GRAZIA
Home » Kuriozitete, Panorama Plus » “Noizy më la shtatzënë, më braktisi për Tunën”

“Noizy më la shtatzënë, më braktisi për Tunën”

 • Albanian
 • English
 • French
 • German
 • Italian

Noizy me Tunen dhe Edita, ish e dashura e Noizy-t

Shpesh, në perceptimin tonë, një personazh VIP është imazhi i një njeriu perfekt, i cili ka lindur për të qenë i adhuruar nga njerëzit. Prandaj dhe jeta e tyre, përtej karrierës, është një kuriozitet më vete. Ne presim të mësojmë dimensionin përrallor të jetës së dikujt që ka fansa pa fund, presim të njohim botën shpirtërore të një artisti, e cila sipas logjikës së njeriut të zakonshëm, duhet të jetë shumë interesante, por mbase kur mësojmë disa të vërteta të hidhura, zhgënjehemi pak. Ashtu u ndjemë edhe ne teksa modelja nga Kosova, Edita, një 22-vjeçare shumë simpatike, kërkoi të ndante me ne dhe lexuesin tonë disa dëshmi dramatike mbi një copëz jete të saj, e cila lidhet me një personazh shumë të njohur të botës së hip-hopit në Shqipëri. E kemi fjalën për Noizy-n, këngëtarin që për zhanrin që ai lëvron, është bërë shumë i pëlqyer. Në kompeticione muzikore, çmimi i internetit është gjithmonë i tiji. Por mbase këta ndjekës dhe klikues besnikë të tij është mirë që të dëgjojnë edhe historinë e Editës. Një histori jo si të tjerat, e cila nuk ngjan aspak me flirtet njëjavore që ne kemi publikuar herë pas here për këtë këngëtar. Ka diçka më shumë se kaq… Edita, ti je një personazh i panjohur në Shqipëri, mund të na tregosh fillimisht diçka për veten? Unë jam 22 vjeç, jetoj në Prishtinë dhe punoj si fotomodele. Si dhe kur e ke njohur Noizy-n? Jemi njohur gjatë kësaj vere nëpërmjet një miku të përbashkët. Më pas, ai ka ardhur në Prishtinë thjesht për të më takuar mua, pra u lidhëm si të dashur. Si funksiononte lidhja juaj? Mund të them që nuk ka qenë një lidhje stabël. Unë mendoja se ai nuk më jepte përkushtimin dhe vëmendjen e duhur, sepse në verë kishte dhe shumë koncerte, pra ishte i zënë. Më vonë kuptova se nuk ishte kjo arsyeja, por sepse vetë Noizy nuk ishte një njeri stabël, jo vetëm me të tjerët, por as me veten e tij. Çfarë partneri ishte Noizy, dukej se kishte rënë në dashuri me ty? Prej atij njeriu nuk mund të pretendosh dashuri, se ai nuk dashuron as veten e tij. Pse pranove atëherë të krijosh një lidhje me një njeri kaq problematik? Problemi është se unë fillova ta njoh më vonë. Çfarë të zhgënjeu konkretisht tek ai? Karakteri i tij, mënyra se si është formuar. Ai nuk di të më respektojë jo vetëm mua, por gjithë gjininë femërore. Ai sillej njësoj, si me një femër që kishte pesë minuta njohje, ashtu dhe me një që e kishte të afërt. Kur u lidhët, ai të premtoi një histori serioze? Jo. E megjithatë ti përsëri pate një lidhje intime apo jo? Po, dhe këtu filloi gjithçka të komplikohet. Në ç’sens të komplikohet? Sepse unë ngela shtatzënë. Si reagoi ai kur e mësoi lajmin? Nuk donte ta besonte, nuk donte ta pranonte. Këtu filloi edhe shkëputja. S’ma hapte më telefonin, nuk u përgjigjej SMS-ve të mia. Pra, nuk ma varte më, a thua se nuk kisha ekzistuar asnjëherë në jetën e tij. Çfarë ndjeve kur pe që do ta përballoje e vetme këtë moment? Si mund të ndihet çdo femër në një rast të tillë, nuk gjej fjalë ta përshkruaj. Ti çfarë bëre më pas, çfarë vendose për fëmijën? Ai nuk i doli për zot fëmijës së tij dhe mua nuk më mbeti gjë tjetër, por bëra atë që një njeri me mend në kokë nuk duhej ta bënte kurrë, pra abortova. (qan) Sa kohë ke që ke abortuar dhe sa javësh ishte fëmija? Kam dhjetë ditë që kam abortuar, ndërkohë që fëmija ishte gjashtë javësh. Si u ndjeve pasi e shkëpute atë krijesë nga trupi yt? Isha në gjendje shumë të rëndë psikologjike dhe po shkoja me këmbët e mia të  bëja një veprim jashtë vullnetit. Nuk do doja kurrë ta kisha bërë… Nëse Noizy do ta kishte pranuar fëmijën, do ta kishe mbajtur? Natyrisht që po. E vuan ende atë moment? E vuaj shumë dhe besoj se do ta vuaj për gjithë jetën time. Pse mendon se u largua Noizy nga ti, sepse ai nuk pranon përgjegjësi, apo sepse mund të kishte ndonjë lidhje tjetër? Ai mund të kishte edhe disa lidhje paralele, se atë tip ka. Noizy është njeri pa ndjenja dhe i papërgjegjshëm me femrat. Por edhe lidhje tjetër kishte. Gjatë kohës që ai më fshihej dhe nuk u përgjigjej telefonatave të mia, unë isha në Tiranë dhe rastësisht u kryqëzuam me makina. Ai ishte me Tunën në makinë. Ai iku me makinë me shpejtësi dhe nuk e kapa dot. Ti mendon se ai ka një lidhje me Tunën? Ma merr mendja se po. Pra ti mendon se ai të la sepse filloi një lidhje me Tunën? Një fjalë e urtë popullore këtu në Kosovë thotë; “Daullja bie për ata që kanë veshë”. Pse vendose ta bësh publike rrëfimin tënd? Sepse më ka lënduar shumë shpirtërisht dhe moralisht, sepse dua t’ju tregoj fansave të tij se kush është Noizy i vërtetë. Ti si mendon, një njeri që qenka kaq i keq, pse ka kaq shumë fansa? Unë personalisht nuk jam fanse e tij. Fansat e Noizyt janë kryesisht adoleshentë dhe këtë e kam parë në koncertet e tij. Pra nuk e pëlqen ajo shtresë që ka shije të kultivuara për muzikën. Le ta mësojnë edhe ata se cili është idhulli i tyre në jetën reale, një individ që e shkel me këmbë një femër. Për mua nëse nuk di të respektosh një femër, je askush edhe nëse Zoti të ka dhënë talentin më të madh të botës. Së fundi, duke patur parasysh se ti po bën një akuzë shumë të rëndë publike, nëse Noizy do të kërkojë provat e abortit, ti i disponon ato? Po, i kam të gjitha. GENTIANA ELEZI

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

76 Komente per ““Noizy më la shtatzënë, më braktisi për Tunën””

 1. un jam nje fanse e noizyt dhe e lexova kete interviste nga fillimi deri ne fund dhe mu duk pak e cuditshme kur edita modelja ne fjale e dinte shume mire qe noizy nuk kishte nje lidhje stabel me te e para ajo duhet te perdorte masa mbrojtese gjithmone nese kane kryer mardhenie dhe bie dyshimi qe ky femij nese ka egzistuar nuk mund te ishte i tij pra i noizyt duke qene se edita eshte nje modele ajo mund te kete pasur edhe lidhje te tjera dhe duke qene se noizy nuk e ka dashur ajo ka dashur ta diskriminoje dhe ai ka nje vajze per te cilen ai jep jeten dhe pikerisht per kete edita nuk duhet ta jepte kete interviste qe un mendoj se nuk eshte e vertete

  • Ajo vajza ka bere gabim qe ka vajtur me kete te shpifurin Noizi , se ai duket qe e rrezaton ligesine qe ne surrat –
   Vajza duket qe nuk genjen ne interviste , dhe si vajze e re qe eshte e ka pelqyer kete

   –Por ky duket qe eshte gje e lige edhe pa thene vajza

   Po ca kengesh kendon ky mor aman ?

   • e para e punes noizy eshte nje kengetar i merituar qe ka shume shume fansa dhe modelja e famshme duhet te peballet ne publik me noizyn dhe ta shohim pastaj nese kjo interviste eshte e vertete dhe duke qene se e ka abortuar femijen nuk ka te drejte fare te japi kete interviste nese nuk do ta kishte abortuar ateheredo ti jepja te drejete por gjithmone ne se eshte e vertete egziztos mundesia qe ky femije nese ka egzistuar mund te kete qene i tjeter kujt ………..

  • po nrm qe nuk eshte e vertet .po ajo debilja thjesht per tu bere pak e njohur…po kush i jep rendesi budallelliqeve te saj

 2. edi buda las vegas

  kush asht noizy, car asht ky amerikon une rri amerike kam 20 vjet se kam degjy , po car bani sikur me qen ledi gaga, kush po can koken per keto kjo femra do futur burg se ka mbyt nje femi , kaq di une car shkruani mor burr per keto le…. pupupupu ca epoke jetojme

  • hahahaha o edi po le qe nuk e dike se kush eshte noizy po nuk e dike se kush eshte edhe lady gaga derisa e shkruan ledi gaga me ben te qesh sinqerisht por ti jeton ne dugaxhin e jo ne amerik po mos hajde te genjesh ktu ore se askush nuk te besonnn….une nuk eshte se jan ndonje fanse e noizyt e urrej por po them se ka bere gabim qe e ka lene kete vajzen shtatezene

   • duhet ti kishte mar masat para se ta bonte ajo ose duhet ta ket kap ne kushte te veshtira ate so….. kshu jena ne meshkujt smujm me u permbajt ne disa raste ://

 3. Sa patetik është ky Noizy! Dhe ky ka talent ky për të kënduar?! O Zot, sa më të qetë ishim kur ky nuk kishte dalë akoma në skenë!

 4. mesuesi dhe prindi

  Kengetar qe perben rrezik social.Faleminderit Panorames per kete interviste,duhet zoti Cani te bej kujdes me keta artiste pa asnje ndjenje dhe skrupull

 5. C eshte ky Noizy ,kengetar(qe nuk ka fare ze per kengetar ) apo nje imitues i gengetareve zezake te NY.Fillo e kendo sgipetarce mor cun dhe hiqi ato BREKUSHE qe vesh>Ajo qe e deshtoi femijen qe e kishte me kete gjoja kengetar beri shume gabim>Nuk hiqet femija nga barku,ai qe nuk e njihte aterine nuk ESHTE NJERI POR KAFHE:Femijet jane mjalti i jetes mor injorant

 6. oj “ajo goca”, hajde lexoje prap kte koment mas 5 vjetesh dhe do i thush vetes : “sa belege kam qen”

 7. pse ja vini fajin cunit

  ai nuk ka bere ndonje premtim
  kjo goca sic duket eshte munduar ta fuste ne gracke kete “kengetar”
  po c’faj te ka femija qe e vret o ,po te thoshte NOIZI ok do e mbaje se do te financonte ai apo do te martonte

  o goce ti me shume ke dashur NOIZIN(arsyeja dihet te beheshe dhe ti pak VIP alla shqipetarce) se sa femijen tend dhe akoma nuk e ke iden si te mbrohesh nga nje shtatezani e padeshirushme

 8. kur ka sukses me femra edhe ky fare surrati vaj hallin te tjeret.

