GRAZIA
Home » Horoskopi » Horoskopi ditor nga Panorama – 27 mars 2013

Horoskopi ditor nga Panorama – 27 mars 2013

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Dashi (21 Mars – 20 Prill) Pas dy ditëve mjaft delikate, sot për ju do  të jetë një ditë premtuese, falë Hënës në shenjën tuaj. Do të jeni të kthjellët  e do të ndërmerrni çdo iniciativë që lidhet me punën tuaj.     Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Ndoshta e vërteta është se nuk dëshironi të pranoni një propozim që ju është bërë e përdorni çdo justifikim për ta shtyrë, vazhdimisht.     Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Hëna sot ndodhet në një  pozicion mjaft favorizues për ju, për t’ju ngritur lart humorin. Për ata që janë vetëm ju pret një takim mjaft i ëmbël.     Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Me qëllimin për të rënë në sy do të mundoheni që të dukeni ndryshe nga ç’jeni në të vërtetë , duke u munduar që të mos bëni figurë të keqe në fund të ditës.     Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Bëni kujdes me fjalët që përdorni në situata  të ndërlikuara. Shpeshherë ngjallni dyshim dhe shkaktoni konfuzion. Me partnerin do të dini të zgjidhni disa kontradikta që keni në familje.     Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Nuk është e thënë  që të gjithë të tregohen të ëmbël dhe të disponueshëm, për të plotësuar e duruar kapriçot tuaja. Bëni mirë të organizoni ditën tuaj vetë pa pritur që dikush do të jetë i gatshëm për t’ju dhënë një ndihmë sado dhe të vogël.     Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Ju duhet të bëni një kontroll të situatës ekonomike në të cilën ndodheni. Bëni mirë të planifikoni shpenzimet. Në marrëdhënien tuaj në çift do të arrini të stabilizoni raportin tuaj duke gjetur qetësinë që dëshironi.     Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Një propozim që do ju duket interesant , do të bëjë të shkoni me vonesë në një takim me miqtë tuaj. Në dashuri një zhgënjim sado i vogël do të vërë në provë ndjenjat tuaja.     Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Sot do të keni mundësinë për tu pajtuar me një mikun tuaj, me të cilin i kishit prishur marrëdhëniet për shkak të disa hollësirave tepër banale. Kërkoni të falur në qoftë se nuk doni të humbni një mik që ka pasur mjaft vend në zemrën tuaj.     Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Një lajm i gëzuar në dashuri do ju gjejë të papërgatitur, kështu që bëni mirë të mësoheni me idenë. Sot do të keni mundësinë që të gëzoni një mbrëmje romantike; kështu që përfitoni.     Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Metodat që përdorni për të arritur qëllimet tuaja nuk janë shumë efikase, prandaj bëni mirë të gjeni një zgjidhje tjetër për ti çuar punët deri në fund.     Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Do të merrni vlerësimin e superiorit tuaj sot. S’do ta keni të lehtë të jeni në sintoni me personat që ju rrethojnë. Në mbrëmje do të jeni në shoqërinë e mikut tuaj të zemrës, duke i folur për shqetësimet e ditës.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

1 Koment per “Horoskopi ditor nga Panorama – 27 mars 2013”

 1. dafina zeqiri

  Me ne fund do arrij te gjej qetesineeeeee:)

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy