“01 Premium”, birra më e re në treg nga “Hysenbelliu Group”

| 14:33
SHPËRNDAJE
 

Birra 01 Korca1“Hysenbelliu Group” zhvillohet nëpërmjet aplikimit të standardeve më të larta në produktet qe krijon. Prirja për të ofruar cilësi dhe inovacion është vlerësuar nga klientët dhe nga tregu, duke i dhuruar stafit menaxherial motivimin për të bërë gjithmonë e më shumë drejt realizimit të projekteve të reja.

Si bashkim i nevojave te sotme te tregut, tendencave ne rritje per produkte qe kenaqin shijen mesdhetare dhe eksperinces se krijuar nder vite, fabrika e birres se pare shqiptare nen menaxhimin e ekipit te ‘Hysenbelliu Group’ realizon formulen e birres 01 Premium, me nje pamje unike dhe cilesi te larte per vitin 2020.

01 eshte birre pilsen premium, e lehte ne shije, aromatike e cila percjell freski ne cdo kohe per te gjithe konsumatoret.

Paketimi plotesisht blu me te arte i shton dimension dhe thellesi imazhit te birres me te re ne treg 01 Premium. Dizenjimi i paketimit përfshin ngjyra te ndritshme, etiketë të re të dizajnuar, format te ri te paketimit, të gjitha keto për të rritur prezencen ne treg dhe per ti ofruar konsumatorit cilesi premium te birres.

Me pamjen e re dhe befasuese kjo birre percjell pasurine e cilesise per konsumatoret qe kerkojne produkte premium.

U mbetet konsumatoreve per ta provuar dhe shijuar birren më të re në treg.

Birra 01 Korca

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.