 9. Te gjitha keto informacione jane dezinformata dhe genjeshtra nga njerez te shpifur ! ;)

 10. noizit muzika i dha besim ne vete.Ju qe e quani steril,patetik e sorrollat eshte mendim i juaj ..por kjo edita e ka ditur qe ky e ka bilancin mbi 100 goca qe ka qene ne shtrat…dhe noizi eshte me fame ,dhe ka leke ..se nuk eshte fare kazanove…ky eshte realitet i dhimbshem e i tmmerrshem ….dhe kjo edite tani nuk duhet qajtur qe me vajtue edhe kuajte ,por me e denoncue para gjygji me deshmi ,,,dhe per kete me qene mesim qe mos me lene flirt me noiza tjere…

 11. a sa per tunen e dije qe kjo i gllaberon meshkujt …dhe i ndrron si qorapat qunat
  ishte martuar sa per media….pastaj i erdhi rasti me hy ne lidhje me aktorin blerim destani,i cili e konsideronte si grua..e tani do bene lodra me noizin ,,dhe poqese mbetet shtatzene ,le te ankohet pastaj kala te tetoves…ha,,,ha..

 12. edi buda las vegas

  oj ti goce ose cuce prej malesh ti sdi shqip si thyhet ajo germa y ne shqip nuk shiptohet ashtu, sdi shqip se nuk thuhet dugaxhin

 13. mire Noizy, Stressi & co. qe jane llumi po edhe kjo goca s’eshte me pak jo…po me c’guxim e fytyre thote qe abortoi femijen e vet…Shqiperine e mori lumi o Kico dudumi i thone ketij muhabeti.

 14. Nuk edi EDITEEN E NJOH PERSONALISHT PO NUK DMTH QE ESHT MODELE DHE DEL ME QDO KENGTAR . KENGTARET TE MASHTROJN E DASHUR …. NE KS NUK KA VIP … TE GJITH KENGTARET JANN NJERZ PPAA NDJENJA PAA ZEMER… NOYZI MUA PERSONALISHT NUK ME PELQEN FARE PERDERISA KA PAS NJE SIMPATI EDITA PER KET AJO SDO ME THEN SE NUK E KA DASHUR …POOOO SHNOSHHHHH BOHET MIREEEEE… EDITAAA MEND PER TJERA HER…

 15. TKAMM BUKURIII MOS U MIRR ME NOYZIN

 16. Po kush eshte ajo femer qe shkon me keten noyzi? po ne ka djale me te cpifur ne shqiptari eshte pikerisht ky. As di te kendoje as surrat nuk ka. Per fat te keq ka akoma shume injorance, qe degjojne kete.

 17. O ju shpëlaftë mortja me gjith Noyz …!
  çer t’kerkojsh ate do gjesh…

 18. Ky N… eshte nje klinc, nje problematik i rangut te larte dhe i demshem per shoqerin sepse fansat e ti neper kosove jane femi adoleshent me sjellje asociale. Ai meriton me ja qit nje thes ne koke edhe me i hy dru mire…

 19. hajde gallat hajde muabet,……..kesaj i thone edhe te ha edhe te djeg,kane mesuar gocat ngelen shtatezan me pahir edhe thone ec martohemi,noizyn nuk e njohe….:) edhe me duket djal i mire ne pergjithesi , vetem ne media po per shkak te profesionit cfar priste ajo romencen e shekspirit,romeo dhe zhuljeta,sdo te thote qe sja ke varur 1 femre dhe te jesh djal pa karakter npizy jepi lali po mbaj me vete edhe kellefin e shpates Skenderbeut….!

 20. keta jane kengetare qe ngarkohen me fodroma si puna no izit e te tjereve qe te jesh kengetar duhet te kalosh ne filter d m th te japesh prova sic e ben bota pershembell ne britani dhe ne amerike jane x faktor po keshtu jane ne gjermani itali dhe ne mbare ne europe ketu ithone vipa ketyre palacove qe nuk kane ze po vetem qe dalin lakuriq dhe kjo mjafton keto degjohen vetem nga injorante qe nuk marin vesh nga muzika kengetare te vertete sot jane ata qe kane mare pjese ne ethet keta te tjeret jane plehra mjere ky pupoll qe i degjon

 21. po kjo fotomodelja pse se mbajti femijen

 22. menyra qe vajza fliste per tradhti e bere nga noizy me beri qe ta besoj por dicka duhet te dim qe ai ashte nje rreper qe ka fame dhe eshte mese normale qe te ket dhe lidhje te tjera por persa i perket shtatzanis te vajzes nuk me duket e tille pasi noizy i ka treguar rezultatet qe eshte nje baba i mire pasi ai po rrit vajzen qe e ka nga nje lidhje tjeter nuk duhet qe fansat per nje arsye te tille te munde te ken nje mos pelqim per noizyn

 23. vrejtje me vend (edi las vegas)per gocen cucecn e maleve….nuk shkruhet dugaxhin…..por DUKAGJIN …..epizod i dhimbshem per editen ….
  por diqka me vjen qudi ,meqe tuna ta paska marre noizin …pse ti nuk po ja merr artistin blerim destanin (qe gjeja tuna u nda prej tij )..

 24. me behet qefi qe te gjithe flasin keq per ate se dhe emrin s’dua t’ia permend, po e ulet ka qene dhe ajo (vipja e kosoves) qe i ka besuar atij,

 25. elia vertete tek je e gdhendur,nga kendveshtrimi yt …..edhe une pajtohem me ty ,qe kjo modele qe e quan vehten i ka besuar ktij reperi.qe me qdo femer hyn ujerave te turbullta ,e jo te pastra .e tani nuk kemi si ta keshillojme me;vetem te i vardiset blerim destanit per inati tunes…ha..ha..
  Edhe une jam reper gold(flori) ne ch dhe vip i kultures ,po ky eshte mekat i madh qka kane bere kta dy….noizi ka humbur shume fansa ,a edita kredibilitetin e saj …e tani ka eksperience e mos gabon me.

 26. Kjo eshte nje gejneshter.Nastradini ka then vetem Ai qe eshet rrezuar nga dardha le te vij te me vizitoj.kshtuqe Noizy ka nje vajze,dhe e don,qfar ka ndodhur me maman e vajzes ato pune nuk i di..sa femna ka Noizy,Ai din te ruhet nga kto gjera,kjo eshte nje gje shum e thejsht per tu ruajtur nga shtatzania mund ta ben cdo njeri i thejsht,e lemo Noizy qe cdo dit ka te boj me femna…..nese ka fakte Edita le ti publikon sms qe i ka derguar,apo i ka shlyar edhe sms nga celulari.

 27. O zot po Noizi duket qe eshte nje felliqsire ,qe nuk ka etike ,kete e tregon paraqitja e jashtme e tij mbajtja e pantallonave neper kembe,po pse moj vajza shkoni pas nje djali qe s’mund ta quajme kurre kengetare ,fansa te tij jane disa adoleshente pa edukate ,kur degjoj kenget e tija me vjen turp mua per te aq keq kendon.Ti vajze kebere gabim qe ke aborduar nje femije ,se ke hyre ne gjynah.tipa te tille si ky do te lene shume femije rruges.

 28. edita si num mujte te njofshe noizy n noizi ashte nij qune jo serjoz pere tene jetene nij i qmendure qe di vetum vetenepore lekte i done e pere lekt e tija ke pranuare edhe ti te bash dashurij me nij te qmendure

 29. Kanuni i lekes duhet te perdoret ketu! Qofte e kaluar Edite! Besoj se edhe te ka dhen mesim ky rrebel. A nuk kishte asnje djale per ty ne Prishtine a? Merrni ,mesim ju vajzat nga te dyja anet se lidhjet e largeta lehet prishen. Prandaj sa ma afer edhe dashnija ma e madhe!

 30. Me vjen shum keq te them por kjo vajz eshe nje vajz qe krkon fame dhe turp dhuhet te vije se si mund te thot qe e abortoj femijen e saj!!!! P.S my love55 pajtohem me ty!!!xx

 31. un mendoj qe qofse vjaza ka gel shtazane kushdo qe te ishte babia duhet ta mbante femijen …. sepse mund te kesh shum lidhje dhe mund te gelesh shtazane dhe ai x personi nuk e don femijen ti prap do ta heqesh …pfff un cfar do te ndollte un femijen do e mbaja….

 32. shi si esht puna

  Gjera qe ndodhin jan. Kjo goca cik si pa lidhje u prenoncua per publikun Noizi mashkull esht,s’ka faj,megjithse s’besoj te ket kryer marrdhenie pa mbrojtje,se ai e ka nje vajz,se ben me ate gabim. Kjo qe ka dhen intervisten,kerkon thjesht ti uli famen,por….s’ka shanc.

 33. ju vajza hapni syte e lexoni cfare tha edita dhe mesoni nga ajo.juve qe shani editen mbase jeni adoleshente se mbeshtesni noizyn.fansat e tij jane vetem adoleshent se nje njeri i rritur nuk i degjon dot budallalleqet qe thote ai.ai po te ishte burre i mire nuk do ndahej nga gruaja e tij edhe vajza.cfare vajze mban ai sic tha nje komentues tjeter.ai e ka vajzen ne angli edhe nuk i dihet se sa ka pa e pare,vetem per asistencen mbase kontribon se shteti anglez nuk te le tu besh bisht detyrimeve per femijen.cdo vajze kur lidhet me nje djale nuk e njeh dhe ne fillim. gjate lidhjes njihet mashkulli.noizy duket qe ne fytyre qe eshte i cekuilibruar.mos ta hiqte femijen thoni ju por valle a ka ajo vajze jete me pas me nje femije pa atesi,nuk eshte e lehte te rrisesh nje femije e vetme.ajo nuk ka pas nevoje per famen e noizyt se ajo modele eshte.dhe se te jesh modele nuk do te thoe qe je e pamndershme,ajo eshte pune por ne shqiptaret jemi shume prapa ne kohe.nuk e njoh kete vajzen por mos e gjykoni se nje dite edhe ju do te gjykoheni per dicka dhe do te ndiheni keq nqse njerezit do tju shajne.edita kurajo edhe harroje ate qe ndodhi,vazhdo perpara.me mire di ishte te mos kishe treguar asgje se asnje nuk te beson.gjithmon te pa beset fitojne.keshtu eshte te keqijte fitojne.

 34. E vërtet ledi , jam shum dakord 100 % me ty ! Sot veç të keqët po fitojnë , por do ketë ditë shumë të zeza pikërisht për ata dhe do vuajnë shumë më keq se të mirët (tamam si shpirt i keq)! Për të mirët dhe ata paksa të mirë do ketë ditë të mira përbrënda shpirtit të tyre , sepse janë të pastër shpirtërisht !

 35. un e lexova dhe mu duk nje ngjarje e dhimshme dhe ishalla mos i ndodh askujt qeter sepse edita kishte pasur nje jet shum te keqe ose te dhimshme un them qe asnje vajz mos zhgenjehet te bukurija por te menchurija ;

 36. mua me duket se vajza ka te drejt se kete epidenc noyzi nuk duhet me ja bo sepse ai ne fillim ka ber gabim dhe ky gabim sduhet falur qe ai e la Shtatzene…

 37. nitaa qenkee vajz e zgjuar unee me tyy jom se ke te drejt dhe une nuk kemm mundur kurr te lexoj ne koment te bukur si ky qe e komentove dhe ju vajza sigurisht duhet hapur syt se noyzi pika par esht laper dhe kta nuk duhet falur po ishalla zoti imadh osht dhe ngadal ja kthen ktina as vajzen sduhet me ja qu me pa okk nita je vajz shum e menqur dhe ee bukur ♥

 38. po me ke krahasohet kjo…Nuk ka shans para tunes

 39. kam nje shoqe te ciles i ka ndodhur e njejta gj.Si mund ta ngushelloj une ate.Ma ktheni nje pergjigje te shpejt.

