GRAZIA
Home » Argument » Zgjedhjet lokale, lista zyrtare e kandidatëve të PD-së

Zgjedhjet lokale, lista zyrtare e kandidatëve të PD-së

  • Albanian
  • English
  • French
  • German
  • Italian
Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike miratoi dje listën me emrat e 384 kandidatëve për bashkitë dhe komunat e vendit. Pas fjalës së Kryeministrit, ku ishin të pranishme edhe mediat, mbledhja e zhvillua me dyer të mbyllura dhe emrat e lexuar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Ridvan Bode, u kaluan me unanimitet.Në këtë mbledhje mungon sërish Besnik Mustafaj e Gazmend Oketa. Berisha Në fjalën e tij, Kreu i ekzekutivit vlerësoi modelin e fushatës së kandidatit të Tiranës, Lulzim Basha. Sipas tij, kjo mënyrë e të bërit fushatë para zgjedhjeve të 8 majit, duhet të ndiqet edhe në bashkitë dhe komunat e tjera të vendit. “Tifozët kuq e zi, brohoritjet e djeshme, “Basha për Tiranën”, nuk i bënë se Basha është ndonjë tifoz i madh, por i bënë për frymën dhe platformën qytetare që Basha shpalosi për ta, për fëmijët dhe familjet e tyre. Ai spontanitet është për t’u respektuar. Ndaj dhe ju ftoj që ky model të studiohet. Ky është modeli ynë, modeli i fushatës sonë. Basha tha nuk e kam armik kundërshtarin, por unë jam qytetar, do të merrem me qytetarin, nuk do të merrem me kundërshtarin. Pra, është filozofia jonë kjo”, u shpreh Kreu i Qeverisë. Duke u ndalur në koalicionin e majtë, të kryesuar nga Partia Socialiste dhe të përbërë nga 23 parti gjithsej, Berisha tha se Rama nuk i rezistoi dot dashurisë së vjetër teksa ka bërë koalicion edhe me Partinë e Punës. “Përballë aleanca e së shkuarës, aleanca e partisë së punës. E dini që zoti Rama u rikthye te dashuria e tij e vjetër, i rezistoi njërës prej atyre partive të ekstremit të majtë, por nuk i rezistoi dot tjetrës, partisë së gjakut. Aty u dorëzua. E përfshiu Partinë e Punës”, u shpreh më tej Kryeministri. Për zgjedhjet Sipas Kryeministrit koalicioni i djathtë ka shumicën e votave në rang vendi. “Ne shkojmë në këto zgjedhje, pasi kemi krijuar aleancën më të fuqishme që vendi ka njohur ndonjëherë, aleancë që përfaqëson të gjitha rekordet elektorale, mbi 55 për qind të shqiptarëve. Por kjo nuk mjafton. Këto janë zgjedhje ku në epiqendër totale të tyre është vendosur qytetari”, tha Berisha. Për Ramën “Unë e garantoj se në vitin 2013, do t’i duket lule viti 2009, ndërsa në 2011, përgjigjen më të plotë do ta ketë nga zoti Basha. Zoti Rama, në panik, sapo e mori vesh se ne do bënim konventën për kryetarin tonë, vrapoi të Balla i tij për të shpallur kandidaturën, se pati frikë mos nuk e voton forumi. Kanë tensione të mëdha. Megjithatë, janë punët e tyre, ne nuk hyjmë farë në ato çështje”. Për Kombëtaren Berisha premtoi dje shpërblim për fitoren e kombëtares ndaj Bjellorusisë. Por, duke u ndalur te goli, ai tha “dua ta përgëzoj në mënyrë të veçantë Hamdi Salihin për golin e shkëlqyer. Ishte kurora e fitores. Natyrisht, në selinë tjetër u fikën dritat se iu duk se ai gol u bë drejt për sloganin e tyre – “Fajin e ka Saliu”. Të tilla faje, Saliu do t’i ketë të shumta. Saliu qëndron i gatshëm për gola të tjerë fitoreje”. QARKU BERAT Bashkia Berat PD Ilir Deçolli Bashkia Kuçovë PD- LSI Selfo  Kapllani Bashkia Ura-Vajgurore PD- LSI Thoma Rumniçi Bashkia Poliçan PD- PR Çaush Qato Bashkia Çorovodë PD- LSI Nesim Spahiu Komuna Perondi PD Rexhep Haderaj Komuna Kozare PD Myslym Haxhiaj Komuna Roshnik PD Arif Qato Komuna Kutalli PD Dritan Sula Komuna Lumas PD Zarif Sala Komuna Otllak PD Durim Myftari Komuna Poshnje PD- LSI Kujtim Pelivani Komuna Velabishtë PD- LSI Kastriot Rapaj Komuna Sinjë PD Agron Abazi Komuna Cukallat PD Justin Zyka Komuna Tërpan PD- LSI Edmont Zotkaj Komuna Vertop PD- LSI Guximtar Gojka Komuna Bogovë PD Fadil Kapllani Komuna Cepan PD Besnik  Osmani Komuna Gjerbës PD Dilaver Zyko Komuna Leshnjë PD- LSI Ilirjan Hodo Komuna Potom PD- LSI Lirim Koromani Komuna Qendër-Skrapar PD- LSI Gazmir Hysa Komuna Vendresh PD- LSI Sulejman Dervishi Komuna Zhepë PD Sulejman Seitaj QARKU DIBER Bashkia Peshkopi PD Ilir Krosi Bashkia Bulqizë PD Roland Keta Bashkia Klos PD Ramazan Mjeshtri Bashkia Burrel PD Skënder Lleshi Komuna Fushë-Bujqizë PD- PR Isuf Cani Komuna Sllovë PD- PR Ramë Kaza Komuna Kala e Dodës PD- aleatët Komuna Arras PD- LSI Bekim Krashi Komuna Fushë-Cidhen PD Aranit Skepi Komuna Fushë-Muhur PD- aleatët Komuna Kastriot PD Hamza Leshi Komuna Lurë PD- aleatët Komuna Luzni PD Haxhi Damzi Komuna Maqellarë PD Bardhyl Agolli Komuna Melan PD Neki Mehmeti Komuna Tomin PD Sadik Cena Komuna Selishtë PD Xhemal Delishi Komuna Zall-Dardhë PD Njazi Cani Komuna Zall-Rec PD Rifat Shoti Komuna Derjan PD Kujtim Kazdeda Komuna Gurre PD Mustafa Celami Komuna Baz PD Fatmir Kurti Komuna Komsi PD Ymer Barci Komuna Lis PD – aleatet Komuna Macukull PD Skënder Gjuci Komuna Rukaj PD- aleatet Komuna Suç PD Lutfi Cara Komuna Ulëz PD Arjan Limaci Komuna Xibër PD Lutfi Ceka Komuna Gjoricë PD Xhelal Mera Komuna Klenjë PD- aleatet Komuna Martanesh PD- LSI Gëzim Hysa Komuna Ostren PD Razi Rama Komuna Shupenzë PD Mois Llani Komuna Zerqan PD Dëfrim Fiku QARKU DURRËS Bashkia Durrës PD Ferdinand Xhaferri Bashkia Shijak PD Afrim Brahimi Bashkia Sukth PD- aleatët Bashkia Manëz PD- PR Bujar Huqi Komuna Maminas PD Dashamir Osmani Komuna Xhafzotaj PD Agim Hoxha Komuna Rashbull PD- LSI  Hysen Gashi Komuna Gjepalaj PD- LSI Ardian Kokomani Komuna Katund i Ri PD Hil Priska Bashkia Fushë-Krujë PD Bilal Stafuka Bashkia Krujë PD Shkëlzen Hoxha Komuna Thumanë PD Gëzim Keqi Komuna Nikël PD- LSI Avdi Vathi Komuna Bubq PD- LSI Hamit Bakalli Komuna Ishëm PD Gezim Ylli Komuna Cudhi PD- LSI Xhevahir Bilja QARKU ELBASAN Bashkia Elbasan PD-LSI Durim Hushi Bashkia Belsh PD Besian Tafani Bashkia Cërrik PD Servet Duzha Bashkia Gramsh PD Kastriot Zera Bashkia Peqin PD Ilir Rrushi Bashkia Librazhd PD- aleatët Bashkia Prrenjas PD Bajazit Karriqi Komuna Bradashesh PD Sabri Sollaku Komuna Fierz PD Bedri Qypi Komuna Funar PD Qani Sherja Komuna Gostim PD Qamil Boja Komuna Gracen PD- LSI Xhemal Dopi Komuna Klos PD Behar Hoxha Komuna Labinot Mal PD Qani Xhafa Komuna Labinot-Fushë PD- PR Xhemal Puku Komuna Mollas PD Agron Hysa Komuna Papër PD Gani Cani Komuna Grekan PD Xhevair Zdrava Komuna Kajan PD- aleatët Komuna Zavalin PD Vasil Pëllumbi Komuna Rrasë PD Rustem Haskja Komuna Shalës PD Vasfi Mehilli Komuna Shirgjan PD- PR Besim Kryemadhi Komuna Shushicë PD Ymer Terziu Komuna Tregan PD Durim Cekrezi Komuna Kukur PD- PDIU Behar Kokla Komuna Kushovë PD Ahmet Zane Komuna Pishaj PD- LSI Estref  Çekrezi Komuna Sult PD Kodhel Çala Komuna Tunjë PD- LSI Ylli Kokomeci Komuna Hotolisht PD Fadil Alliu Komuna Lunik PD- LSI Asllan Shkrepi Komuna Orenjë PD Ndricim Lila Komuna Polis PD Veli Terziu Komuna Qendër PD Firdus Kurti Komuna Qukës PD Ymer Blloshmi Komuna Rrajcë PD- LSI Selaudin Bogdani Komuna Stërblevë PD Xhevit Boriçi Komuna Stravaj PD Ardjan Zeneli Komuna Pajovë PD Albert Kreçi Komuna Përparim PD Agim Xhaja Komuna Gjocaj PD Isuf Toli Komuna Kodovjat PD- LSI Arianit Çela Komuna Gjinar PD- LSI Kristaq Shqau Komuna Gjergjan PD- LSI Lumturi Hoxha Komuna Lenie PD Lulzim Tace Komuna Poroçan PD Nefail Kllogjri Komuna Skënderbegas PD Idajet Zyli Komuna Karinë PD- LSI Reshat Çela Komuna Shezë PD Jashar Tabaku QARKU FIER Bashkia Fier PD Ilir Bele Bashkia Lushnjë PD- LSI Albert Sanxhaku Bashkia Ballsh PD Dallëndyshe Allkaj Bashkia Patos PD- aleatët Bashkia Roskovec PD Gëzim Caushi Bashkia Divjakë PD Irakli Gorea Komuna Ballagat PD Sherbet Sharka Komuna Bubullimë PD Agim Stafa Komuna Cakran PD Vladimir Korçari Komuna Levan PD- aleatët Komuna Libofshë PD- LSI Nikolla Zaka Komuna Portëz PD- LSI Artur Bogdani Komuna Qendër PD Arsen Kolludra Komuna Mbrostar PD -PR Vait Baçe Komuna Frakull PD- LSI Enver Troka Komuna Topojë PD- LSI Sotir Zarka Komuna Dërmenas PD Fadil Selaçi Komuna Kurjan PD- LSI Hamza Toro Komuna Kuman PD Rajmond Plaka Komuna Ruzhdie PD- aleatët Komuna Strum PD Safet Ruko Komuna Zharrëz PD Taulant Gremi Komuna Golem PD Refit Çela Komuna Gradishtë PD- LSI Maksim Cauli Komuna Dushk PD Bashkim Kadiu Komuna Grabian PD Ardian Shurdhaqi Komuna Tërbuf PD- LSI Astrit Dervishi Komuna Kutë PD Gentian Dervishaj Komuna Greshicë PD- LSI Baftjar Bakiu Komuna Aranitas PD Robert Brahaj Komuna Selitë PD Altin Bregasi Komuna Qendër PD Agron Kapllanaj Komuna Fratar PD Sabire Hoxha Komuna Ngraçan PD Nuri Koraj Komuna Hekal PD Qemal Pashaj Komuna Allkaj PD Petrit Maliaj Komuna Fiershegan PD Shkëlqim Murati Komuna Hysgjokaj PD Ferdinant Sharka Komuna Karbunarë PD Mynyr Shehu Komuna Kolonjë PD Jakup Beqiri Komuna Krutje PD Agim Sema Komuna Remas PD Agim Rredhi QARKU GJIROKASTER Bashkia Gjirokastër PD- LSI Genci Sinoimeri Bashkia Libohovë PD Altin Çomo Komuna Cepo PD Dragush Logli Komuna Lazarat PD Dashamir Aliko Komuna Odrie PD Foto Jano Komuna Lunxhëri PD Ilia Kuro Komuna Antigone PD Genci Arapi Komuna Zagorie PD Arqile Mekshi Komuna Pogon PD- aleatët Komuna Qendër-Libohovë PD Gentian Koçi Komuna Picar PD- aleatët Komuna Dropulli i Poshtëm PBDNJ Dhimitër Maluqi PD- aleatët Komuna Dropull i Sipërm PD- aleatët Bashkia Tepelenë PD Sevo Mici Bashkia Memaliaj PD Hatixhe Qendro Komuna Lopës PD Malo Sadiku Komuna Qendër-Tepelenë PD Arjan Jera Komuna Qendër-Memaliaj PD Lavdije Hadëri Komuna Buz PD Bujar Skëndi Komuna Luftinjë PD Gëzim Malka Komuna Qesarat PD Arjan Zeqaj Komuna Krahës PD Vladimir Resuli Komuna Kurvelesh PD- PR Asqeri Hodaj Bashkia Përmet PD- LSI Kujtim Hoxha Bashkia Këlcyrë PD Vasil Çarka Komuna Dishnicë PD- aleatët Komuna Ballaban PD Agim Damani Komuna Çarçovë PD Jani Stefanidhi Komuna Frashër PD Vangjel Prifti Komuna Petran PD Niko Shupuli Komuna Qendër-Përmet PD- LSI Thoma Puriqi QARKU KORÇË Bashkia Korçë PD Andrea Mano Bashkia Pogradec PD- LSI Luan Topçiu Bashkia Leskovik PD Fatmir Guda Bashkia Maliq PD Xhevdet Belishta Bashkia Bilisht PD Valter Miza Bashkia Ersekë PD- LSI Zhaneta Prifti Komuna Voskop PD Kujtim Sulo Komuna Drenovë PD Flamur Sala Komuna Pojan PD Alfred Berberi Komuna Vithkuq PD Azis Panariti Komuna Liqenas PD- aleatët Komuna Pirg PD Naum Mujo Komuna Libonik PD- LSI Bujar Kërvaçi Komuna Lekas PD Shefki Molla Komuna Moglicë PD Afrim Beqiraj Komuna Vreshtas PD Festim Adri Komuna Gorë PD Bujar Salianji Komuna Mollaj PD Fredi Xhemo Komuna Bulgarec PD Artur Lisi Komuna Voskopojë PD Nexhip Bacelli Komuna Buçimas PD- LSI Roshi Tollovina Komuna Dardhas PD Rushan Çela Komuna Hudenisht PD Nexhmi Dakollari Komuna Trebinjë PD Femi Jasharllari Komuna Hoçisht PD- LSI Ylli Cenkolli Komuna Progër PD Artur Agolli Komuna Qendër-Bilisht PD Ramadan Hoxha Komuna Barmash PD Vasil Rushi Komuna Çlirim PD Arjan Hasani Komuna Mollas Kolonjë PD Artur Nazarko Komuna Qendër-Ersekë PD Ganjart Eminaj Komuna Qendër-Leskovik PD Theodhor Bregu Komuna Novoselë PD Shkelqim Hasallari Komuna Cerravë PD Vladimir Jacelli Komuna Proptisht PD Shaban Sula Komuna Velçan PD Sali Torra Komuna Miras PD Kryeart Sejdo QARKU KUKËS Bashkia Kukës PD Hasan Halili Bashkia Krumë PD Bardhyl Peka Bashkia Bajram Curri PD Agron Demushi Komuna Surroj PD- PR Esat Vata Komuna Arren PD Dilaman Marku Komuna Bicaj PD Arben Korbi Komuna Bushtricë PD- aleatet Komuna Malzi PD Barjam Coti Komuna Ujmisht PD- aleatët Komuna Tërthore PD- aleatët Komuna Shtiqën PD Gëzim Shehu Komuna Zapod PD Dan Koloshi Komuna Shishtavec PD Dilaman Nela Komuna Topojan PD Safet Miftari Komuna Kolsh PD Zenel Lleshi Komuna Kalis PD Ahmet Shira Komuna Grykë-Çajë PD Vesel Shehu Komuna Golaj PD Zenel Kastrati Komuna Fajzë PD Besim Shurbi Komuna Gjinaj PD Pellumb Thaci Komuna Bujan PD Bujar Hasanpapa Komuna Bytyç PD Feriz Hoxha Komuna Fierzë PD Gjelosh Pepkolaj Komuna Lekbibaj PD – aleatët Komuna Llugaj PD Qamil Hoxhaj Komuna Margegaj PD Rexh Byberi Komuna Tropojë PD Ram Kertoci QARKU LEZHE Bashkia Lezhë PD- LSI Viktor Tushaj Bashkia Laç PD Bardh Rica Bashkia Mamurras PD Ilir Pjetraj Komuna Fushë-Kuqe PD Gjovalin Miri Komuna Milot PD Behar Haxhiu Komuna Shëngjin PD Zef Gjoka Bashkia Rrëshen PD Gjon Deda Bashkia Rubik PD Mark Ruçi Komuna Selitë PD Vladimir Gjikolaj Komuna Kaçinar PD Besnik Zefi Komuna Fan PD Gjergj Prenga Koumuna Orosh PD Aleksandër Lala Komuna Kthellë PD Astrit Dedaj Komuna Zejmen PD Arben Doçi Komuna Shënkoll PD Fran Frrokaj Komuna Kolsh PD Jak Pjetri Komuna Blinisht PD Jak Zhupa Komuna Dajç PD Gjergj Doci Komuna Kallmet PD Petrit Marku Komuna Ungrej PD Gjovalin Gjoni QARKU SHKODËR Bashkia Shkodër PD Lorenc Luka Bashkia Koplik PD Ramadan Lika Bashkia e Pukës PD Beqir Arifi Bashkia Fushë-Arrëz PD Alfred Alfred Qafa Bashkia Vau i Dejës PD Gjon Marku Komuna Bushat PD Zef Hila Komuna Dajç PD Arben Gjuraj Komuna Velipojë PD Nikollë Marku Komuna Bërdicë PD- PR Qamil Xhaveta Komuna Ana Malit PD Arben Ceni Komuna Gur i zi PD Broz Gjuraj Komuna Hajmel PD Lek Biba Komuna Postirbë PD Faz Shaba Komuna Pult PD Mark Maracaj Komuna Rrethinat PD Gezim Hardolli Komuna Shalë PD Dede Tonaj Komuna Shosh PD Mark Kulla Komuna Temal PD Nikolin Guri Komuna Vig Mnele PD Pjetër Lleshi Komuna Shllak PD – aleatët Komuna Blerim PD Ndoc Prendi Komuna Iballë PD Gezim Vata Komuna Fierzë PD Nik Nika Komuna Gjegjan PD Ndue Cara Komuna Qafë-Mali PD Hil Kola Komuna Qelëz PD Fatmir Bala Komuna Qerret PD Rrok Doda Komuna Rrapë PD Ndue Gjoni Komuna Gruemirë PD Lirim Nehani Komuna Kastrat PD Viktor Popaj Komuna Kelmend PD Gjeto Dukaj Komuna Qendër-Koplik PD Isa Ramaj Komuna Shkrel PD Ferdi Sterkaj QARKU TIRANE Bashkia Tiranë PD Lulzim Basha Minibashkia 1 PD Estela Gostivari Minibashkia 2 PD- LSI Elez Gjoza Minibashkia 3 PD- LSI Ilir Kokona Minibashkia 4 PD Hysen Gjura Minibashkia 5 PD- LSI Erisa Xhixho Minibashkia 6 PD- LSI Luzhiana Abazi Minibashkia 7 PD- PDIU Krenar Alimehmeti Minibashkia 8 PD- PR Arben Tafaj Minibashkia 9 PD Indrit Fortuzi Minibashkia 10 PD Blendi Fuga Minibashkia 11 PD Haki Mustafa Bashkia Kamzë PD Xhelal Mziu Bashkia Vorë PD Fiqiri Ismaili Komuna Dajt PD Besim Kuka Komuna Farkë PD Fatbardh Plaku Komuna Kashar PD Besnik Fucia Komuna Bërzhitë PD Genc Drita Komuna Ndroq PD- LSI Fatime Goga Komuna Paskuqan PD Fatos Rexha Komuna Petrelë PD Ylli Kupi Komuna Vaqarr PD Skënder Drita Komuna Prezë PD Ahmet Halili Komuna Zall Herr PD Agron Shabani Komuna Zall Bastar PD Rexhep Moqi Komuna Pezë PD- LSI Artur Peza Komuna Shëngjergj PD Dritan Duka Komuna Bërxullë PD Ymer Marku Komuna Baldushk PD Elmi Allmuca Komuna Krrabë PD- LSI Refik Velija Bashkia Rrogozhinë PD- PDIU Ndriçim Dushku Bashkia Kavajë PD Refik Rugija Komuna Golem PD- aleatët Komuna Gosë PD Eqerem Deliu Komuna Helmes PD Namir Gjoci Komuna Kryevidh PD Haki Veza Komuna Lekaj PD Abedin Gjini Komuna Luz i vogël PD Hajrullah Tafa Komuna Sinaballaj PD Hekuran Sula Komuna Synej PD Përparim Caca QARKU VLORE Bashkia Vlorë PD Ardian Kollozi Bashkia Orikum PD- LSI Arben Suloj Bashkia Selenicë PD Ilia Seferi Bashkia Himarë PBDNJ Vasil Bollano PD Savo Prifti Komuna Qendër PD Fredi Berberi Komuna Novoselë PD- aleatët Komuna Vllahinë PD Sokol Hodaj Komuna Armen PD Kliton Haxhiraj Komuna Shushicë PD- aleatët Komuna Hore Vranisht PD- LSI Vilson Lala Komuna Brataj PD Pilo Tota Komuna Kotë PD- LSI Argjir Gjokaj Komuna Sevaster PD- aleatët Bashkia Sarandë PD Edmond Gjoka Bashkia Delvinë PD Dhurim Alinani Bashkia Konispol PD- aleatët Komuna Markat PD- aleatët Komuna Xarrë PD Rromeo Mano Komuna Ksamil PD Vesel Koçia Komuna Livadhja PD- aleatët Komuna Dhivër PD- aleatët Komuna Mesopotam PD- aleatët Komuna Aliko PD Ilia Thanasi Komuna Finiq PD- aleatët Komuna Lukovë PD Niko Vjerri Komuna Vergo PD- aleatët

