+16/ “Çmendet” Drini Zeqo, tregon kujt vipi shqiptar do t’i bënte seks oral

| 20:05
SHPËRNDAJE

Në një intervistë të dhënë për InTv, Drini Zeqo i është përgjigjur disa pyetjeve me ‘shumë spec’.

Pyetësori konsiston në zgjedhjen e një personazhi vip, të cilës do ti bënte seks oral, dhe kjo për një kauzë… që Shqipëria të bëhej një vend më i mirë.

Gazetari i Intv e ka vënë përpara emrave shumë të njohur të skenës shqiptare, dhe Drini ka bërë disa zgjedhje, e madje duke e arsyetuar përgjigjen e tij.

Ndiqni intervistën në minutën 23:06

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.