 40. edhe une kam ni shoqe qe i ka ndodhur e njetja gje

 41. nojzi osht ma i miri reper ♥♥♥

 42. une besoj se nuk osht e vertet kjo qe po thot kjo sepse noizy nuk do te bent kurr nje gje te till noizy is the king of the rap

 43. Ooo mos genjeni
  NOIZY eshte njeriu me i miri qe ekziston ne bot
  Dhe NOIZY pra nk ben kurr nje gje te tille
  Ai eshte THE KING pra
  Nk mund ta Akuzoni MBRETIN pa provaa

 44. Edhe pse shum von e paskam par kete “Lajm” une besoj se nk eshte e vertet asnje fjal

 45. Phii sa palidhje
  NOIZY e din qka boon
  Edhe qka ju ka ai faj qe osht i bukut moree
  Ncnc
  Marre qka keni shkru kshu per MBRETIN

 46. NUK E BESOJ ASNJE FJAL QE E THOT KJO VAJV NOIZY ESHT ME TE VERTET KENGETARI ME I MIR I TE GJITHA KOHARAVE

 47. po ti ske nevoj me than nuk ishte nje lidhjje stabel ndoshta edhe ti ke pasur ndonje lidje para se te lidheshe me NOIZY apo te beje mardhenie PRANDAdhe me gJ UN NUK E BESOJ ASNJE FJAL QE TE KA DAL NGA GOJA dhe me gjith at un kam ndnjur me NOIZY me shum se 1 muaj edhe ka qen shum djal i mir ndaj e them at nuk kam pa asnje te keqe edhe se jam djal te kuptoj shum mir at qe thua ti deri me tani weq teje asnja vajz tjeter nuk edhe lenduuar moralisht apo shpiterisht edhe prandaj NUK E BESOJ AS EDHE NJE FJAL QE TE KA DAL NGA GOJA

 48. me vjen shume keq per gocen qe ka ngelur shtatezene,e aq me shume qe abortoi nje krijese te pafajshme. noizy asht nje kengetar i madh dhe ka meritat e tij. sa femra ka kalu e do kaloj noizy,nuk i merr te gjitha per grua. vajza ka dash me i ngel noizit ne dore per mendimin tim. sepse tani ka boll masa mbrojtese ,si para mardhenies ashtu edhe mbrapa mrdhenies. mund te perdorte tablrta ajo te pakten pas mardhenies. per te sjell ne jete nje femije duhet te jene te dy partneret dakord. e ne kete rast nuk ka ndodhe. keshtu qe i uroj goces fat me naj tjeter se kjo iku. respekte per noizy-n edhe per qiken se qanka modele jo per naj gja. lol

 49. Noizy <3 ma i miri

 50. Nuk eshte e vertet kjo qe thott Editaa se besoii. Noizyy nuk do te bentee ksii lloj gjerashh saa do qe tjesh munduar ta prishesh karrieren e tij besimin ton tek ai nuk ke mundur kshtu qe mos u mundo me shum te thuash genjeshtra ne gjithmon do ta duam Noizyn dhe gjithmon do ta mbeshtesim atë në gjdo gjë O.T.R for LIFE <3

 51. Ka te drejte ,noizy eshte nje njeri pa ndjenja.
  Nuk di se si ti respektoj femrat meqense eshte i famshem
  do qe te treguj se ai i terheq te gjitha femrat
  qe te dashurohesh duhet ta njohesh nje njeri
  nuk duhet pare gjendja finacjare…

 52. Noizy e pranon qe ka ba gabim n jet edhe qe per shkak t atij gabimi s munet mu kan me qiken e vet edhe s menoj qe ai e kish perserit at gabim

 53. noizy je me i miri vec vazhdo

Beni nje Koment

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Linkedin
 • RSS
Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy