GRAZIA
Home » Horoskopi » Horoskopi ditor nga Panorama – 18 mars 2013

Horoskopi ditor nga Panorama – 18 mars 2013

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Dashi (21 Mars – 20 Prill) Jeta sentimentale do jetë shumë e bukur dhe e mbushur me emocione gjatë kësaj dite. Nëse deri më sot nuk jeni treguar të matur me financat, ka ardhur koha ta bëni.     Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Sektori i dashurisë do jetë i mbushur me surpriza gjatë kësaj dite. Shmangni sa të mundni shpenzimet e tejskajshme nëse doni që financat të mos kenë tronditje të mëdha.     Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Ndjesitë që do përjetoni gjatë kësaj dite pranë partnerit tuaj do jenë të papërshkrueshme. Në planin financiar nuk duhet të merrni vendime të nxituara të cilat do ua prishin ekuilibrin.     Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Pas një kohe të turbullt për jetën në çift, sot situata do stabilizohet. Me financat duhet të bëni shumë kujdes sepse gabimi më i vogël mund t’iu çojë në humnerë.     Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Neptuni do jetë i pozicionuar keq sot në jetën tuaj sentimentale. Nuk pritet të ndodhë ndonjë gjë skandaloze megjithatë kujdes me çdo veprim që do bëni. Ka ardhur koha të merreni seriozisht me sektorin e financave.     Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Mërkuri do jetë planeti që do influencojë më shumë sektorin e dashurisë. Bashkëpunimi do përforcohet dhe komunikimi do jetë akoma më i mirë. Ekuilibri buxhetor do jetë i qëndrueshëm.     Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Ditë harmonike kjo e sotmja për të dashuruarit. Çdo gjë do shkojë më së miri dhe nuk do keni aspak debate me njëri-tjetrin. Financat më në fund do jenë të qëndrueshme dhe ju do ndiheni më të qetë për këtë fakt.     Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Dita e sotme nuk do jetë aspak e mirë për të dashuruarit kështu që bëni kujdes. Në planin financiar vazhdoni të tregoheni të matur me shpenzimet.     Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Do i zgjidhni mosmarrëveshjet që keni në çift gjatë kësaj dite dhe do ndiheni më të qetë. Jupiteri do iu sjellë fat në planin financiar, megjithatë nuk duhet të nxitoni të bëni shpenzime të pamenduara.     Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Falë mjedisit të ngrohtë yjor, çdo gjë do shkojë më së miri sot ndërmjet jush dhe atij që keni në krah. Sektori i financave nuk do ndikohet aspak nga planetët.     Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Sot do i sqaroni të gjitha keqkuptimet që keni pasur në çift dhe do ndiheni më të qetë. Pak nga pak edhe bashkëpunimi do përforcohet. Në planin financiar rekomandohet më tepër maturi.     Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Në planin sentimentale do iu mungojë realizmi gjatë kësaj dite. Do t’i kërkoni partnerit gjëra që ai nuk mund t’i arrijë dhe do mërziteni. Financat nuk do jenë shumë të këqija, por duhet të ruani ekuilibrin.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

1 Koment per “Horoskopi ditor nga Panorama – 18 mars 2013”

 1. Duhet vën në jet.

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy