GRAZIA
Home » Horoskopi » Horoskopi ditor nga Panorama – 9 mars 2013

Horoskopi ditor nga Panorama – 9 mars 2013

  • Albanian
  • English
  • French
  • German
  • Italian
Dashi (21 Mars – 20 Prill) Do të jetë një ditë çlodhjeje. Për ata që janë me pushime do të krijohen mundësitë të takoni një mik të vjetër të cilin nuk e takonit prej kohësh. Së bashku do të dëfreheni shumë.     Demi ( 21 Prill – 20 Maj) Do të jetë një situatë e mbushur me premtime dhe më projekte për tu realizuar. E rëndësishme është që ju të dini të organizoni ditën në mënyrë që të lini kohë dhe për dëfrime.     Binjaket (21 Maj – 21 Qershor) Ide të vlefshme do të sjellë në mendjen tuaj çdo stimul i jashtëm qoftë një bisedë me një të panjohur, artikulli i ndonjë reviste apo një libër i vjetër. Mos lini pas dore asgjë sepse mund të lind ndonjë vendim apo projekt  i rëndësishëm.     Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik) Edhe pse dita do të duket e qetë sot ju nuk do të bini në dembelizëm duke pasur besim në aftësitë tuaja. Nëse dikush ju fton për në kinema mos krijoni shpejt iluzione sepse ndoshta ai nuk dëshironte të shkonte vetëm.     Luani (23 Korrik – 22 Gusht) Alegria, gëzimi do t’ju bëjnë të kryeni gabime të vogla në punë por mos u shqetësoni shumë. Shkaku i gjithë kësaj është romantizmi  i papritur i partneri që ju bën të humbni përqendrimin.     Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator) Hëna në shenjën e binjakëve ju bën shumë nervoz. Me këtë gjendje shpirtërore sigurisht që në punë nuk do të kaloni një ditë të qetë dhe do të gjeni shkaqe për tu grindur me të tjerët.     Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor) Hëna do t’ju dhurojë një forcë bindëse për tu treguar të tjerëve që ju vleni. Sot do të mund të jeni tepër origjinal dhe do të jenë të tjerët ata që do të vinë pas teje. Do të jeni të sigurt në vetvete.     Akrepi (24 Tetor – 22 Nentor) Do të jeni melankolik si pasojë e disa problemeve të vogla që nuk mundët ti zgjidhnit ditët e shkuara, por ndoshta dhe një zhgënjim sentimental. Gjithçka rreth jush ju bën të ndiheni keq por mos shikoni vetëm anën negative të gjërave.     Shigjetari (23 Nentor – 21 Dhjetor) Mërkuri dhe Afërdita favorizojnë ambiciet tuaja profesionale do të keni rezultate të sigurta dhe shefat tuaj do t’ju përgëzojnë për projektet tuaja. Në dashuri duhet të qëndroni konstant dhe do të përfitoni dashuri nga partneri.     Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar) Jeni në një formë të shkëlqyer sot. Mundohuni të gjeni një kompromis midis dëshirës për të ndihmuar të tjerët  dhe nevojave tuaja personale. Personi që dashuroni do ju bindet sot në të gjitha dëshirat tuaja.     Ujori (21 Janar – 19 Shkurt) Edhe pse nuk i keni idetë e qarta mbi atë çka dëshironi realisht, sot do të arrini të merrni më të mirën e mundshme të asaj çka ju ofron dita. Do të shtoni xhelozinë e partnerit tuaj sot, me sjelljet  tuaja tepër joshëse.     Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars) Do të keni energji të tepërta për të shpenzuar dhe sidomos në fushën profesionale. Do të lindin interesa të reja të cilat do të përfundojnë me siguri në projekte të mëdha.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

Beni nje Koment

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy