GRAZIA
Home » Panorama Plus » Luzja e Portokallisë: “Jam dashuruar me një djalë 8 vite më të vogël dhe s’e kam problem”

Luzja e Portokallisë: “Jam dashuruar me një djalë 8 vite më të vogël dhe s’e kam problem”

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Renada Caci, më serioze se kurrë, flet për lidhjen e saj të re me balerinin Klinton Zeqiraj. Me një rol të pëlqyer në spektaklin e humorit “Portokalli”, aktorja e njohur si Luzja, ka famën e dëshiruar në galerinë e shumë personazheve të tjerë që ajo sjell në këtë show televiziv. Renada Caci për herë të parë, pranon të flasë për jetën private, pikërisht për dashurinë me balerinin tetë vite më të vogël, Klinton Zeqiraj. Ajo tregon për këtë lidhje të pazakontë në sytë e të tjerëve dhe çfarë e bën atë të lumtur në këtë histori. Ka tërhequr vëmendjen lidhja jote e dashurisë me balerinin Klinton Zeqiraj. Si po shkon jeta jote në çift? Po përjetoj një lidhje të bukur. Kisha kohë që nuk ndihesha aq mirë pranë dikujt. Si jeni njohur dhe a e ndjen se ke rënë në dashuri me të vërtetë? Në fakt më ka gjetur Klintoni, nëpërmjet shoqes sime. Ai kishte kohë që i thoshte për mua që të prezantohemi, derisa u takuam. Mund të them se që në momentin e parë që u pamë, ndjeva se diçka kishte dhe se do ndodhte diçka vërtet. Pra, mikja ime Fabjola është shkuesi (qesh). Sa intensive është lidhja juaj, kaloni shumë kohë bashkë? Lidhja jonë është intensive sipas mundësisë dhe kohës që kemi në dispozicion gjatë ditës. Unë jam pak më shumë e zënë, por megjithatë gjejmë momente dhe takohemi. Për fat kemi dhe telefona dhe gjejmë momente t’i qëndrojmë pranë njëri-tjetrit edhe në këtë mënyrë. Çfarë të tërheq ty te Klintoni, po atë te ti? Te Klintoni më pëlqen në radhë të parë sinqeriteti i tij, sepse është shumë e vështirë që sot një mashkull t’i ketë të dyja, dhe fizikun dhe sinqeritetin. Por, nga ana tjetër, pëlqej dhe mirësinë që e karakterizon si person. Atë te unë, nuk e di, më mirë ta pyesni vetë… Fakti që është tetë vite më i vogël se ti në moshë, të pëlqen apo e ke disi problem? Moshën e tij nuk e ndiej fare, madje e harroj diferencën, pasi nuk kemi kohë as ta mendojmë. Sa jetëgjatë e parashikon këtë lidhje dhe çfarë planesh keni bërë me njëri-tjetrin? Nuk e di. Mendoj se asnjëherë planet nuk janë besnike, kështu që çdo gjë ia kemi lënë kohës dhe gjithçka duam të vijë natyrshëm. Gjatë këtyre viteve në televizion, puna si aktore në “Portokalli” ta ka bërë më të vështirë krijimin e një lidhjeje stabël apo fama të ka ndihmuar më shumë? Në momentin që do mësoja që një mashkull tek unë sheh vetëm një anë, pra famën time, atëherë nuk do isha me të. Personalisht nuk e ngatërroj asnjëherë punën me jetën private, ndonëse e ndiej veten me shumë fat që jam në atë staf.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

8 Komente per “Luzja e Portokallisë: “Jam dashuruar me një djalë 8 vite më të vogël dhe s’e kam problem””

 1. hyjnore zhiti

  dashuria nuk njeh moshe mjafton mos te hyj interesi dhe gjithca shkon bukur

 2. Kjo ishte shaka e vonuar e 1 prillit ma merr mendja :D

 3. Ahahahah kjo edhe joana e bb jane binjake ndryshimi kjo e di ckerkon joana jo

 4. U martova me nje grua 7 vite me te madhe, isha 21 vjec, kam ber jeten me te lumtur,jetuam bashke 16 vite bem nje femi,nuk di ta pershkruaj sa vite te lumtura kam kaluar me ate zonje, mirpo nje dite ndrrova mendje pas 16 vitesh duke u dashuruar me nje vajze 11 vite me e vogel nga une,zonja u martua me tjter,une u martova me vogelushen dhe brenda nje jave te dasmes filloi sherri. si perfundim pas nje vitiu ndava edhe me vogelushen shejtane.jam i stresuar nga budallalliku qe bera dhe nuk ma ben zemra te lidhem me tjeter. dhe tani jetoj vetem.jam penduar aq shume sa nuk di ta pershkruaj..ju qe e lexoni e di qe me thoni mir e ke, aty rri i vetmuar si qen..mos e beni gabimin trashanik si une sepse do ju thon edhe ju pastaj.

 5. o Andrea,po ne qe i kemi burrat me te medhenj e vetja cfare te bejme? si thoni ti dhe Luzja ti ndajme? edhe im shoq me ka 11 vite perpara,por marredhenia jone funksionon per mrekulli. me vjen keq per ju.

 6. shikoni harapacin nese ju funksionon jeni ne rregull hajt naten e mire dhe mirdita

 7. Duket qe cdo gje eshte fallco & per show, pasi te gjithe e njohim Klitonin dhe preferencat e tij

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy