GRAZIA
Home » Lajmi i Fundit » Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan

Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian

Dorina Stafa

Nje ngaterrese gjate verifikimit te arkemorteve ka bere qe ai me trupin e pajete te Dorina Stafes nga Kruja te perfundoje ne Elbasan. Ne vend te saj, ne familjen Stafa ka mberritur arkemorti me trupin e viktimes Eriola Xhoi nga Elbasani. Familjare te Dorines kane thene se u ka ardhur njoftimi nga Elbasani per ngaterresen e bere dhe me pas u be edhe transportimi per kembimin. Dorina vetem pak kohe para aksidentit qe i mori jeten kishte postuar ne Facebook  mbresa te udhetimit, sipas saj shume te kendshem.  “Rrugës për Sarandë, faleminderit Zot që më dhe mundësinë për të kaluar këtë kohë të bukur me shoqërinë“- shkruante ajo.

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

7 Komente per “Ngatërrohen kufomat, trupi i Dorina Stafës, në Elbasan”

 1. Sot dita mezi u hap
  Vazhdon te bjere nje shi i imet
  Dielli nuk po duket te ngrihet lart
  Shpirtrat e vajzave fluturuan ne perjetesi.
  Vdekja, u be xheloze nga mishi i tyre i bardhe
  Nga tingujt e embel te zerave studentore
  U verbua plotesisht, s’pa kur i perpiu.
  Ah! vdekje mizore.
  Sot eshte dite zie, sa dite e trishte.
  Lote te nxehte lamtumire bien mbi petalet e Majit
  Ndersa degjohen kaq afer rahjet e zemrave te nje kombi
  Per humbjen tragjike te bijave te paritura mire
  veshtrimi dhe e qeshura e tyre, me behen medaljon
  kujtim mbeten ne shpirtin tim..

  Julia Gjika
  SHBA

 2. U prefshi ne Paqe! Zoti ua befte me te lehte dhimebjen Familjareve! :((

 3. mariglen guri

  me vjen vertet keq per te,ajo ka qene nje mikesh e imja para disa vitesh,me te rrija me te shumten e kohes sa qe shpesh ne darke me zinte gjumi tek shtepia e saj.

 4. Ne paqe u peheshin shpirtat e tyre zoti jua befte me te lete dhimjen prindeve te tyre.esht nje dhimbje e madhe per te gjith shqiptare ne kater cepet e botes…

 5. Kjo ngjarje ka pikelluar gjithe shqipetaret anembane……s’mund te imagjinoj dot dhimbjen ne zemer qe kane familjaret dhe te afermit. Zoti u dhente force dhe sherim shpirteror.
  Me mendje dhe zemer Shqiperi.
  Emi USA

 6. PER FAMILJEN E HASAN STAFA NGA KRUJA
  Zogi i Krujes.
  Vdekja Yte
  shkaktoi dhembje ne shume Zemra. ZOTI
  te deshti te te kete prane. Leshovt
  Meshiren e TIJ mbi Shpirtin Tend te madh ,
  besimtar. Te vdiset duke iu falemnderuar
  ZOTIT e bejn Vetem engjujt. TI JE njera
  nder Engjellushet .:’(

 7. nuk di cte shkruash gkithe shqiptaret jan perlotur nga kjo dhimbje, gjefshin paqen ne ate bot tjeter keto vajza te reja ….

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy