20 foto të mrekullueshme të baballarëve të lumtur me fëmijët e tyre në krahë

Mar 30, 2021 | 16:09
SHPËRNDAJE

Të jesh baba nuk është e lehtë. Është veçanërisht sfiduese për baballarët e rinj. Ata nuk janë ende në dijeni të netëve pa gjumë, ndërrimit të pelenave dhe leximit të librave të njëjtë pa pushim. Ata janë të lumtur pavarësisht kësaj.

“Bright Side” bëri një koleksion me fotot më të mira të baballarëve të lumtur që kohët e fundit morën dhuratën më të çmuar të jetës së tyre.

baballaret me femjet (1) baballaret me femjet (1) baballaret me femjet (2) baballaret me femjet (2) baballaret me femjet (3) baballaret me femjet (3) baballaret me femjet (4) baballaret me femjet (5) baballaret me femjet (6) baballaret me femjet (7) baballaret me femjet (8) baballaret me femjet (9) baballaret me femjet (10) baballaret me femjet (11) baballaret me femjet (12) baballaret me femjet (13) baballaret me femjet (14) baballaret me femjet (15) baballaret me femjet (16) baballaret me femjet (17)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.