AMC

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderatori

Beni nje Koment

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Linkedin
  • RSS

Gazeta Panorama Alexa toolbar

Parashikimi i motit


+23
H: +24°
L: +12°
Tirana
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +25° +25° +25° +24°
+12° +11° +11° +11° +10° +11°
+22
H: +23°
L: +15°
Durres
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +25° +23° +23°
+15° +14° +15° +15° +12° +11°
+22
H: +25°
L: +10°
Elbasan
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+28° +28° +27° +27° +27° +26°
+12° +11° +11° +10° +10° +11°
+18
H: +23°
L: +16°
Vlore
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +25° +25° +24° +24° +24°
+15° +14° +14° +15° +12° +12°
+21
H: +23°
L: +11°
Shkoder
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +25° +25° +26° +25° +24°
+12° +11° +12° +10° +11° +12°
+18
H: +22°
L: +
Korce
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +22° +23° +23°
+ + + + + +
+22
H: +24°
L: +11°
Berat
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +25°
+11° +10° +10° +10° + +10°
+9
H: +22°
L: +
Kukes
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +22° +21° +21° +21° +21°
+ + + + + +
+23
H: +23°
L: +12°
Sarande
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+23° +23° +23° +22° +22° +22°
+11° +12° +11° +10° + +13°
+24
H: +24°
L: +13°
Kavaje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +25°
+13° +13° +12° +12° +11° +11°
+22
H: +22°
L: +12°
Kruje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +23° +21° +22° +21° +20°
+11° +10° +10° +10° +10° +11°
+22
H: +24°
L: +14°
Lezhe
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+26° +26° +26° +26° +25° +24°
+14° +14° +14° +13° +12° +13°
+20
H: +24°
L: +14°
Fier
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+27° +27° +27° +27° +26° +26°
+12° +12° +11° +12° +12° +11°
+18
H: +19°
L: +
Pogradec
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +21°
L: +
Rreshen
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +24° +23° +23° +23° +22°
+ +10° +10° + + +
+23
H: +23°
L: +
Tropoje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+21° +20° +20° +20° +20° +19°
+ + + + + +
+20
H: +23°
L: +
Pristina
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +21° +20°
+ + + + + +
+25
H: +25°
L: +
Prizren
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+25° +24° +23° +24° +24° +23°
+10° + + + + +10°
+23
H: +23°
L: +
Mitrovica
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+20° +20° +19° +20° +19° +19°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Skopje
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +22° +23° +23° +23° +23°
+ + + + + +
+24
H: +24°
L: +
Gostivar
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+21
H: +24°
L: +
Tetovo
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+24° +23° +23° +24° +24° +23°
+ + + + + +
+16
H: +20°
L: +
Struga
Tuesday, 22 October
See 7-Day Forecast
Wed Thu Fri Sat Sun Mon
           
+22° +21° +21° +20° +20° +20°
+ + + + + +Showbiz

Lifestyle

Teknologji

Kuriozitete

© 2015 Gazeta Panorama ONLINE. All Rights Reserved.   Programuar nga: ikoncept Privacy