14 të famshëm që zgjodhën 2020 për të ndryshuar pamjen e tyre dhe që mund t’ju frymëzojnë

| 18:56
SHPËRNDAJE

Ndonjëherë, ndryshimi i modelit, apo ngjyrës së flokëve, mund të jetë mënyra më e thjeshtë për të ndryshuar pamjen dhe për ti dhënë asaj një rifreskim.

E nëse mendoni se ndryshimi i stilit të flokëve është ajo që ju duhet tani, mbase të famshmit mund të bëhen burimi juaj i frymëzimit.

Ja 14 të famshmit që kanë eksperimentuar këtë vit:

1 2 3 4 5 5c9a905b82b25373dad0348078 5d249c56f9a0f3330376a7e85b 6 7 8 kristiano kylie sara

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.