GRAZIA
Home » Tipike » FOTO “horror” nga aksidenti i Himarës

FOTO “horror” nga aksidenti i Himarës

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian
Kliko KETU per te pare foto ekskluzive nga aksidenti i Himares ku kane humbur jeten 11 studente, dhe 22 te tjere jane plagosur http://www.smarkos.blogspot.com/

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

12 Komente per “FOTO “horror” nga aksidenti i Himarës”

 1. A mund te gjeje dot njeri fjalet e duhura per te shprehur dhimbjen per kete tragjedi ? A mund te gjeje njeri fjalet per te ngushelluar prinderit e te aksidentuarve ? E vetmja gje qe mund te behet, eshte solidaritetit me te afermit e atyre qe humben jeten dhe perpjekjet e gjithe shtetit, qeveri qendrore e lokale per te bere cmos qe te shpetojne jeten e te plagosurve dhe kurimin e tyre.

 2. a mund te na thoje njeri kush eshte vrare dhe kush eshte plagosur ju lutem

 3. zoti i shpetoft te plagosurat dhe ngushelliet e mia familjarve te viktmave

 4. burim sadrija

  nuk kam se cfar te them sepse dhimbja tani eshte me e madhe sesa fjalet qe mund te shkruaj reth tragjedise qe goditi popullin shqiptar familjareve te viktimave ju bashkangjitem ne dhimbjen e tyre me gjith shpirtin tim kurse te plagosurve ju uroj sherim sa me te shpejte

 5. stella briliante

  ngushellime familjareve dhe sherim te shpejte te plagosurve eshte me te vertete nje ngjarje tragjike dhe teper e dhimbshme,,,,,,

 6. O Zot ku ishe ne ato momente ,,perse lejove kete tragjedi,,kte tmerr qe na theri zemrat dhe shpirtin te gjitheve, Ngushellime te perzemerta familjeve,,dhe gjith te afermve te Vajzave qe iken ne moshen me te bukur te rinise,shpirti i tyre u prehte ne paqe,,dhe uroj nga zemra qe te plagosurit te sherohen sa me shpejte!

 7. a jeni njerz apo bagti mor popull ,po populli bagti asht ,si mor thoni bed llack,
  po aty duhet me hi ne burg per jete mor bagti,ata qi kane pergjigjsi.
  pranej sduhet me pase shqipni,as shqiptar,nuk kalohen gjanat me nji fjale.

 8. Ngushellime familjareve, uroj te gjejne force te kalojne kete dhimbje e cila na ka prekur te gjitheve!
  Shteti duhet te vendose rregulla te rrepta mbi kompanite e udhetimit per kontrolle teknike te shpeshta te mjeteve qe transportojne shume pasagjere.

 9. Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthehemi . Zoti te jep gjithmon vetem aq sa mund te durosh edhe kurr me teper .Eshte nje fatkeqsi e madhe kjo qe ka ndodhur mirpo duhet ta pranojm ate qe vjen nga Zoti.Ngushllime familjes se te aksidentuarve.

 10. ngushellime familjareve eshte nje tragjedi shume e madhe qe na ka prekur te gjitheve ,Cdo gje eshte nisur nga zoti se cfare do te behet dhe si do te behet njeriu mundohet te mos i ndodhe gje ne situata te tilla duhet vetem durim ,per ta kaluar kete dhimbje.

 11. Silvia Skenderi

  Me shume dhimbje jap ngushellimet e mia ,familjareve te viktimave dhe uroj sherim te shpejte e pa pasoja te plagosurave nga kjo tragjedi e madhe …shokuese per te madh e te vogel….Shpirti i tyrte u prehte ne paqe….ndodhem prane familjareve me shpirt e mendje!

 12. Ngushellime te sinqerta familjareve te viktimave te aksidentit me studentet.
  Uroj sherim sa me te shpejte per te plagosurat .
  U fol shume per difektin e autobusit, apo per kushtet e rruges ,per mungesen e nje pedagogu shoqerues ne grupin r aksidentuar per kete dhe per ate ,por nuk mund te durosh dhe te anashkalosh kete tragjedi pa theksuar se cfare eshte ne te vertete e ashtuquajtura ekspedite e studenteve ne fund te vitit akademik? Cfare mesojne studentet dhe cfare praktikojne ata ne kete ekspedite? Asgje. Keto organizohen sepse profesoret shoqerues perfitojne 1-2 milion leke nga grupi i studenteve pjesemarres dhe prandaj kerkojne me cdo kusht qe te mos mungoje askush. Keto lloj profesoresh pasi i kane rrjepur studentet e gjore me nga 150-200 mije leke per cdo provim gjate vitit , e mbyllin rrjepjen edhe me ekspediten e famshme. Me tipiku i ketyre profesoreve eshte Bert Riskaj i deges gjuhe-letersi ne universitetin e Elbasanit, me dijenine e drejtorit Liman Varroshi.Ne te vertete ekspedita eshte vetem nje shetitje turistike , plazhi, defrime rinore te pastra dhe asgje akademike. Me dhimje kam pare ne TV pamje te aksidentit dhe me ka bere pershtypje te hidhur qe shume studente kishin marre me vete edhe buke per te ngrene gjate rruges….qe eshte nje tregues i gjendjes se tyre ekonomike.
  I lutem Zotit t’i pranoje shpirtrat e viktimave ne mbreterine e tij…….

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy