+18/ Zëdhënësja bën gafën e madhe, poston foto nudo në Instagramin e Ministrisë

SHPËRNDAJE

Ndonjëherë veprimet e nxituara dhe pakujdesia të kushtojnë shumë…

Kështu i ka ndodhur zëdhënëses së Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë, Rossiyana Markovskaya, e cila ka postuar një foto nudo në profilin e Instagramit të Ministrisë.

Fotoja në pak kohë ka maerrë vëmendjen e të gjithëve, duke u kthyer në virale.

Nuk dihet nëse 26 vjeçarja është pezulluar nga puna.

nintchdbpict000368229294 nintchdbpict000368229291 nintchdbpict000368229299 nintchdbpict000368229297 -640-0-5b7029235a4fd -640-0-5b702922a806a -640-0-5b702921ebfbf -640-0-5b702924037b5

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.