GRAZIA
Home » Horoskopi » Horoskopi ditor nga Panorama – 1 prill 2013

Horoskopi ditor nga Panorama – 1 prill 2013

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Dashi (21 Mars – 20 Prill) Ata që janë në çift do e kenë shumë të vështirë gjatë kësaj dite të ruajnë një klimë të qëndrueshme. Situata financiare do jetë e qëndrueshme.     Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Jeta familjare dhe miqtë do iu kërkojnë të kaloni më shumë kohë me ta sot dhe do e lini paksa pas dore partnerin. Financat do i menaxhoni me kujdes dhe maturi.     Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Nuk do i duroni dot aspak skenat e xhelozisë që do iu bëjë partneri sot dhe mund të debatoni ashpër me të. Në planin financiar do jeni shumë të vendosur të bëni gjithçka që buxheti të stabilizohet sa më parë.     Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Dita e sotme nuk do jetë shumë e qetë për të dashuruarit dhe mosmarrëveshjet nuk do kenë mbarim. Në planin financiar do e dini mirë çfarë hapash të hidhni që mos keni as problemin më të vogël.     Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Partneri do kujdeset që t’iu bëjë sa më të lumtur gjatë kësaj dite dhe surprizat do jenë të njëpasnjëshme. Financat do jenë më të qëndrueshme dhe për disa do ketë disa përmirësime.     Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Do jeni me humor të mirë gjatë kësaj dite dhe do kërkoni t’i sqaroni mosmarrëveshjet që keni pasur me partnerin. Yjet do iu bëjnë më të kthjellët në planin financiar.     Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Dashuria nuk do jetë në qendër të vëmendjes gjatë kësaj dite. Në planin financiar situata do konsolidohet më tepër dhe do shpenzoni pak më tepër.     Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Jupiteri iu premton një ditë të mrekullueshme në çift gjatë kësaj dite. Në planin financiar ka ardhur koha të bëni një riorganizim të situatës.     Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Jeta sentimentale do jetë më harmonike gjatë kësaj dite. Në planin financiar do e stabilizoni shpejt situatën dhe nuk do keni asnjë problem.     Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Gjatë kësaj dite mund të ketë disa turbullira në jetën tuaj në çift. Ka ardhur koha të bëni pak më shumë ekonomi dhe të tregoheni të kujdesshëm me financat.     Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Pas një periudhe të mbushur me mosmarrëveshje dhe debate në çift, sot situata do fillojë të qartësohet. Në planin financiar situata do mbetet po e njëjtë.     Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Dita e sotme pritet të jetë harmonike dhe e këndshme për gjithë të dashuruarit. Financat do jenë të ndërlikuara dhe nuk do dini çfarë të bëni.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

1 Koment per “Horoskopi ditor nga Panorama – 1 prill 2013”

 1. Gënjeshtra dhe me yjet.

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy