjes te ish PPSH-se.Turp per ju qe ja u kane formatuar trurin si me qene komjutera te programuar.

 19. Lajmi ben fjale per nje veprim rugaceror te nje politikani qe synon te behet kryeminister e qe turperon gjithe Shqiperine me sjelljet e tij te dhuneshme ndaj nje dipllomati ne nje vend te huaj. Nderkaq ndonje militant, po me gjuhen e Rames, meret me “Saliun”
  Per nje gje jam 100% i sigurte, ndonese ka mjafte gjera per te kritikuar Berishen, nje gjest te tille kaq ordiner e skandaloz ai nuk e ka bere e nuk mund ta beje kurre.
  Normalisht ne cdo vend demokratik te botes, nje lideri partiak te tille te dhunshem, do ti hiqej e drejta jo me per te kandiduar per kryeminister, por edhe te merte nje mandat deputeti.
  Socialistet evropiane qe e mbeshtesin kete njeri, duhet ta ndjejne veten te turperuar nga elektorati i kulturuar qe i ka zgjedhur.

 20. Do ti lutesha gazetes te botonte nje civi te cunit te Cekes dhe nje civi te cunit te Kristaqit.Sa per Neritan Ceken une kujtoj nepermjet pamjeve televizive se si Z.Ceka me megafone ne dore ju bente thirrje popullit te ktheheshin te ruanin qetesine perkunder thirrjeve qe ju beheshin nga element radikal per ti cuar drejt bllokut e i nxisnin per hakmarrje.Qe mos te mburrem une ne ate kohe qaja per sh.Enver.Dardha bie nen dardhe.Te kujtojme kush ish babai i Neritan Cekes e mos te flasim per nepotizem vetem per te mbrojtur nje gabim te kryetarit te opozites.

 21. Para dy ditesh nje 70 vjecar u fut ne shkolle dhe qelloi nje femi me sopate e desh e vrau se e kish ofenduar. Kete mentalitet ka Rama edhe gjithkush qe mendon se mundet te qelloje dike tjeter per nje fjale goje. Nuk eshte justifikim te thuash u provokova. Sme intereson se ky ishte diplomat me mik e ky kandidat per kryeminuster, ska rendesi. Ska njeri te drejte te preki njeri tjeter me dore. Ky eshte skandal. Turp po turp me I madh per ata qe mbrojne ket gjest.

 22. Kur ishte ne zbor Edi ramen nuk e lejonin te mbante arme.e kishin frike se mund te bente gjemen

 23. Rama..hem Rama beri punen e vet.Cfare faji kishte Rama o popull.Rama dihet qe eshte i cmendur me kartele.Fajin e kishte ai cuni qe i ka dale perpara.Ai eshte edukuar jashte shtetit dhe nuk ka pasur rastin te ndigjoj shprehjen e popullit tone “Budallait hapi rrugen”. Sic duket me 23 Qershore ne si popull kemi per ti hape rrugen Rames qe t’na hipi ne qafe.

 24. ca idiotsirash jane keto, shpifje banale!!! keto jane lojrat e uleta te militanteve te PD-se. sikur te ishte incident i tille do te fliste me teper se sala dhe servilat e tij, po do flisnin mediat nderkombetare. o shqiptare mos u genjeni nga genjeshtrat trashanike te sales

 25. Kujtoni ate profesoreshen qe i bertiste si e xhindosur L Bashes,gjate fushates elektorale ne universitet.

  Bertiste si e xhindosur sa i kishin dale syte si topa ping pongu

  E Lulzim Basha,qete,qete si zoteri qe ish i dha rruge paqeje asaj xhindosje te papare.

  Kurse ne rastin e z Ceka.Z Ceka ka folur me qetsi e per nje kauz madhore.

  Qe ashtu si emigranti Edi Rama qe u be minister e K/Bashkie.

  Te pakten emigrantet te kene te drejte te votojne atje ku jane per qeverine qe preferojne.

  Si nje e drejte legjitime dhe plotesisht te mundur.

 26. E bukur kjo. Nuk diskutohet dhuna verbale dhe fizike e Rames ,por diskutohet veprimi i pamatur i diplomatit duke i bere dhe biografine. Mire thote Kico ai nuk i hapi rruge . Hahaah. Sa e turpshme dhe qesharake.

 27. O Ed,vetem veshin i hoqe? Ta kishe mor me shpulla mér burr! Votimi i shqiptarve jashte atdheut per sot dhe per shume vitet ardheshme do mbetet vetem nje farsé.

 28. te prekesh nje diplomat me dore, eshte shume e rende. Per me teper, ne nje audience te tille. Turp, me te vertet duhet ti vije Z.Rama, i cili ta them une me bindje keto gjeste edhe i ben.

 29. jam kurioz te di se cili eshte mendimi i ambasadorit amerikan per kete rast,a ka perplasje me ameriken kur nje lider opozite qe dhunon diplomatet e vendit te tij, ju lutem gazetareve te gazetes tuaj qe ne daljen e pare, perpara gazetareve ti drejtojne kete pyetje z, arvizu, si do kishte reaguar ai nese nje diplomat amerikan
  ne shqiperi te ishte dhunuar fizikisht nga kreu i republikaneve,
  une mendoj se rama duhet nuk ka shans te gjykohet per veprimet e tij nga asnje gjykate shqipetare per dy arsye e para per statusin si lider opozite, e dyta ,raport mjekesor .
  gykimin do ta jap populli shqiptar me 23 qershor me voten e tij.

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy