10 milionë shikime kënga e re, këngëtarja shqiptare falenderon fansat me këtë foto

SHPËRNDAJE

Nuk ka shumë ditë që Dua Lipa publikoi këngën e saj më të re me titull “Electricity” në bashkëpunim me Silk Cito, Diplo dhe Mark Ronson.

Dua

Në videoklip Dua u shfaq shumë seksi dhe me një pamje komplet ndryshe me flokë biond, duke marrë kështu vëmendjen e të gjithëve.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/10-milione-shikime-kenga-e-re-kengetarja-shqiptare-falenderon-fansat-me-kete-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.