10 arsye për të ngrënë çokollatën e zezë

| 17:35
SHPËRNDAJE

Në disa dieta, çokollata e zezë është konsideruar si një ushqim me përmbajtje të lartë kalorike, ndaj është përjashtuar prej tyre.

Megjithatë, kjo çokollatë që ka në përmbajtjen e saj 70% kakao, mund ta ndihmojë vërtët mirëqenien e njeriut.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.