20 foto të të famshmëve të “Hollywood-it“ në të njëjtën moshë” që tregojnë ndryshimet mes gjeneratës së vjetër dhe asaj të re

Mar 29, 2021 | 23:55
SHPËRNDAJE

Edhe pse shkencëtarët këmbëngulin që fëmijët modernë, në fakt, nuk rriten më shpejt dhe se adoleshenca zgjat nga 19 deri në të 20-tat, ne ende pyesim veten nëse brezi i ri rritet disi më shpejt se në të kaluarën.

“Bright Side” tregon nëse kjo është e vërtetë dhe krahason fotot e të famshmëve adoleshentë nga breza të ndryshëm.

Reese Witherspoon dhe Millie Bobby Brown, 15 vjeç

te famshem (7)

Kaley Cuoco dhe Elle Fanning, 18 vjeç

te famshem (9)

Hilary Duff dhe Maddie Ziegler, 17 vjeç

te famshem (1)

Leonardo DiCaprio dhe Shawn Mendes, 16 vjeç

te famshem (4)

Claire Danes dhe Zendaya, 18 vjeç

te famshem (3)

Lindsay Lohan dhe Sadie Sink, 17 vjeç

te famshem (2)

Liv Tyler dhe Florence Pugh, 18 vjeç

te famshem (8)

Zac Efron dhe Louis Partridge, 17 vjeç

te famshem (5)

Winona Ryder dhe Maisie Williams, 18 vjeç

te famshem (6)

Ashley Olsen dhe Billie Eilish, 18 vjeç

te famshem (10)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.