GRAZIA
Home » Panorama Plus » Zbulohet videoja, ja fotot nudo të Bleona Qeretit

Zbulohet videoja, ja fotot nudo të Bleona Qeretit

  • Albanian
  • English
  • French
  • German
  • Italian
Është në prapakuintat e një skene dhe po bëhet gati për daljen e radhës… Diçka shumë normale për një këngëtare. Në videon e hedhur në Youtube dy ditë më parë, Bleona Qereti ka kënaqur kuriozitetin e të gjithë atyre që duan të zhbirilojnë pas veshjes së një vajze VIP, pasi është filmuar nga dikush ndërkohë që zhvishej. Por, këtu ama ka disa gjëra që nuk shkojnë. E para gjë është ambienti ku ajo bëhet gati, që duket si një stallë dhe jo vend normal për t’u përgatitur një artiste, aq më shumë Bleona, që ka deklaruar se ka hedhur 3 milionë euro për t’u lançuar si këngëtare e dimensioneve ndërkombëtare. Tjetër gjë që çudit, përveç faktit që nuk ka një dhomë zhveshjeje, është se rrotull saj ka shumë njerëz, ndërkohë që ajo zhvishet komplet nudo, dhe shumica janë burra! Videoja sapo u hodh në qarkullim, u shikua nga qindra vetë, më pas u largua nga Youtube. Por ama ishte shumë vonë, pasi lajmi dhe imazhet qarkullojnë në të gjitha portalet e internetit që merren me lajme. Dihet që këto ditë Bleona ka nisur një tur, ku filloi me disa qytete të Shqipërisë, për të vazhduar me Kosovën. Edhe pse nuk është komentuar aq mirë në rikthimin e saj, për shkak të mënyrës që ka zgjedhur për të bërë promovimin , gjithsesi Bleona ia ka dalë që këto kohë të flitet veç për të. Në fillim u komentua gjatë biografia e saj në faqen zyrtare, e cila ishte e mbushur me gënjeshtra, duke filluar nga mosha, albumet e shitura e deri te koncertet nëpër botë… Më pas, sidomos nga shqiptarët e Kosovës, pati një reagim shumë të ashpër dhe refuzues, teksa dikush hodhi një video të saj në Youtube, që i përket mbase 10 viteve të kaluara, ku këngëtarja shfaqet duke kënduar në një nga gjuhët sllave. Kosovarët kanë filluar ta shajnë e ofendojnë, sepse sipas tyre një këngëtare shqiptare nuk duhet të këndojë këngë serbe. Bleona ka reaguar duke thënë se kjo këngë është në kroatisht dhe jo serbisht, dhe ai që e ka publikuar është një psikopat. Më pas është publikuar një set fotosh të këngëtares që në vitin 1999, të cilat ajo nuk i kishte bërë publike, ku nuk ka asgjë të jashtëzakonshme për të parë. Bleona gjithmonë ka qenë një vajzë e bukur, vetëm se rrobat e banjos, të përdorura në atë kohë, tashmë duken demode. Për t’u kthyer te videoja në Youtube, ku Bleona shfaqet nudo, duhet thënë se gazetarët janë bërë kuriozë dhe e kanë pyetur nëse ajo ka bërë ndërhyrje plastike. Kësaj pyetjeje Bleona i është përgjigjur se nuk ka asnjë ndërhyrje, madje kush ka dyshime, mund të shkonte ta prekte. Tani shiheni dhe gjykoni vetë. Ne na duket natyrale gjithsesi… Kaq shumë sa po flitet për Bleonën, na ka bërë të dyshojmë se mos gjithë këto lajme gossip mund të jenë thjeshtë një skenar i saj për t’u lakuar dhe nëse është kështu, duhet thënë se ia ka arritur qëllimit.
bnbn
Bleona-nudo-001-400-asnpz
Bleona-nudo-003-400-asnpz
Bleona-nudo-004-400-asnpz
Bleona-nudo-006-400-asnpz

Pamje nga video

Bleona-nudo-009-400-asnpz
Bleona-nudo-010-400-asnpz
bleona-qerreti
bbbb9
bnbnBleona-nudo-001-400-asnpzBleona-nudo-003-400-asnpzBleona-nudo-004-400-asnpzPamje nga videoBleona-nudo-009-400-asnpzBleona-nudo-010-400-asnpzbleona-qerretibbbb9
Bleona zihet me Rudina Magjistarin Një tjetër ngjarje që tashmë i përket publikut e jo vetëm Bleonës dhe Rudinës, është zënka që kanë pasur këto të dyja pak ditë më parë. Pas mbërritjes së Bleonës në Tiranë, Rudina i kërkoi një intervistë dhe e lanë takimin në “Sheraton”, vendi ku Bleona po qëndronte e ku dha edhe konferencën për shtyp. Rudina shkon në takim rreth 45 minuta me vonesë dhe Bleona nuk është më disponibël për të, sepse ka lënë disa punë të tjera për të bërë. Ndërkohë që Bleona e lë Rudinën të presë duke u marrë me takime të tjera, moderatorja e programit të pasdites në TV “Klan” i kërkon disi e nervozuar që të mbaronte së pari intervistën me të e më pas të vazhdonte me të tjerët. Por, Bleona i përgjigjet se ajo është vonuar dhe tani i duhet të merret me të tjera punë. Si duket, Rudina nuk e ka duruar këtë fakt dhe është ngritur nga vendi, i ka rënë në shpatull Qeretit, duke i thënë: “Kështu është kur merresh me injorante!” Fakti që kjo ngjarje rrëfehet me kaq detaje,  është sepse ka ndodhur në hollin e “Sheratonit”, përballë recepsionit dhe dëshmitarët e ngjarjes kanë qenë të shumtë. Është interesante se si Rudina Magjistari e ka quajtur Bleonën injorante e ndërkohë po këtë injorante donte ta kishte në programin e saj! Pra, siç e thamë edhe në fillim, na pëlqen apo nuk na pëlqen, Bleona na ka bërë që të flasim për të. Kush e di se ç’ka menduar për javët në vijim.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

Beni nje Koment

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy