GRAZIA
Home » Panorama Plus » Fotot skandal të Toros së “BB” me femra nudo në shtrat

Fotot skandal të Toros së “BB” me femra nudo në shtrat

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Ai është një aventurier i lindur dhe ndihet krenar për këtë fakt. Pikërisht për këtë arsye, Toros, ish-banor i “Big Brother 4”, preferon të ndajë edhe intimitete me të gjithë ata që e njohin. Ditë më parë, ai ka udhëtuar drejt Italisë për disa punë. Imazhet e nxehta të cilat i kemi siguruar, tregojnë Torosin në shoqëri të një femre të panjohur për të cilën mësojmë se është me origjinë amerikane, e cila po ashtu kishte shkuar në Itali për disa punë të saja. Rastësisht takohen me Torosin dhe pas një pëlqimi që kanë pasur, ato kalojnë një natë të nxehtë së bashku, nga ku kemi arritur të sigurojmë edhe imazhet e asaj nate. Kjo nuk ka të bëjë aspak me ndonjë lidhje të re dashurie, por thjesht një pëlqim nga ana e të dyve që ka rezultuar i nxehtë vetëm në shtrat. Se si e ka kaluar atë natë çifti, mund të pasqyrohet më mirë përmes imazheve, dhe mund të themi se Torosi e ka shijuar shumë këtë udhëtim drejt Italisë e veçanërisht pas takimit me turisten amerikane. Ky mund të jetë një nga rastet e para në të cilat një banor i ”Big brother” shfaqet në këto imazhe të nxehta për shtypin rozë, pas publikimit të fotove “nudo” të Gentës.  Ndërkohë Toros ka postuar vazhdimisht foto të nxehta me femra të ndryshme, të cilat më së shumti janë të huaja.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

11 Komente per “Fotot skandal të Toros së “BB” me femra nudo në shtrat”

 1. ky tipi qe me duket si Punetor I thjeshte ne bordello duhet arrestuar per trafikim femrash.Keto foto duhen Cuar ne prokurori per te nisur ndonje hetim.

 2. Po se lat nam. Nje ish-banor i BB shkon me prostituta e ju i botoni ne gazete fotot!!!

 3. Turp te keni, keto jane thjesht gjera te ndyra qe nuk kane pse te nxisin interes. Nje pervers ben foto me femra te zhveshura dhe i publikon ato ndersa ju i beni jehone. me publikimin e ketyre fotove kam pershtypjen se ndihmoni Torosuçin qe te rrisi reputacionin si mashkull potent nderkohe qe te ben te mendosh te kunderten

 4. plere kaluar pleres.

 5. ky tipi eshte manjak.Si adoleshent i lumtur 40 vjecar.Mire thone keta cunat me lart cmerreni kot me kete te mbaruarin qe ka gjet menyren te terheqe vemendjen me keto perversitete

 6. Pershendetje,

  E lexoj rregullisht Panoramen, por faktikisht kjo eshte e turpshme dhe nuk e kuptoj kujt i intereson ky person.

 7. Cjane keto transeksual mer hahaahahahahaha keq me gjet nga keto ne Itali, keto per 50 euro i gjen.

 8. pfffffff pa lidhje

 9. ca behet keshtu aman

 10. Pornografi, pa pare :P
  O e shplaft panuklla e shplaft, kte faqe ziun .

 11. MBARUAN HALLET E SHQIPTAREVE QE TE MARRIM VESH NE ME KE DROGOHET TORRO LLAKU APO ME KE E MERR VIRUSIN E AIDS, PO SI I BOTONI KETO FOTO NJEHERE KESHTU HAPTAZI FARE? PO SIKUR MINORENET TI SHOHIN

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy