GRAZIA
Home » Argument, Kuriozitete, Panorama Plus » Imazhet seksi të kryeprokurores Ina Rama në plazh

Imazhet seksi të kryeprokurores Ina Rama në plazh

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Për të gjithë ata që mendojnë se me mbarimin e verës mbaruan dhe imazhet seksi në gazetën tonë, ja ku po vijmë për t’ju demonstruar të kundërtën. Dhe kësaj here nuk bëhet fjalë për ndonjë këngëtare e cila imazhet e saj seksi i ka servirur me kohë në klipe dhe nuk ka ndonjë gjë të re për të parë. Po flasim për një personazh për të cilin kurioziteti është mjaft i madh, për ta parë në një version informal, lëre pastaj në plazh! E kemi ndjekur këmba-këmbës për të pasur këto foto që po botojmë këtë herë në faqet e “Panorama plus”, por shpesh kemi dështuar. Kryeprokurorja Ina Rama është një person shumë i kujdesshëm, që askush të mos mësojë detaje të jetës së saj jashtë profesionit, dhe aq më pak të ketë në qarkullim imazhe të saj mbi këtë pjesë të jetës që ajo e ruan me fanatizëm. E quajtur dikur nga Kryeministri Berisha gruaja e hekurt ose Silvia Konti shqiptare, edhe falë profesionit deri diku burrëror, ajo nuk hoqi dorë nga të qenët një femër e bukur, në sensin që nuk kërkoi asnjë moment t’ju ngjajë atyre në ndonjë detaj të vogël vizual apo në sjellje. Shumë e këndshme në pamje, me kostum, por pa hequr dorë nga klasi dhe feminiliteti, Ina Rama shpesh është komentuar si grua me një ngjashmëri të jashtëzakonshme me aktoren e Hollywood-it, Jennifer Aniston. Nuk kemi pasur mundësi ta shohim ndonjë herë pa grim dhe me flokë pa krehur, por kësaj radhe… ja ku vjen. Është fotografuar pak javë më parë në plazhin e Dhërmiut së bashku me familjarët e saj, nën vëzhgimin e truprojave.Vera e këtij viti ka qenë dyfish e nxehtë për kryeprokuroren, jo vetëm për temnperaturat e larta klimaterike, por edhe për ato politike, ndërkohë që ka një debat të nxehtë mes pozitës dhe opozitës se kur është data e duhur për ta zëvendësuar me një kryeprokuror të ri. Gjithsesi, kushdo që të vijë, ne e themi me bindje se askush tjetër në vend të saj nuk do mund t’i japë atij institucioni hijerëndë, krahas profesionalizmit, edhe sharmin që mbart Ina Rama. (Panorama Plus)

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

37 Komente per “Imazhet seksi të kryeprokurores Ina Rama në plazh”

 1. E paska detyru John Whithersin me dhene nje interviste tjeter per Sokolin e Rames. Do jete tmerru keq Whithersi pas ketyre fotove pasi spati i gjori fat ta shihte Inen e Partise vete keshtu ne plazh.

 2. Kjo eshte Prokurorja me e paster,dhe me me Respekt qe ka Shqiperia.
  Por komunistat nuk e lejne rehat te punoje.

  • mir ke than mor tafili , por kumunistat kush jan sala me diktaturen e vet apo jo?

   • Ju lepuj cdo gje e lidhni me komunistat .Pra cdo e keqe vjen nga ata.Ne se komentohet I.Rama kjo ska lidhje me te tjeret .Komunistat ishin ata qe e ruajten nderin dhe respektin ndaj femres ne Shqiperi .Tani me politikat e hapjes jane hapur te gjitha .Por ju gaboni qe e quani Saliun komunist.Shpesh per te bashkuar te keqiat e Donkishotit Sali e quani ate komunist.Saliu eshte pjelle e nje politike antikombetare qe nuk e krahesoje as me Zogun vec se me Haxhi Qamilin dhe me te gjithe cubat e mbas viteve 90.Une njohe shume burra te ndershem qe i kane sherbuer komunizmit por kurre nuk kam degjuar te krohesohen me Saliun.Sa per fotot e I.Rames duhet shume komoditet per ti komentuar .Kthejani vetes tuaj te kuptoni opinjonin per ato qe shihni tek figura te tilla shteterore.

 3. Mandati juaj ësht deri në MARS 2013-ës.

 4. E cfare ka ketu per tu habitur..? Jane foto mese normale te nje personi si kushdo tjeter ne plazh. Mund te kishit gjet ndonje gje me interesante per tu marre..

 5. Nuk e kuptoj çka per tu habitur, ne plazh si gjithe te tjeret,nuk pashe ndonje gje te turpeshme apo te veòante nga te tjerat femera qe vishen me kostum banjot,por nje e veçante eshte se ajo eshte e bukur dhe e zgjuar.Ajo e meriton dhe nje mandat te dyte,dhe pse nuk thyen rekorde ne not si rekordmeni olimpik LONDRA 2012,Berisha Sali

 6. Kastriot Myftaraj

  Si nuk e paskeni vene re qe njeren kembe e ka me gjashte gishta!!!

 7. Po prandaj eshte imazhi i kryeprokurores te jete seksi dhe e bukur, hajde komedi shqiptare hajde. Imagjino kush eshte kryeprokurore e shqiperise! Me i fjale vari qimet ksaj pune, kto jane shenjat e kiametit

 8. Kjo mbetet nje grua fisnike , qe i sherben profesionit dhe me jeten e disiplinuar private . Panorama ka vertetuar se kemi nje prokorure serioze , por qe eshte njeri si te tere njerzit .Me mire dhe me sakte nuk ka si deshmohet . Kemi te bejme me anen serioze te gazetes . Illo

 9. prokurorja me korekte dhe emoderuar po saliu do njerez ti kontrolloj kur do ivi fundi

 10. Billy no fingers

  Kur sheh Ina Ramen me bikini; krimin e organizuar e kapin ethet e frikes.

 11. Kjo eshte Blasfemi.Nuk mundet nje kryperokurore,qe ne vend te kapi organizatoret e 21 janarit,te beje plazh ne det.La nam.

 12. .. Ku e ka te bukuren kjo , s’e kam kuptuar akoma …. femer mese normale ,thjesht e kuruar , por asgje me shume …. pastaj kesaj i duhet te dallohej per punen e ndershme dhe te forte kunder korrupsionit , por pervecse fjaleve , nuk arriti ne asnje rezultat gjate mandatit te saj … kush i din ndonje rezultat konkret te lutem te ma thote , aman se s’dua t’ia haj hakun Kryeprokurores Sexy qe kemi ….

 13. ska cfare i shahet prokurores. fantastike ja vlen qe e kemi prokurore.
  simpatike elegente e zgjuar ……te tera i paska. nuk di se cfare si pelqen saliu …. ndoshta bukurine …?

 14. Se si lidhet profesionalizmi i kryeprokurores me pamjen e saj fizike vetem ti tos e di. Cfare duhet te beje ajo sipas teje? Te mos shkoje ne plazh? Te beje operacion plastik qe te ndryshoje pamjen? Apo vetem femrat e shpifura behen kryeprokurore te mira?

 15. mund te jemi nje nga vendet e pakta ne bot qe meremi me kryeprokuroren duke ber plazh me familjen,eshte nje femer e zakonshme qe kalon pushimet e veres si te gjith ne,dhe nuk eshte ndonje star hollivudjan

 16. Pushohet një vajz nga puna dhe e revoltuar i drejtohet Drejtorit.,Po kam Diplom, Drejtori i përgjigjet .,Jo DY PLLOMB por dhe tre -jeni e pushuar.

 17. edhe sikur te shkonte ne plazh me kostum zyrtar prap shqiptaret do tja mvesheshin diqka…ja ket veti e kemi ne.

 18. Nje grua qe po ben pushimet me familjen… Keto foto nuk kane zsgje te vecante.
  I vencante eshte mentaliteti yne prej orientalesh: ne nuk muna dt’a pranojme qe nje grua e bukur, polot elegance e sharm sic eshte Ina Rama, te jete edhe e zgjuar, e suksesshme e plot dinjitet. Suksese Ina Rama, e mos u ndal! Je nje shembull per grate shqiptare qe kane respekt per vehten e tyre

 19. alamet trupi paska .. hallal .. kur gjithe shqipteret (femra e burra) jan dhjamos nga sufllaqet, ktyeprokurorja i paska rujt linjat per bukuri .. merrni shembull ju femrat shqiptare …

 20. Nuk e kuptoje: qe nje grua shume serioze ne pune e ne jete te perflitet se pushon ne plazhin e hermiut?Ajo ska faj se eshte e bukur.Mos e keni hallin gjetke?Merruni me poblemet qr ka vendi dhe jo me bukurine qe i ka dhene zoti zonjes prokurore.

