1-vjetori i martesës së Xhensilës dhe Besit, këngëtarja poston fotot e papublikuara më parë

SHPËRNDAJE

Më 1 shtator të vitit të kaluar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Në dasmën e tyre ishin të ftuar disa nga emrat më të njohur të ekranit shqiptar.

besi xhensila

E teksa sot është përvjetori i martesës, Xhensila e kujton duke postuar disa foto të papublikuara më parë nga dita e tyre e rëndësishme.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/1-vjetori-i-marteses-se-xhensiles-dhe-besit-kengetarja-poston-fotot-e-papublikuara-me-pare/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.