GRAZIA
Home » Panorama Plus » Nudo në plazhet greke, modelja Eliada Ahmeti i josh të gjithë (foto)

Nudo në plazhet greke, modelja Eliada Ahmeti i josh të gjithë (foto)

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Vajza nga Elbasani, e cila prej vitesh jeton në Greqi, fillimisht u shfaq si modele dhe me një set fotosh të cilat çmendën opinionin grek për shkak të sharmit, elegancës dhe sensualitetit që disponon ajo si femër. Eliada Ahmeti është shqiptarja e famshme, e cila prej 7 viteve merret me modelim dhe para disa viteve fitoi edhe ”Miss Playmate Greece”. Pas këtij suksesi, ajo filloi me kontrata pune në Turqi, Francë dhe disa vende të tjera europiane, kështu që trupi i bukur i saj i hapi dyert e suksesit. Krahas modelimit, Eliada merret njëkohësisht edhe me këshilla bukurie, duke punuar në një qendër shëndeti dhe fitnesti ”Dietology” si institut bukurie në kryeqytetin grek (Athinë). ”Bukuria është diçka shtazarake, nëse nuk shoqërohet edhe me mençuri”, ka thënë ajo në një intervistë dhënë për mediat atje. Po në fakt me çfarë merret Eliada në Greqi? Nga burime të mirinformuara mësojmë se ajo për momentin ka ndërprerë kontratat e punës si modele dhe udhëheq një show program në një televizion jo shumë të shikuar. Gjithashtu, pjesë e performancës së saj janë edhe fotosesionet nga të cilat nuk ndahet aspak. Së fundi, Eliada është zënë mat e zhveshur në një plazh nudo në Greqi. Madje, në disa raste ajo edhe ka pozuar e zhveshur krejtësisht për të treguar kështu linjat e saja seksi me anë të të cilave ka bërë për vete publikun atje.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

14 Komente per “Nudo në plazhet greke, modelja Eliada Ahmeti i josh të gjithë (foto)”

 1. Si foto modele kjo. po kjo e ka qafen shume te shkurter nuk e di cfare shije kane GREKET :Ne france e vende te tjera te europes kjo ska shance per Foto modele.Me mire te vishu se lakuriq te ha UJKU o zogu ta paskan bo GREKET qejfi kot.

 2. Hajde llap .o beno po ste pelqen kjo ke probleme serioze vella .ketej nga fshati im keto lloj as qe komentohen fare .né franc nuk e di cfare nuk ben dot kjo por ne fshatin tim kesaj i lejohet tè bej te gjitha

 3. Shume e mire qenka ….Kjo duket si nordike , qenka shume blonde

  Bravo ! Go Kinge !

 4. e mire qenka shejtani

 5. Eh, sa terheq nje trup i zhveshur! Gjithe keto lajme te tjera te rendesishme per Shqiperine ketu tek panorama online, por ky na qenka shkrimi me i lexuar, dmth me i shikuar.

  • Veri Osmanllari

   Sa per dieni ketu ne Greqi kjo zonja e ka per turp ta therrasin SHqipetare dhe mundohet qe ta fshehe identitetin e saj .Ndaj per mendimin tim kjo nuk respekton veten e saj dhe ka karakter te dobet ,ne Greqi nuk e pelqejne si foto modele duhet te kene plane te tjera per te .Mbase e duan per te zevendesuar XHulia Aleksandratun`PORNO STAR

 6. Terheq qe ckemete .pse ju duket pak kjo .nuk e di nuk e di

 7. Me te vertet qenka e bukur.spscialiste e modes mund te japin konkluyione me te sakta.
  ne fund te fudit nena e ka lindur keshtu

 8. E pse te mos ta din e gjith bota se ka edhe Shqiptare te bukura seksi dhe ekstavagante.Vazhdo Eliada te lumt do te kesh shum perkrahje edhe nga ne ketu ne Kosov.

 9. shume bukur ka dale fantastike

  nje bukuri e papare sidomos edhe bjondet e bukura me trupin shkojne shume modele fantastike

 10. I le ne bisht greket dhe europeans per nga bukuria, suksese Eliada. Burri im u cmend pas kesaj, po nuk i ve dot faj.

 11. qeka si yll ajo keto gocat nga elbasani keshtu jane.

 12. Kya nuk eshte vajz primen. kya eshte falsa

  kya vajz esht nje grek me emrin Zeta Theodoropoulou

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy