+18/ Fotot “me pullë të kuqe” hidhen në rrjet, ish- e dashura e deputetit nuk i lë vend fantazisë

SHPËRNDAJE

Ajo di gjithmonë sesi të tërheqë vëmendjen e meshkujve dhe fansave të saj në rrjetet sociale.

Fjala është për Iva Alikon e cila së fundmi, por jo për herë të parë, ka bërë publike një foto nudo në Instastory, por duke e lënë mister nëse është vetë ajo apo ndonjë foto e marrë diku.IvaAliko-2-1200x630

Iva, e njohur për publikun si ish-e dashura e një deputeti kosovar, që nuk u bë kurrë publik identiteti i tij, e ka ndarë këtë foto me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, ndërsa ka postuar edhe një tjetër pamje, ku vë në pah të pasmet e saj.

ivaaivaa 45

iva

ivaaa

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.