 21. Nga fotot e paraqitura nuk shikoj asgje te vecante pervec pamjes se nje familjareje qe po kalon pushimet e saja me familjen. O te nderuar shqiptare, mundohuni te dilni nga guacka e te parit te gjerave bardhe e zi. Lerini punonjesit te punojne e te ndertojne shtetin ligjore sepse ato qe zbatojne ligjin, i quani budallenj, ndersa ato qe nuk e zbatojn ate, i quani te korruptuar. Mundesisht jepni nje model.

 22. 70% e femrave, kan qef me qene te bukura, se me bukurij i arritin te gjitha, e jo me dituri.
  Mirpo, Ina Rama, hyn ne mesin e 30%, kut te gjitha i ka arritur: me dituri , e jo me Bukurij, kjo eshte produkt e Universitetit te Prishtines aty ku kam diplomuar edhe une.
  Ju jeni femra me e forte ne Trojet Shqiptare, ishalla takohemi ndonjeher per kafe.

 23. Ska gje te vecante per tu diskutuar, pervecse e pa afte per prokurore..

  • e sakte deri tani nuk ka bere asnje gje asnje hetim me perjashtin qe nuk jep llogari ne kuvend atje ku e emeruan,sepse mbrohet nga Rama me kompani ndryse nuk ka si shpjegohet pse nuk e heton ate duke ditur se ai ishte kryetari i grushtit te qeverise me 21 janar.

 24. Asgje per tu habitur.Femer simpatike dhe e bukur.Duhet te jete pak me e eger? Me duket se rrezaton miresi dhe thjeshtesi.

 25. llapazanet nuk kane pun tjeter veç se te llapin.Ne pyetje kisha per disa nga komentuesit:Ore po nenat,grat, motrat tuaja ,e bejn plazhin me çitjane?Turp qe llapatisni. se ne pazhe te gjithe kane te ekspozuar trupin me rroba banjo si te prokurores.Po si kur tju vem nje kamer ne banjo kur te beni dushi si do te dilnit ju dhe familja juaj? turp per ata qe duan te njodhosin nje femer kaq te nderuar si prokuroren I

 26. vlora@yours.com

  Po une kete se marr vesh se cfare interesi ka publiku te shikoje fotot e Ina Rames kur eshte me pushime prane familjes se saj, apo te Jozefines apo Saliut. Ata jane si gjithe te tjeret e shkojne me pushsime si gjithe te tjeret. Nga te gjitha fotot e Ines nuk pashe asgje qe te jete anormale apo imorale.

 27. Ësht e bukur Shtriga.

 28. nje grua vertet me vlera dhe nje prokurore me kultur dhe shum profesionalitet ne rolin qe ka por qe se la rehat e pjella e krimit ne punen qe kjo bene,,falenderime per perzemerta per KRYEPROKUROREN TONE

 29. Prokurore ma te bukur ma te mir , vallaji smkon zon syt na iher

 30. fadil thaci.BERLIN

  trupin sexy e paska vetem kush e ka inati SHQIPERI DUHESH TE JESH KRENARE PER KET PROKURORE QE E KENI LLOKUM ME ARRA

 31. e or e,, kam zili tani qe nuk jam ne plazh..
  Lum si ata qe e shijuan kete vere.

 32. Na duhet nje Giovani Falkone si kryeprokuror me krimin qe kemi, jo nje grua qe pozon si adoleshente neper konferenca.

 33. Komentet jane “futja kot”. Ne gjithe boten ka diversitete lajmesh. Kap thelbin milet – kush eshte paparazzi brenda rrethit e c’behet me te??

 34. Inteligjente, e drejte, koherente, plot sharm etj etj…eshte tipike ajo femer qe shqiperia ka nevoje te drejtohet. E ka respektuar pozicionin e saj si Prokurore e Pergjithshme deri tani dhe jam e sigurte se kudo ne te ardhmen do jete e tille.

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy